Stały wyświetlacz LED Nationstar Outdoor P10mm Solidna stal Stały kąt widzenia 160 ° / 140 °
Szczegóły produktu
| Diody LED: | Nationstar | Materiał paneli: | Stal / aluminium |
|---|---|---|---|
| Serwisowanie: | Przód / tył | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz | Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 |
| Jasność: | > 6500 nitów | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Podkreślić |
street led screen,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Opis produktu
cechy
1. Wodoodporny na zewnątrz z IP65 dla różnych warunków pogodowych.
2. Wysoka rozdzielczość i wysoka częstotliwość odświeżania, odpowiednia jasność regulowana w dzień iw nocy na zewnątrz.
3. Szybki montaż i łatwa konserwacja. Serwis przedni oszczędza miejsce.
4. Dobre odprowadzanie ciepła. Każda szafka jest wyposażona w wentylatory, które pozwalają na wydmuchanie gorącego i zimnego wiatru.
5. Zastosowanie energooszczędnego układu scalonego i dwóch zasilaczy nie tylko oszczędza energię elektryczną, ale także przedłuża żywotność wyświetlacza.
Specyfikacja
| BOF-10 | |
| Fizyczny skok | 10mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 10 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu | 320 x 320 mm |
| Wymiary panelu | 1280 × 960 × 150 mm |
| NIE. modułów na panel | 4 × 3 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu | 32 × 32 kropki |
| Rozdzielczość fizyczna panelu | 128 x 96 kropek |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga pojedynczej szafki | 65/45 kg |
| Skala szarości | 16bit |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 360 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / panel |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Oczekiwany okres użytkowania | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Klasa IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
Procedury instalacyjne


Dlaczego właśnie my?
1. Najwyższa jakość
Jesteśmy profesjonalnym producentem wyświetlaczy LED. Wszystkie nasze produkty mają gwarancję jakości. Wszystkie nasze produkty wykonane są z markowych knotów i zostały poddane surowym testom jakości. Mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać długoterminowe relacje biznesowe z naszymi klientami.
2. Atrakcyjny wygląd
Nasza firma jest wyposażona w profesjonalny dział R&D. Oferujemy naszym klientom niestandardowy projekt. Oferujemy również najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie dla naszych klientów.
3. Profesjonalne usługi doradcze
Nasza firma ma personel techniczny, który jest szczególnie odpowiedzialny za obsługę klienta, który zapewni utrzymanie produktu, użytkowanie produktu i konsultacje techniczne w dowolnym momencie.
4. Doskonałe usługi posprzedażne
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat usługa online dla każdego wsparcia technicznego dla każdego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- W razie potrzeby przewodnik techniczny dla inżyniera.
Najważniejsze cechy produktu
P10mm Front Service Zewnętrzny wodoodporny studry Solidny stalowy stały wyświetlacz LED do reklamy cechy 1. Wodoodporny na zewnątrz z IP65 dla różnych warunków pogodowych. 2. Wysoka rozdzielczość i wysoka częstotliwość odświeżania, odpowiednia jasność regulowana w dzień iw nocy na zewnątrz. 3. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.