P10mm Outdoor Digital Billboard, reklama billboardów wideo Łatwa konserwacja
Szczegóły produktu
| Konfiguracja pikseli: | SMD 3535 | Ocena IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
|---|---|---|---|
| Waga (kg / m²): | 65/45 | Wymiary modułu (W * H) (mm): | 320 * 320 |
| Wymiary panelu (mm): | 1280 * 960 * 150 | kolory: | 281 bilionów |
| Przetwarzania: | 16 bitów | Materiał panelu: | Stal / Aluminium |
| Podkreślić |
led digital billboard,outdoor led billboard |
||
Opis produktu
Seria BOF Outdoor Fixed Install
- Wielkość szafki można dostosować do wymagań użytkownika
- Konstrukcja systemu szybkiej blokady gwarantuje szybką i łatwą instalację
- Zewnętrzny stały wyświetlacz LED jest gorący w branży reklamowej, może w pełni pracować w środowisku zewnętrznym.
- Czas życia> 11 lat, wodoodporność IP65
- Stosunkowo niski koszt (fabryka) spełnia Twój budżet
- Stabilne możliwości, przechodzą profesjonalne testy

Specyfikacje
| BOF-10 | |
| Boisko fizyczne | 10mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 10 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 320 * 320 |
| Wymiary panelu (mm) | 1280 * 960 * 150 |
| NIE. modułów na panel (W * H) | 4 * 3 |
| Materiał panelu | Stal / Aluminium |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Waga (kg / m²) | 65/45 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Klasa IP | IP65 / IP54 |
| Kąt widzenia | V: 160 stopni H: 140 stopni |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 godzin |
| Temp. Pracy / wilgotność | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) (mm) | 32 * 32 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W * H) (mm) | 128 * 96 |
| Średnia / Maks. Pobór energii | 360 / 900W / panel |
| Obsługa | Przód / Tył |
Szczegóły procesu instrukcji
1. Przygotuj się przed instalacją

2. Podczas instalacji (łatwa konserwacja i szybka instalacja)
3. Frontowa usługa i struktura.
Wiele metod instalacji
Nasze usługi
1) Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
2) Dostosowany projekt jest dostępny, OEM i ODM są mile widziane.
3) Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone do naszego klienta przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i pracowników.
4) Specjalna zniżka i ochrona obszaru sprzedaży dostarczonego naszemu dystrybutorowi.
5) Serdecznie witamy Państwa wizytę w naszej firmie, jeśli jest dostępna.
6). Gwarancja
(A) Zapewniamy gwarancję na wszystkie komponenty przez 24 miesiące. W tym czasie wymienimy lub naprawimy nasze towary za darmo, jeśli coś jest z nimi nie tak.
(B) Zapewnimy konserwację na całe życie i będziemy pobierać opłaty wyłącznie za surowce.
7) Szkolenie technologiczne
(A) Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji w fabryce.
(B) Wyślemy naszych inżynierów do twojego kraju w drodze negocjacji.
Najważniejsze cechy produktu
Stały wyświetlacz LED P10mm Full Color Outdoor, łatwa konserwacja Seria BOF Outdoor Fixed Install Wielkość szafki można dostosować do wymagań użytkownika Konstrukcja systemu szybkiej blokady gwarantuje szybką i łatwą instalację Zewnętrzny stały wyświetlacz LED jest gorący w branży reklamowej, może w ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.