6000 jasności jasności ekranu podświetlenia ekranu, P4.81 Wyświetlacz LED ściany wideo IP65
Szczegóły produktu
| Konfiguracja pikseli: | 4,81 mm | Zagęszczenie pikseli: | 43 264 Piksele / ㎡ |
|---|---|---|---|
| Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 | Jasność: | > 5500 nitów |
| Wymiary modułu: | 250 x 250 | Wymiary panelu: | 500 x 500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| Podkreślić |
stage background led screen,concert led screen |
||
Opis produktu
Pixel Pitch 4,81 mm Zewnętrzny wodoodporny wyświetlacz LED do wypożyczenia z szafką 500 x 1000 mm
cechy
1. Wysoka i regulowana jasność może spełniać wymagania zmieniających się wymagań klienta w różnych środowiskach.
2. Brak mozaiki ze względu na doskonałą płaskość i ładną równomierność emitowania światła.
3. Piksel jest wysoki, jakość jest wyjątkowa i realistyczna, kolor jest czysty i gruby.
4. Płaskość jest dobra, a obraz jest jednolity i przyjemny dla oka.
5. Wysoka skala szarości i wysokie odświeżanie, efekt wideo w studio jest realistyczny.
6. Struktura bezpieczeństwa działania, ulepszona konstrukcja nie jest łatwa do odkształcenia.
7. Technologia wyświetlania obrazu pod dużym kątem w celu spełnienia szerokiego zakresu Kąt, aby wyświetlić neutralne kolory.
8. Może być zaprojektowany i utrzymywany z przodu iz tyłu, łatwy i szybki i łatwy w utrzymaniu.
Specyfikacja:
| BOR-III-4 | |
| Fizyczny skok | 4,81 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 43 264 pikseli / Metr kwadratowy |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 250 x 250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 x 500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| Rozdzielczość fizyczna panelu (szer. X wys.) | 104 x 104/104 x 208 |
| Materiał panelu | Odlew aluminiowy |
| Waga pojedynczej szafki | 9/15 kg / panel |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 75/150 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 225/550 W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -30ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Częstotliwość odświeżania | > 1.920 Hz |
| Jasność | ≥ 6000 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwany okres użytkowania | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Klasa IP (przód / tył) | IP 65 / IP 54 |
Walizka:

FAQ:
Pytanie 1Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów LED z siedzibą w Shenzhen od 2005 roku.
Q2Jakie są twoje warunki płatności?
Odp .: T / T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3Czy dostarczasz próbki?czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Pytanie 4Co powiesz na czas dostawy?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 5-7 dni, czas masowej produkcji wymaga 2-3 tygodni na zamówienie więcej niż.
Pytanie 5Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?
Odp .: Zazwyczaj wysyłamy za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle zajmuje to 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również opcjonalny.
Pytanie 6Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 2 lata wolny gwarancja na nasze produkty.
P7: Jak sprawić, by nasze relacje biznesowe były długoterminowe i dobre?
Odp .: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i nawiązujemy z nim przyjaźnie, bez względu na to, skąd pochodzą.
Najważniejsze cechy produktu
Pixel Pitch 4,81 mm Zewnętrzny wodoodporny wyświetlacz LED do wypożyczenia z szafką 500 x 1000 mm cechy 1. Wysoka i regulowana jasność może spełniać wymagania zmieniających się wymagań klienta w różnych środowiskach. 2. Brak mozaiki ze względu na doskonałą płaskość i ładną równomierność emitowania ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.