SMD 3535 Reklama zewnętrzna Wyświetlacz LED Billboard P10 Naprawiono instalację
Szczegóły produktu
| Konfiguracja pikseli: | SMD 3535 | Ocena IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
|---|---|---|---|
| Kąt widzenia: | V: 160 stopni / H: 140 stopni | Wymiary modułu (W * H) (mm): | 320 * 320 |
| Temp. Przechowywania / wilgotność: | -20 ° C-50 ° C / 10% -90% | kolory: | 281 bilionów |
| Obsługa: | Przód / Tył | Materiał panelu: | Stal / Aluminium |
| Podkreślić |
street led screen,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Opis produktu
Opis produktu:
2. Niskie zużycie, stabilna wydajność, wysoka trwałość
3. Wysoka rozdzielczość, wysoka częstotliwość odświeżania 1920 Hz i 16-bitowa skala szarości, zapewniają bardziej kolorowe wideo i obraz.
4. Szybki i dokładny typ miejsca instalacji, odpowiedni dla wielu różnych warunków instalacji
5. Wysoka płaskość ekranu, dokładność lokalizacji i bezproblemowe połączenie
6. Dostosowalność do środowiska, praca w każdych warunkach pogodowych na zewnątrz, wodoodporność IP 65.
Specyfikacje
| BOF-10 | |
| Skok fizyczny | 10mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 10 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 320 * 320 |
| Wymiary panelu (mm) | 1280 * 960 * 150 |
| NIE. modułów na panel (W * H) | 4 * 3 |
| Materiał panelu | Stal / Aluminium |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Waga (kg / m²) | 65/45 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Klasa IP | IP65 / IP54 |
| Kąt widzenia | V: 160 stopni H: 140 stopni |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 godzin |
| Temp. Pracy / wilgotność | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) (mm) | 32 * 32 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W * H) (mm) | 128 * 96 |
| Średnia / Maks. Pobór energii | 360 / 900W / panel |
| Obsługa | Przód / Tył |
O produkcie 
Wysoka rozdzielczość i czysty obraz: wysoka jasność i kontrast sprawiają, że kolory są błyszczące i jasne, a także stabilny i wyraźny obraz.
Konstrukcja zamka drzwi. 
Napęd przedni i tylny
1. Łatwy w montażu i demontażu za pomocą specjalnego klucza sześciokątnego
2. Wszystkie moduły są wzmocnione krzyżowo, a kompresja krawędzi jest silna, a nie deformacja, płaskość gabloty będzie lepsza 
16-bitowy wyraz wysoki szary.
Używamy wysokiej jakości lamp ledowych z czarną maską ledową, dzięki czemu obraz jest wyraźniejszy i bardziej kolorowy dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu 2000: 1.
Wodoodporna maska 

Dla współczynnika proporcji 16: 9. Najlepszy kąt widzenia
Regulacja jasności wyświetlacza : zgodnie ze zmianami światła otoczenia, aby dostosować jasność wyświetlacza (6500nit), aby zapewnić, że ludzkie oko najlepiej ogląda komfort i wyświetlacz, jednocześnie oszczędzając energię i ochronę środowiska, znacznie zmniejszając koszty operacyjne. 
Linie produkcyjne
Nasza firma
BAKO VISION składa się z doświadczonych liderów zespołów, a każdy z nich pracuje w branży wyświetlaczy LED od ponad 10 lat. Wszystkie nasze prace badawczo-rozwojowe, produkcja, sprzedaż, wsparcie techniczne ... działają sprawnie i płynnie dzięki naszej świetnej pracy zespołowej, a ponadto dostarczanie wykwalifikowanego produktu i oferowanie na czas usług przedpremierowych zapewnia również zespół BAKO VISION. 
Nasze usługi
1) Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
2) Dostosowany projekt jest dostępny, OEM i ODM są mile widziane.
3) Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone do naszego klienta przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i pracowników.
4) Specjalna zniżka i ochrona obszaru sprzedaży dostarczonego naszemu dystrybutorowi.
5) Serdecznie witamy Państwa wizytę w naszej firmie, jeśli jest dostępna.
6). Gwarancja
(A) Zapewniamy gwarancję na wszystkie komponenty przez 24 miesiące. W tym czasie wymienimy lub naprawimy nasze towary za darmo, jeśli coś jest z nimi nie tak.
(B) Zapewnimy konserwację na całe życie i będziemy pobierać opłaty wyłącznie za surowce.
7) Szkolenie technologiczne
(A) Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji w fabryce.
(B) Wyślemy naszych inżynierów do twojego kraju w drodze negocjacji.
Najważniejsze cechy produktu
Niestandardowa zewnętrzna P10 Naprawiona instalacja Doprowadzony wyświetlacz wideo Billboard do reklamy Opis produktu: 1. Konstrukcja systemu szybkiej blokady gwarantuje szybką i łatwą instalację 2. Niskie zużycie, stabilna wydajność, wysoka trwałość 3. Wysoka rozdzielczość, wysoka częstotliwość od...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.