P4.81 Wyświetlacz do wynajęcia na zewnątrz Led podłóg Ekran Wysoki poziom jasności do ślubu na świeżym powietrzu
Szczegóły produktu
| Piksele: | 4,81 mm | Wymiar ekranu: | 500 * 500 mm |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 5500 nitów | Gwarancja: | 2 lata |
| Długość życia: | 100000 godzin | Orzecznictwo: | CE,UL,FCC,ISO9001 |
| Podkreślić |
wyświetlacz led zdarzeń,wyświetlacz led wynajem |
||
Opis produktu
Pixel Pitch 3,91 mm Zewnętrzny wodoodporny wyświetlacz LED do wypożyczenia na wesele i scenę
Szybkie Szczegóły:
1, Rozstaw pikseli: 4,81 mm.
2, diody SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
3, proces cyfrowy: 16 bitów.
4, Standardowy rozmiar szafki: 500 x 500 x 80 mm, waga szafki: 9 kg / panel.
5, gwarancja: 2 lata.
6, zalecana minimalna odległość oglądania: 5 m.
Opis:
Piksel ekranów LED Bako Vision do wypożyczania na zewnątrz obejmuje 3,91 mm, 4,81 mm, 5,95 mm, 6,25 mm, w tych pikselach 3,91 mm, 4,81 mm to najpopularniejsza i najbardziej opłacalna seria.
Podanie:
Zewnętrzne elektroniczne billboardy LED Bako Vision są szeroko instalowane na słupach, montowane na jednym słupie, na dwóch biegunach lub na trzech biegunach, wykonując reklamę lub nadawanie na lotnisko, dworzec autobusowy, kolej, rząd, szkoła, centrum handlowe, miejsca publiczne, media reklamowe i tak dalej.
Funkcje:
1, wysoka klasa IP IP65, dobra wodoodporność i odporność na kurz, odpowiednia w każdych warunkach.
2, szeroki kąt widzenia 160 ° dla szerszego zasięgu, płynny we wszystkich kierunkach z tą samą jakością obrazu, odpowiedni do dużych zgromadzeń.
3, wysoka jasność od 6000 nitów do 9000 nitów, widoczna z każdego kierunku, nawet twarzą do bezpośredniego światła słonecznego.
4, dobre odprowadzanie ciepła za pomocą wentylatorów i przy użyciu średniej mocy zasilacza, długa żywotność.
5, możesz go używać zarówno na podłodze, jak i podczas normalnego użytkowania, po prostu dodaj stojącą i szklaną, gdy chcesz użyć tego ekranu na podłodze.
Zalety:
1, wysokiej jakości panele led SMD, stabilne i o wysokiej trwałości.
2, bez duchów, jasne i czyste.
3, wysoka częstotliwość odświeżania do 2000 Hz, wysoki kontrast do 4000: 1, żywy kolor.
Specyfikacja:
| Fizyczny ton | 4,81 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 43 264 pikseli / metr kwadratowy |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 250 x 250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 x 500 x 80 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 104 x 104 |
| Materiał panelu | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Waga pojedynczej szafy | 9 kg / panel |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 75 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 225 W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Jasność | ≥6 000 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Max Stacking | 20/10 |
| Max Hanging | 20/10 |
| Serwisowanie | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 / IP 54 |
Walizka:










FAQ:
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led z siedzibą w Shenzhen od 2005 roku.
Q2.Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: T / T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3.Czy dostarczacie próbki?czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp.: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Q4.A co z czasem dostawy?
Odp.: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 5-7 dni, czas masowej produkcji 2-3 tygodnie dla ilości zamówienia większej niż.
Pytanie 5.Jak wysyłasz towar i ile czasu zajmuje dotarcie?
Odp.: Zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również jest opcjonalny.
Pytanie 6.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: tak, oferujemy 2 lata wolny gwarancję na nasze produkty.
P7: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.
Najważniejsze cechy produktu
Pixel Pitch 3,91 mm Zewnętrzny wodoodporny wyświetlacz LED do wypożyczenia na wesele i scenę Szybkie Szczegóły: 1, Rozstaw pikseli: 4,81 mm. 2, diody SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °. 3, proces cyfrowy: 16 bitów. 4, Standardowy rozmiar szafki: 500 x 500 x 80 mm, waga szafki: 9 kg / panel. 5, ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.