Ultra-lekki kryty kolorowy wyświetlacz LED SMD3528 do reklamy okiennej
Szczegóły produktu
| Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 | Przetwarzania: | 16 bitów |
|---|---|---|---|
| Kąt widzenia: | V: 140 stopni / H: 120 stopni | Temp. Pracy / wilgotność: | -10ºC-60ºC / 10% -60% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność: | -30 ° C-60 ° C / 10% -60% | kolory: | 281 bilionów |
| Jasność: | > 5500 nitów | Porcja: | Z tyłu |
| Podkreślić |
led publicity screens,indoor led billboard |
||
Opis produktu
Opis produktu
1 , duża przejrzystość
Do 80% przezroczystości frontu, jest on zainstalowany blisko szyby witryny sklepowej lub dużej szklanej ściany budynku.
2, Ultra slim i lekka
indywidualnie wyjmowane i wymienialne, poprawia wydajność instalacji.

3, lekki
Lekka konstrukcja z 10 kg / m², materiał aluminiowy odlewany ciśnieniowo, aby zapewnić precyzję lokalizacji
4, Łatwa konserwacja z obsługą przednią.
Serwis tylny, wszystko jest wbudowane i można je zainstalować w ciągu kilku minut za pomocą prostego śrubokręta.

4, przezroczysty ekran LED
Wyższy efekt przezroczystości pozwala zobaczyć światło LED na szybie bez efektu otaczania szklanej ściany.
5 , wysoka jasność, lepsza jakość
Wysoka jasność i funkcje wysokiej rozdzielczości przezroczystego ekranu LED zapewniają doskonałą jakość zdjęć

6, konstrukcja bez wentylatora
Praca w bezgłośnym stanie i oszczędność energii.
Specyfikacje
| BG-3,75-6,67 | |
| Boisko fizyczne | 5 * 6,67 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3528 |
| Zagęszczenie pikseli | 30 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 480 * 320 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 * 640 |
| Waga (kg / m²) | 10 kg / m² |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) | 96 * 48 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W * H) | 192 * 96 |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Klasa IP | IP30 |
| Kąt widzenia | H: 160 °, V: 140 ° |
| Materiał panelu | Alumium |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 godzin |
| Temp. Pracy / wilgotność | -10ºC-60ºC / 10% -60% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność | -30 ° C-60 ° C / 10% -60% |
| Średnie / maksymalne zużycie energii | 207/690 / W / m² |
| Obsługa | Tylny |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Śr. / Maks. Pobór energii | 207/690 W / m² |
| Jasność | > 5500 nitów |
Instalacja
Wiszące podbicie i szybka blokada szafek pozwalają zaoszczędzić koszty konstrukcji stalowej.
Podanie 
Szeroko wykorzystuj budownictwo, wynajem, pokaz samochodów, wystawę okien, centrum handlowe, sklep odzieżowy i hotel i tak dalej.
O nas

LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 r., Światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, koncentrując się na profesjonalnych klientach wysokiej klasy wśród rynków krajowych i zagranicznych. BAKOVISION jest w stanie w pełni dostarczyć dostosowane do potrzeb OEM, ODM, kreatywne modele LED obok standardowych ekranów LED.
Gwarancja
(A) Zapewniamy gwarancję na wszystkie komponenty przez 24 miesiące. W tym czasie wymienimy lub naprawimy nasze towary za darmo, jeśli coś jest z nimi nie tak.
(B) Zapewnimy konserwację na całe życie i będziemy pobierać opłaty wyłącznie za surowce.
7) Szkolenie technologiczne
(A) Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji w fabryce.
(B) Wyślemy naszych inżynierów do twojego kraju w drodze negocjacji.
Najważniejsze cechy produktu
SMD3528 Ultra lekki kryty szklany ekran LED do reklamy okiennej Opis produktu 1 , duża przejrzystość Do 80% przezroczystości frontu, jest on zainstalowany blisko szyby witryny sklepowej lub dużej szklanej ściany budynku. 2, Ultra slim i lekka indywidualnie wyjmowane i wymienialne, poprawia wydajność ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.