Wewnętrzna wypożyczalnia wyświetlaczy LED Szafka LED 1R1G1B SMD 2121 Pełny kolor Bezproblemowa 300 w / m²
Szczegóły produktu
| Konfiguracja LED: | 1R1G1B | kolor: | Pełny kolor |
|---|---|---|---|
| Skala szarości: | 16bit | Pobór energii: | 300 w / m² |
| Zagęszczenie pikseli: | 111110 pikseli / m² | Awaria pikseli: | <0,003 |
| Stosowanie: | Wnętrz | Podanie: | Wydarzenia na żywo Wyświetlacz LED, koncert |
| Podkreślić |
indoor full color led display,led publicity screens |
||
Opis produktu
Specyfikacje wewnętrznego wyświetlacza LED
| Model | BIR - I-3 |
| Pixel Pitch | 3,9 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 65 536 pikseli / m² |
| Typ diody LED | SMD2121 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar modułu | 250 * 250 |
| Wymiar szafki | 500 * 500/500 * 1000 |
| Rozdzielczość gabinetu | 192 * 192/192 * 184 |
| Waga szafki | 8 / 14kg / panel |
| Materiał obudowy | odlewanie ciśnieniowe |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP40 / IP21 |
| Jasność | > 1200 nitów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Przetwarzanie | 14-16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Zużycie energii (śr.) | 64/128 w / m² |
| Pobór mocy (maks.) | 192 * 384 w / m² |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1920 Hz |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (praca / przechowywanie) | -10 ~ 60 ° C / -30 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Usługa | Przód / Tył |
| Stopień IP | IP40 |
| Certyfikat | CCC, CE, ETC, FCC |
Wypożyczone opisy ścian wideo
1. Lekka szafka., Wygodna do transportu i instalacji, co pozwala zaoszczędzić koszty pracy.
2. Prosta konstrukcja obudowy i gładka powierzchnia, mają ładny wygląd i struktury.

3. Wysoka skala szarości, technologia debugowania zapewniająca ładny obraz.
4.> 1920 Hz, upewnij się, że ekran nie ma problemów z drżeniem / szybkim miganiem / mozaiką.

5.Pakiet z walizką Flight Case, 6-8 jednostkowymi wyświetlaczami Panele są zapakowane w jednej skrzynce.
6. czas dostawy w ciągu 20-25 dni roboczych.

Absię Bako Vision

- Ponad 10 lat doświadczenia w produkcji ekranów LED w Chinach.
- Zapewniona 3-letnia gwarancja wysokiej jakości.
- Globalny standard jakości z certyfikatem CE, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, ISO9001.
- Klient zagraniczny w ponad 120 krajach na świecie.
- W pełni zdolny do zapewnienia pracy krawieckiej OEM, ODM.
FAQ:
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led.
Q2.Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: T / T lub Western Union 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokaże Ci profesjonalne zdjęcia kontroli jakości, zanim zapłacisz saldo.Wtedy można było zobaczyć wszystko na własne oczy przed wysyłką.
Pytanie 3.A co z czasem dostawy?
Odp.: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej 1-2 tygodnie dla ilości zamówienia większej niż.
Q4.Jak wysyłasz towar i ile czasu zajmuje dotarcie?
Odp.: Zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również jest opcjonalny.
Pytanie 5.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp.: Tak, oferujemy 2-5 lat gwarancji na Twoje produkty.
P6: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.
P7: Jak mogę uzyskać wsparcie technologiczne?
Odp .: 1.Możemy przeprowadzić bezpłatne szkolenie w naszej fabryce, które obejmuje obsługę systemu, konserwację systemu i ochronę sprzętu itp.
2. Możemy uczyć Cię zdalnie, jeśli coś nie jest jasne.
Najważniejsze cechy produktu
1R1G1B SMD 2121 Kolorowy wewnętrzny wyświetlacz LED Bezproblemowa wypożyczalnia Szafka LED 300 w / m² Specyfikacje wewnętrznego wyświetlacza LED Model BIR - I-3 Pixel Pitch 3,9 mm Zagęszczenie pikseli 65 536 pikseli / m² Typ diody LED SMD2121 Konfiguracja LED 1R1G1B Wymiar modułu 250 * 250 Wymiar ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.