IP65 Wodoodporne zewnętrzne przezroczyste ekrany LED Wysoka jasność Przód / tył obsługa
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 31,25 / 15,625 mm | Oczekiwany okres użytkowania: | 100 000 godzin |
|---|---|---|---|
| Materiał paneli: | Aluminium | Serwisowanie: | Przód / tył |
| Klasa IP (przód / tył): | IP65 | Częstotliwość odświeżania: | 3840 Hz |
| Jasność: | 10000 CD / mkw | Średnie zużycie energii: | 200 W / ㎡ |
| waga: | 13 kg / metr kwadratowy | Przezroczystość: | 70% |
| Rozmiar modułu bloku: | 10mm x 1000mm | Częstotliwość klatek: | 60 Hz |
| Podkreślić |
clear led screen,see through led screens |
||
Opis produktu
Wodoodporny zewnętrzny wyświetlacz LED IP65 do ściany budynku
cechy
1. Przejrzystość 80%
Do 80% współczynnika przezroczystości pozwala na naturalne oświetlenie wnętrza budynku, SMD są prawie niewidoczne z dalszej odległości.
2. Prosta konserwacja
Szybka i prosta naprawa RGB bez wyjmowania pojedynczego modułu lub całego panelu.
3. Szerokie zastosowania
Wszystkie rodzaje budynków ze szklanymi oknami lub ścianami, na przykład bank, duże centrum handlowe, teatry, sklepy sieciowe, hotele, punkty orientacyjne itp.
4. Jasne i widoczne
Wysoka jasność zapewniająca dobrą widoczność nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, bez układu chłodzenia, energooszczędna
5. Lekka i cienka
Cała szafka waży tylko 13 kg / ㎡ lekkości i 10 mm grubości, wymaga niewiele miejsca na instalację
6. Stabilny i niezawodny
Opatentowana technologia osadzania SMD w PCB, stabilność jest znacznie lepsza niż w przypadku innych podobnych produktów na rynku.
7. Łatwa i szybka instalacja
Systemy Fast Lock zapewniają sprawną i wydajną instalację.
Specyfikacja
| BOC 31/15 | |
| Numer modelu | BKV-31/15 |
| Pixle Pitch | 31,25 / 15,625 mm |
| Rozmiar piksela | DIP346 |
| Konfiguracja pikseli | 1R1G1B |
| Rozmiar modułu blokowego | 10mm x 1000mm |
| Rozdzielczość modułu | 64 x 1 |
| Moc modułu | 12W |
| Zagęszczenie pikseli | 2048 punktów / mkw |
| Materiał obudowy | Szafka Alu |
| Rozmiar szafki (L * H / mm) | 500 x 1000 |
| Waga szafki | 7,5 kg |
| Wsparcie wiszące lub nie | tak |
| Najlepsza odległość oglądania | > 15m |
| Średni pobór mocy | 200 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 600 W / mkw |
| Jasność | 10000 CD / mkw |
| Przezroczystość | 70% |
| Metoda skanowania | Skanowanie statyczne |
| Częstotliwość odświeżania | 3840 Hz |
| Najlepszy kąt widzenia | ≤140 stopni |
| Zabarwienie | 16,7 mln |
| Skala szarości | 16bit |
| Temperatura koloru | 6500K |
| Metoda kontroli | Synchronizacja |
| Urządzenie napędowe | Prąd stały |
| Częstotliwość ramek | 60 Hz |
| Kontrola jasności | 256 stopni |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Częstotliwość odświeżania | ≥ 3840 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 120 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 60 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
Walizka:

FAQ
1. Jak zapłacić?
Akceptujemy L / C, T / T.
2. jaka jest metoda pakowania?
Zwykle używamy walizki ze sklejki lub walizki transportowej.
3. co z czasem dostawy?
Wysyłamy w ciągu 25 dni roboczych od złożenia zamówienia.
4. jaka jest gwarancja twojego ekranu LED?
Mamy 2 lata gwarancji na nasz wyświetlacz LED i 100 000 godzin żywotności lamp LED
Nasze Usługi
Produkcja wstępna
1. Poznaj pełne wymagania klientów.
- Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów.
- Konkretny program CAD instalacji i schemat projektowy dla klientów.
2 lata bezpłatnej gwarancji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat w celu uzyskania wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Zaaranżuje inżyniera, aby udał się do Ciebie w celu wsparcia instalacji
- Bezpłatne szkolenie w naszej fabryce.
Najważniejsze cechy produktu
Wodoodporny zewnętrzny wyświetlacz LED IP65 do ściany budynku cechy 1. Przejrzystość 80% Do 80% współczynnika przezroczystości pozwala na naturalne oświetlenie wnętrza budynku, SMD są prawie niewidoczne z dalszej odległości. 2. Prosta konserwacja Szybka i prosta naprawa RGB bez wyjmowania pojedyncze...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.