Wodoodporny ekran LED do wypożyczania na zewnątrz o stopniu ochrony IP65, wyświetlacz ledowy do wypożyczenia sceny P3.91mm
Szczegóły produktu
| Boisko fizyczne: | P3.91mm | Konfiguracja pikseli: | SMD 1921 |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 6000 nitów | Obsługa: | Przód / Tył |
| Materiał panelu: | Odlewania aluminium | kolory: | 281 bilionów |
| Podkreślić |
wynajem zewnętrznych ekranów led,wyświetlacz ledowy wydarzeń |
||
Opis produktu
P3.91mm Kolorowy wyświetlacz LED wysokiej jakości do wypożyczenia na zewnątrz, wodoodporny o IP65
Seria BOR-I
Siła i piękno,
Wyświetlacz LED do wynajęcia na zewnątrz
● TUV Certificated and Reddot Awarded
● Szafka 500 mm x 500 mm lub 500 mm x 1000 mm
● Krzywoliniowy, wklęsły, wypukły
● Dostęp z przodu iz tyłu 
Oceniane na zewnątrz
Wodoodporna zewnętrzna o IP65
Poziomy głębokiej czerni, współczynnik kontrastu 4000: 1
Odpowiednia regulacja jasności w dzień iw nocy na zewnątrz 
Smukły, lekki i cichy
● Opcje 500 mm x 500 mm lub 500 mm x 1000 mm
● Grubość 80 mm
● Konstrukcja bez wentylatora
● Odlewany materiał aluminiowy ma doskonałą wydajność rozpraszania ciepła, aby chronić obwód modułu
Specyfikacja
| Boisko fizyczne | P3.91mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 1921 |
| Zagęszczenie pikseli | 65 536 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 250 * 250/250 * 500 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 * 500 * 80/500 * 1000 * 80 |
| NIE. modułów na panel (W * H) | 2 * 2 |
| Materiał panelu | Odlewanie kokilowe |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Awaria pikseli | <0,0003 |
| Długość życia | ≥ 50000 godzin |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Temp. Pracy / wilgotność | -20 60 -60 ℃ / 10% -60% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność | -30 60 -60 ℃ / 10% -60% |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Waga pojedynczej szafy | 9/15 kg / panel |
| Klasa IP | IP65 / IP54 |
| Obsługa | Przód / Tył |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) (mm) | 64 * 64/64 * 128 |
| Fizyczna rozdzielczość całego zestawu (W * H) (mm) | 128 * 128/128 * 256 |
| Średnie zużycie energii | 75/150 w / m² |
| Częstotliwość odświeżania | ≥ 1920 Hz |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
Szczegół 
Główne rynki eksportowe:
- Środkowy Wschód / Afryka
- Europa
- Azja
- Bliski Wschód / Afryka
- Ameryka Południowa
- Pacyfik

FAQ:
P 1 : Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego powinienem wybrać twoją firmę?
A1: Koncentracja czyni zawodowym .Profesjonalny osiąga sukces.
Nasza wizja Bako ma 14 lat profesjonalnego doświadczenia technicznego w prowadzeniu. Posiadamy własną fabrykę, w znacznym stopniu rozszerzamy nasz rynek międzynarodowy. Od 2005 do 2019 r. Wykonujemy tylko diody LED. szlak, aby krok po kroku ustanowić zaufanie.
P 2 : Jaka jest gwarancja Twojego wyświetlacza LED?
A2: 2-5 lat gwarancji. I 100 000 godzin żywotności. W okresie gwarancyjnym możemy zaoferować pokrewną obsługę posprzedażną. Nasz profesjonalny zespół inżynierów jest gotowy na Twoje pytanie w godzinach 6: 00-23: 30.
P 3 : Jaki jest termin płatności? Jak długi jest czas dostawy?
A3: Akceptujemy T / T, L / C, Paypal, Western Union, Money Gram i środki pieniężne. Co najmniej 30-50% depozytu z góry, a saldo powinno zostać wypłacone przed dostawą. Nasz średni czas produkcji wynosi 7-15 dni robocze po otrzymaniu wpłaty. Jeśli twoje zamówienie jest szybko pilne, możemy najpierw zorganizować twoje zamówienie.
P 4: Czy możesz odwiedzić naszą fabrykę w Chinach?
A4: Zwykle z wyjątkiem naszych pracowników, inne osoby nie mogą odwiedzać fabryki, ponieważ wiesz, że nie jest dobrze, aby pracownicy uważnie produkowali. Ale oczywiście nasza fabryka jest otwarta dla naszych klientów, zapraszamy do odwiedzenia nas, i osoba odpowiedzialna poprowadzi Cię do skanowania warsztatów na każdym kroku, poznasz trudną sytuację produkcyjną, wtedy będziesz nam ufał. Biznes to długa współpraca. Zaufanie jest najważniejsze między sobą. Myślę, że możemy nie tylko robić interesy razem, ale także być dobrymi przyjaciółmi. Przyszłość należy zarówno do Ciebie, jak i do nas.
Najważniejsze cechy produktu
P3.91mm Kolorowy wyświetlacz LED wysokiej jakości do wypożyczenia na zewnątrz, wodoodporny o IP65 Seria BOR-I Siła i piękno, Wyświetlacz LED do wynajęcia na zewnątrz ● TUV Certificated and Reddot Awarded ● Szafka 500 mm x 500 mm lub 500 mm x 1000 mm ● Krzywoliniowy, wklęsły, wypukły ● Dostęp z ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.