Wyświetlacz LED P3.91 Small Pitch do wypożyczenia w pełnym kolorze Wysokiej rozdzielczości 900-1200 nitów
Szczegóły produktu
| Waga szafki Sigle: | 7/13 kg / Panel | Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz |
|---|---|---|---|
| Konfiguracja pikseli: | SMD2121 | Jasność: | 900-1200 nitów |
| anel materiał: | Odlewania aluminium | Przetwarzania: | 16 bitów |
| Kolory: | 281 bilionów | Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 |
| Podkreślić |
led publicity screens,indoor led billboard |
||
Opis produktu
Główne cechy
1. Obudowa z odlewanego aluminium, doskonała sprawność cieplna. lekkie i cienkie, łatwe w obsłudze, montażu i demontażu.
2. Rozmiar szafy: 500 mm * 500 mm. Konstrukcja szybkich zamków, szafki można łatwo złożyć w 7 sekund.
3. Moduły magnetyczne, dostęp z przodu, wiszące kratownice i wsparcie naziemne są dostępne.
4. Łatwa konserwacja. Dzięki modułowej konstrukcji, zmontowana szafka może być szybko i łatwo montowana i demontowana .
5. Szybka konstrukcja zamka, może obniżyć koszty pracy.
Parametr
| BIR-I-3 | |
| Boisko fizyczne | 3,91 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 65 536 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 250 * 250/250 * 500 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 * 500 * 80/500 * 1000 * 80 |
| NIE. modułów na panel (W * H) | 2 * 2 |
| Materiał panelu | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) (mm) | 64 * 64/64 * 168 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W * H) (mm) | 128 * 128/128 * 256 |
| Waga pojedynczej szafy | 7/13 kg / panel |
| Średnie zużycie energii | 60 / 120W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 110 / 400W / panel |
| Jasność | 900-1200 nitów |
| Kąt widzenia | H: 160 ° / V: 140 ° |
| Temp. Pracy / wilgotność | -10ºC-60ºC / 10% -60% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność | -30 ° C-60 ° C / 10% -60% |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 godzin |
| Obsługa | Przód / Tył |
| Ocena IP (przód / tył) | IP 40 / IP21 |
| Maks. Układanie | 20/10 |
| Max Hanging | 20/10 |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |

Szczegóły Pruduct
Belka do układania na ziemi
Bar podwieszany
Szlifowane i wiszące dostępne.
Wysoka częstotliwość odświeżania
Nasz wyświetlacz led z 16-bitową skalą Graycale, lepszy niż normalna graycale diaplay, obraz żywy i żywy.
Jakość vedio wewnętrznego wyświetlacza LED P3.91
Jakość obrazu to znakomita, nieliniowa technologia korekcji, grafika znakomita i przejrzysta; Wyraźna jakość obrazu nawet w bezpośrednim, pełnym słońcu, aby przyciągnąć większą liczbę odbiorców, aby uzyskać krótki zwrot z inwestycji w ekran LED.

Główne rynki eksportowe:
- Ameryka północna
- Ameryka Południowa
- Europa
- Azja
- Środkowy Wschód / Afryka
- Pacyfik
Linia produkcyjna
Zastosowanie szeroko

Szeroko wykorzystuj wynajem scen, centrum handlowe, wycieczki DJ, ośrodek tematyczny, pokaz samochodów, sklep odzieżowy, dom kultu, klub nocny i tak dalej.
O nas
LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 r., Światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, koncentrując się na profesjonalnych klientach wysokiej klasy wśród rynków krajowych i zagranicznych. BAKOVISION jest w stanie w pełni dostarczyć dostosowane do potrzeb OEM, ODM, kreatywne modele LED obok standardowych ekranów LED.

Nasze usługi
1) Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
2) Dostosowany projekt jest dostępny, OEM i ODM są mile widziane.
3) Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone do naszego klienta przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i pracowników.
4) Specjalna zniżka i ochrona obszaru sprzedaży dostarczonego naszemu dystrybutorowi.
5) Serdecznie witamy Państwa wizytę w naszej firmie, jeśli jest dostępna.
6). Gwarancja
(A) Zapewniamy gwarancję na wszystkie komponenty przez 24 miesiące. W tym czasie wymienimy lub naprawimy nasze towary za darmo, jeśli coś jest z nimi nie tak.
(B) Zapewnimy konserwację na całe życie i będziemy pobierać opłaty wyłącznie za surowce.
7) Szkolenie technologiczne
(A) Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji w fabryce.
(B) Wyślemy naszych inżynierów do twojego kraju w drodze negocjacji.
Najważniejsze cechy produktu
P3.91 Full Color Small Pitch Ekran kolorowy do wypożyczenia w pełnym rozmiarze Główne cechy 1. Obudowa z odlewanego aluminium, doskonała sprawność cieplna. lekkie i cienkie, łatwe w obsłudze, montażu i demontażu. 2. Rozmiar szafy: 500 mm * 500 mm. Konstrukcja szybkich zamków, szafki można łatwo zło...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.