P8mm Full Color Outdoor Naprawiono wyświetlacz Front Front Service Solidny w reklamie
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 8mm | Materiał paneli: | Stal / aluminium |
|---|---|---|---|
| Serwisowanie: | Przód / tył | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz | Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 |
| Jasność: | > 6500 nitów | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Podkreślić |
roadside led display,street led screen |
||
Opis produktu
Przedni wodoodporny studry P8mm Zewnętrzny wodoodporny studry Solidny stały wyświetlacz LED do reklamy
cechy
1. Wodoodporny na zewnątrz z IP65 dla różnych warunków pogodowych.
2. Wysoka rozdzielczość i wysoka częstotliwość odświeżania, odpowiednia jasność regulowana w dzień iw nocy na zewnątrz.
3. Szybki montaż i łatwa konserwacja. Serwis przedni oszczędza miejsce.
4. Dobre odprowadzanie ciepła.Każda szafka jest wyposażona w wentylatory, które pozwalają na wydmuchanie gorącego i zimnego wiatru.
5. Zastosowanie energooszczędnego układu scalonego i dwóch zasilaczy nie tylko oszczędza energię elektryczną, ale także przedłuża żywotność wyświetlacza.
Specyfikacja
| BOF-8 | |
| Fizyczny skok | 8mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15 625 pikseli / m² |
| Wymiary modułu | 256 × 256 mm |
| Wymiary panelu | 1280 × 768 × 150 mm |
| NIE.modułów na panel | 5 × 3 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu | 32 × 32 kropki |
| Rozdzielczość fizyczna panelu | 160 × 96 kropek |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga pojedynczej szafki | 65/45 kg |
| Skala szarości | 16bit |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 360 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / panel |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Oczekiwany okres użytkowania | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Klasa IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
Procedury instalacyjne

FAQ
1. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów LED.
2. Jak dokonać płatności?
Akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
3. Jaka jest metoda pakowania?
Zwykle używamy etui ze sklejki lub etui lotniczego.
4. Co z czasem dostawy?
Wysyłamy w ciągu 30 dni roboczych po złożeniu zamówienia, ale na konkretny czas dostawy wpłynie firma spedycyjna i szczegóły wysyłki.
5. Czy dostarczasz próbki?Czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Dostarczamy próbki, jeśli potrzebujesz, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
6. Jak wysyłasz towary?
Zazwyczaj wysyłamy za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx lub TNT.Ponadto lotnicza i morska wysyłka również opcjonalne.
Nasze Usługi
Produkcja wstępna
- Uzyskaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Oferuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów.
- Szczegółowy projekt CAD i schemat projektowania dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat usługa online dla każdego wsparcia technicznego dla każdego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- W razie potrzeby przewodnik techniczny dla inżyniera.
Najważniejsze cechy produktu
Przedni wodoodporny studry P8mm Zewnętrzny wodoodporny studry Solidny stały wyświetlacz LED do reklamy cechy 1. Wodoodporny na zewnątrz z IP65 dla różnych warunków pogodowych. 2. Wysoka rozdzielczość i wysoka częstotliwość odświeżania, odpowiednia jasność regulowana w dzień iw nocy na zewnątrz. 3. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.