Ukryte kable Przezroczyste ekrany LED Szeroki kąt widzenia Laminowane szkło bezpieczne P3.75-6.67
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 3,75 x 6,67 mm | Diody LED: | SMD 1921 |
|---|---|---|---|
| Oczekiwany okres użytkowania: | 100 000 godzin | Materiał paneli: | Aluminium |
| Serwisowanie: | Tylny | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz | Jasność: | > 5500 nitów |
| waga: | 11 kg / mkw | ||
| Podkreślić |
transparent glass led display,see through led screens |
||
Opis produktu
Wyświetlacz LED o wysokiej przejrzystości z ukrytym kablem i doskonałym kątem widzenia
cechy
1. Dobra wizualizacja: Konstrukcja oparta na szkle umożliwia przechodzenie światła przez szybę bez żadnego wpływu na strukturę okna wokół ..
2. Ultracienkie i ultralekkie.Dzięki szerokości zaledwie 8 mm i wadze 11 kg / m2 zamontowany szklany wyświetlacz zajmuje bardzo mało miejsca i nie zwiększa ciężaru obciążenia szklanej ściany.
3. Łatwa i wygodna konserwacja.Można go konserwować od wewnątrz, bezpieczniej i wygodniej.
4. Oszczędność kosztów oświetlenia okna.Oprócz dobrego efektu reklamowego, szklany wyświetlacz LED Bako Vision pomaga również w oświetleniu okna, dzięki czemu witryna sklepowa jest bardziej atrakcyjna i pozwala zaoszczędzić sporo kosztów oświetlenia.
5. Szeroki zakres zastosowań.Wszędzie tam, gdzie jest szklana ściana, można zainstalować szklany wyświetlacz LED Bako Vision.Takich jak sklep, bank, supermarket, teatr, ulica biznesowa, hotel itp.
Specyfikacja
| Fizyczny ton | 3,75 x 6,67 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD1921 |
| Zagęszczenie pikseli | 39 900 pikseli / m² |
| Wymiary modułu | 480 × 320 mm |
| Wymiary panelu | 960 × 640 mm |
| NIE.modułów na panel | 2 × 2 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu | 128 × 48 punktów |
| Fizyczna rozdzielczość panelu | 256 × 96 punktów |
| Materiał panelu | Aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | 11 kg / m² |
| Skala szarości | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 207 W / m² |
| Maksymalne zużycie energii | 690 W / m² |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Jasność | 5500nits |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Tylny |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP30 |
walizka

FAQ
1. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led z siedzibą w Shenzhen od 2005 roku.
2. Jak zapłacić?
Akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
3. Jaka jest metoda pakowania?
Zwykle używamy walizki ze sklejki lub walizki transportowej.
4. A co z czasem dostawy?
Wysyłamy w ciągu 30 dni roboczych od złożenia zamówienia, ale konkretny czas dostawy zależy od firmy spedycyjnej i szczegółów wysyłki.
5. Czy dostarczacie próbki?Czy to jest bezpłatne czy dodatkowe?
W razie potrzeby dostarczamy próbki, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
6. Jak wysyłasz towar?
Zazwyczaj wysyłamy za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx lub TNT.Ponadto opcjonalny jest również transport lotniczy i morski.
Nasze Usługi
Produkcja wstępna
- Poznaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów.
- Konkretny program CAD instalacji i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat w celu uzyskania wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- Umów się, aby inżynier udał się na miejsce, aby wesprzeć instalację.
Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz LED o wysokiej przejrzystości z ukrytym kablem i doskonałym kątem widzenia cechy 1. Dobra wizualizacja: Konstrukcja oparta na szkle umożliwia przechodzenie światła przez szybę bez żadnego wpływu na strukturę okna wokół .. 2. Ultracienkie i ultralekkie.Dzięki szerokości zaledwie 8 mm i ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.