Nova Receiver Card Zewnętrzny ekran Led 500 * 500 mm P5.95 Z ICI5124 IC
Szczegóły produktu
| Wymiary modułu (Wxh) (mm): | 250X250mm | Konfiguracja pikseli: | SMD2727 |
|---|---|---|---|
| Wymiary panelu (mm): | 500X500 / 500X1000 | Materiał panelu: | Odlewania aluminium |
| Karta odbiorcy: | Nova | Lampa: | Nation Star / Kinglight |
| Jasność: | 6000 nitów | Żywotność: | 100 000 godzin |
| Podkreślić |
wyświetlacz LED zdarzeń,wyświetlacz led wynajem |
||
Opis produktu
Opis
BOR-III to nasz najbardziej efektywny pod względem kosztów produkt do wypożyczenia na zewnątrz, zgodny z krzywymi, zgodny z wymiarami 500 mm x 500 mm i 500 mm x 1000 mm, w pełni dostępny z przodu.
Cała elektronika i podzespoły wykorzystują rangę klasy A, aby spełnić wszystkie standardy UE, podczas gdy cena została zaprojektowana z myślą o wysokiej opłacalności dla tych sprzedawców i użytkowników końcowych, którzy szybko potrzebują pieniędzy.
Funkcje produktów
1. Wysokiej jakości materiały modułowe zapewniające wodoodporność IP65.
2. Lampa LED Nationstar, zapewnia jasność i żywotność.
3. Wysoko precyzyjna obudowa z odlewanego aluminium, specjalna konstrukcja na dnie szafy zapewnia płaskość całego ekranu, nawet platforma nie jest płaska. Może również chronić moduły na dole ekranu. Projekt konserwacji przedniej i tylnej za pomocą zespołu magnesów modułowych.
4. Lekka waga, smukła obudowa, łatwa i szybka instalacja, elastyczna i wysoka jasność, odpowiednia do pokazów przepływu, wygodna w transporcie i wymianie
5. W celu polepszenia żywotności płytkę drukuje się metodą lutowania na fali z zieloną warstwą izolacji tlenowej, która zapobiega linii wilgoci i utlenianiu.
Parametr
| BOR-III-5 | |
| Boisko fizyczne | 5,95 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 28.224 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 250 * 250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 * 500 * 80/500 * 1000 * 80 |
| NIE. modułów na panel (W * H) | 2 * 2/2 * 4 |
| Materiał panelu | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) (mm) | 42/42 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W * H) (mm) | 84 * 84/84 * 168 |
| Waga pojedynczej szafy | 9/15 kg / panel |
| Średnie zużycie energii | 75 / 150W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 225 / 550w / panel |
| Jasność | > 6000 nitów |
| Kąt widzenia | H: 160 ° / V: 140 ° |
| Temp. Pracy / wilgotność | -20ºC-60ºC / 10% -60% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność | -30 ° C-60 ° C / 10% -60% |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 godzin |
| Obsługa | Przód / Tył |
| Ocena IP (przód / tył) | IP65 / IP 54 |
| Maks. Układanie i zawieszanie | 20/10 |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
Szczegóły Pruduct
System sterowania i powiązane akcesoria przed instalacją 
IP65 Wodoodporna, dostosuj różne rodzaje pogody.
Szeroki kąt widzenia.
Poziome / pionowe: 160 ° / 140 °, zapewniają doskonałą rozrywkę wizualną HD 
Nasza firma.
Główne rynki BAKO VISION to Ameryka, Europa, Bliski Wschód i Azja, wszystkie nasze produkty są certyfikowane przez RoHS, CCC, CE, FCC, ETL, UL. Stale trwale pod względem jakości, wygrywając mocno dzięki biegłości, w ostatnich latach rozwoju, BAKO VISION nieustanny rozwój i pozycjonowanie marki opierają się na długoterminowej współpracy z klientami z różnych kanałów ponad 120 krajów. 
FAQ:
1. Jak zainstalować po otrzymaniu?
Zaproponujemy Ci rysunek, który poprowadzi Cię do instalacji, moglibyśmy również zaoferować rysunek, oprogramowanie, ustawić rysunek lub zdjęcie lub zorganizować naszego inżyniera, aby pomógł w razie potrzeby.
2. Jak mogę kupić produkty, których potrzebuję, jeśli na stronie nie ma ceny i czy mogę najpierw pobrać próbki?
O: Możesz wysłać zapytanie do nas o produkty, których potrzebujesz, nasza sprzedaż odpowie Ci w ciągu 24 godzin, aby pomóc Ci w zamówieniu. Zapraszamy do zamówienia próbki, aby przetestować i sprawdzić ilość.
3. Co to jest niestandardowy wyświetlacz LED?
Niestandardowe wyświetlacze LED mogą być zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby użytkownika, biorąc pod uwagę powyższe, w celu łatwej konserwacji. Oczywiście konserwacja może przyczynić się do zwiększenia żywotności każdego urządzenia elektronicznego, a podczas procesu produkcyjnego podejmowane są środki, dzięki czemu koszty konserwacji są znacznie obniżone.
Niestandardowy wyświetlacz LED, jak sama nazwa wskazuje, może kontrolować wszystko za pomocą dowolnej wiadomości, o której myślisz. Są one używane w prawie wszystkich gałęziach przemysłu, takich jak fabryki, banki, lotniska, uniwersytety, biblioteki itp.
Niestandardowe wyświetlacze LED są montowane na ścianie lub zawieszone na dowolnym suficie w celu nadawania informacji oglądanych z dowolnej odległości. Ponadto jasność tych niestandardowych wyświetlaczy LED może być wyświetlana bardzo wyraźnie w dowolnej odległości.
4. Chciałbym zapytać, czy możliwe jest umieszczenie mojego logo na produkcie.
Odp .: Mamy nadzieję, że wiesz, że nasza firma doskonale obsługuje niestandardowe usługi logo. Ale mamy również nadzieję, że wiesz, że jest to usługa dodatkowa, więc potrzebna jest dodatkowa opłata za usługę.
Najważniejsze cechy produktu
500 * 500mm P5.95 High Definition Outdoor LED Display z układem scalonym MBI5124 Opis BOR-III to nasz najbardziej efektywny pod względem kosztów produkt do wypożyczenia na zewnątrz, zgodny z krzywymi, zgodny z wymiarami 500 mm x 500 mm i 500 mm x 1000 mm, w pełni dostępny z przodu. Cała elektronika ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.