P10.66 SMD3535 Zewnętrzne wodoodporne panele reklamowe Led Naprawiono szeroki kąt widzenia
Szczegóły produktu
| Rozmiar modułu: | 512 * 256 | Materiał panelu: | Odlewanie kokilowe |
|---|---|---|---|
| Stopień IP: | IP65 / IP54 | Jasność: | > 5500 bitów |
| Podkreślić |
roadside led display,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Opis produktu
| BDF-10 | |
| Boisko fizyczne | 10,66 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 8800 pikseli / m2 |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 512 * 256 |
| Wymiary panelu (mm) | 1024 * 768 * 100 |
| Fizyczna rozdzielczość modułów (W * H) | 48 * 24 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W * H) | 96 * 72 |
| Panel Matetial | Odlewanie kokilowe |
| Waga pojedynczej szafy | 35 kg |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Kontrast Rario | 2000: 1/4000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 350W / m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 700W / m2 |
| Jasność | > 5500 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Poziomy kąt widzenia | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Obsługa | Przód / Tył |
| Ocena IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
Zalety
Lekki duży format, Slim i Smart
Idealna zamiennik dla ciężkich i ciężkich szaf na zewnątrz
Tablica reklamowa I / O
Seria Space stanie się kolejnym produktem gwiazdowym dla monitorów reklamowych z zewnętrzną instalacją stacjonarną, w porównaniu z tranditional zewnętrznym ekranem reklamowym, odlewana ciśnieniowo aluminiowa konstrukcja serii zmieniła wszystkie wady ciężkiego i brzydkiego, czyniąc z niej rewolucyjny wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej.
Smukły, lekki i cichy
Szafa odlewana ciśnieniowo, 27-32 kg na szafę
100 mm grubości
Konstrukcja bez wentylatora

Szybka instalacja i łatwa konserwacja
Konstrukcja systemu szybkiej blokady gwarantuje szybką i łatwą instalację
Dostęp z przodu iz tyłu

Wszechstronny projekt Dural
Szafkę można odchylać w zakresie 0-30 stopni, aby zapewnić najlepszy kąt dla publiczności i aparatu
Dodanie z regulowanym uchwytem i ochronnym zderzakiem piankowym można przekształcić w wyświetlacz obwodowy.

Inteligentny i zmienny
Jedno standardowe podwozie 1024 mm * 768 mm, pokrywające nachylenia od 2,6 mm do 10,6 mm
Odpowiednia regulacja jasności w dzień iw nocy na zewnątrz
Poziomy głębokiej czerni, współczynnik kontrastu 4000: 1

P1: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
A1: Jesteśmy fabryką z profesjonalnym działem badawczo-rozwojowym i liniami produkcyjnymi z 14-letnim doświadczeniem na wyświetlaczu LED.
P2: Dlaczego powinienem wybrać firmę?
A2: Koncentrujemy się na rozwoju technologii led svreen i mamy dobrą reputację na rynku. Ściśle podążamy za wymaganiami klientów i jesteśmy zobowiązani do osiągnięcia sytuacji, w której wszyscy wygrywają z klientami. zrobi się coraz lepiej.
P3: Jaka jest gwarancja Twojego wyświetlacza LED?
A3: 2-5 lat gwarancji. I 100 000 godzin żywotności. W okresie gwarancyjnym możemy zaoferować pokrewną obsługę posprzedażną. Nasz profesjonalny zespół inżynierów jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania.
O nas
Pakowanie i wysyłka
Najważniejsze cechy produktu
P10.66 SMD3535 Zewnętrzne wodoodporne panele reklamowe Led Naprawiono szeroki kąt widzenia BDF-10 Boisko fizyczne 10,66 mm Konfiguracja pikseli SMD3535 Zagęszczenie pikseli 8800 pikseli / m2 Wymiary modułu (W * H) (mm) 512 * 256 Wymiary panelu (mm) 1024 * 768 * 100 Fizyczna rozdzielczość modułów (W ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.