Zasilacz Meanwell Outdoor LED Wyświetlacz P4.81 High Resolution For Wedding / Stage
Szczegóły produktu
| Piksele: | 4,81 mm | Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in : | 43264 kropki / ㎡ |
|---|---|---|---|
| Wymiar ekranu: | Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in | Gwarancja: | 2 lata |
| Jasność: | > 5500 nitów | Orzecznictwo: | CE,UL,FCC,ISO9001 |
| Podkreślić |
wyświetlacz led zdarzeń,wyświetlacz led wynajem |
||
Opis produktu
Cechy:
1. Wysoka i regulowana jasność może sprostać zmieniającym się wymaganiom klienta w różnych środowiskach.
2. Brak mozaiki ze względu na doskonałą płaskość i ładną równomierność emitowania światła.
3. Piksel jest wysoki, jakość jest znakomita i realistyczna, kolor jest czysty i gruby.
4. Płaskość jest dobra, a obraz jest jednolity i przyjemny dla oka.
5. Wysoka skala szarości i wysokie odświeżanie, efekt wideo w studio jest realistyczny.
6. Struktura bezpieczeństwa działania, ulepszona konstrukcja nie jest łatwa do odkształcenia.
7. Technologia wyświetlania obrazu pod dużym kątem w celu spełnienia szerokiego zakresu Kąt, aby wyświetlić neutralne kolory.
8. Może być zaprojektowany i utrzymywany z przodu iz tyłu, łatwy i szybki i łatwy w utrzymaniu.
Specyfikacja:
| Fizyczny skok | 4,81 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 43 264 pikseli / Metr kwadratowy |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 250 x 250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 x 500 x 80 |
| Rozdzielczość fizyczna panelu (szer. X wys.) | 104 x 104 |
| Materiał panelu | Die-Casting Aluminium |
| Waga pojedynczej szafki | 9 kg / panel |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 75 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 225 W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -30ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Częstotliwość odświeżania | > 1.920 Hz |
| Jasność | ≥ 6000 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwany okres użytkowania | 100 000 godzin |
| Maksymalne układanie | 20/10 |
| Maksymalne powieszenie | 20/10 |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Klasa IP (przód / tył) | IP 65 / IP 54 |
Walizka:
FAQ:
Pytanie 1 Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led zlokalizowanym w Shenzhen od 2005 roku.
Q2 Jakie są twoje warunki płatności?
Odp .: T / T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą. Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3 Czy dostarczasz próbki? czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Pytanie 4 Co powiesz na czas dostawy?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 5-7 dni, czas masowej produkcji potrzebuje 2-3 tygodni na zamówienie więcej niż.
Pytanie 5 Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?
Odp .: Zazwyczaj wysyłamy za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zwykle zajmuje to 3-5 dni. Transport lotniczy i morski również opcjonalny.
Pytanie 6 Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 2 lata bezpłatnej gwarancji na nasze produkty.
P7: Jak sprawić, by nasze relacje biznesowe były długoterminowe i dobre?
Odp .: 1. Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i nawiązujemy z nimi przyjaźnie, bez względu na to, skąd pochodzą.
Najważniejsze cechy produktu
Pixel Pitch 4,81mm Zewnętrzny wodoodporny wyświetlacz LED do wynajęcia na ślub i na scenę Cechy: 1. Wysoka i regulowana jasność może sprostać zmieniającym się wymaganiom klienta w różnych środowiskach. 2. Brak mozaiki ze względu na doskonałą płaskość i ładną równomierność emitowania światła. 3. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.