Zindywidualizowane przezroczyste ekrany LED P10 z Nationstar SMD1921
Szczegóły produktu
| Materiał: | Aluminium | światło: | NationStar |
|---|---|---|---|
| Klasa IP: | IP30 | Przejrzysta stawka: | 20% -80% przezroczystości stawki |
| Gwarancja: | 2 lata | Jasność: | ponad 5500 nitów |
| Podkreślić |
clear led screen,see through led screens |
||
Opis produktu
Zindywidualizowane przezroczyste ekrany LED P10 z Nationstar SMD1921
P10 Przezroczyste ekrany led opis
Przejrzysty i czysty
Laminowane szkło bezpieczne
Doskonały kąt widzenia
Ukryty wygląd kabla
Łatwy w montażu i demontażu
P10 Parametr przezroczystych ekranów led
| BG-10 | |
| Fizyczny ton | 10,4 x 10,4 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD1921 |
| Zagęszczenie pikseli | 9216 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 500x125 |
| Wymiary panelu (WxH) (mm) | 1000x500 |
| NIE.Liczba modułów na panel (szer. x wys.) | 2x4 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 48x12 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 96x48 |
| Materiał panelu | Aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | <14 kg / m² |
| Skala szarości | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 01: 00 |
| Średni pobór mocy | 140 W / m² |
| Maks.Pobór energii | 400 W / m² |
| Temperatura pracy / wilgotność | -10ºC-60ºC / 10% -60% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30ºC-60ºC / 10% -60% |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Jasność | 1000 ~ 4200 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP30 |
| Serwisowanie | Tylny |
| Metoda skanowania | 1/2 lub 1/4 skanowania |
P10 Transparentne ekrany LED posiadają:
P10 Przezroczyste ekrany led


Przypadki:






Najważniejsze cechy produktu
Zindywidualizowane przezroczyste ekrany LED P10 z Nationstar SMD1921 P10 Przezroczyste ekrany led opis Przejrzysty i czysty Laminowane szkło bezpieczne Doskonały kąt widzenia Ukryty wygląd kabla Łatwy w montażu i demontażu P10 Parametr przezroczystych ekranów led BG-10 Fizyczny ton 10,4 x 10,4 mm ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.