Wyświetlacz LED do wynajęcia w pełnym kolorze HD P2.97 SMD2121 Narzędzia Łatwa instalacja
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 2,97 mm | Zagęszczenie pikseli: | 112 896 pikseli / ㎡ |
|---|---|---|---|
| Jasność: | 900–1 200 nitów | Rozmiar modułu: | 250 x 250 mm, 250 x 500 mm |
| Rozmiar szafki: | 500 x 500 x 80 mm / 500 x 1000 x 80 mm | Waga szafki: | 8/14 kg / szafka |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1.920 Hz | Współczynnik kontrastu: | 5000: 1 |
| Podkreślić |
indoor full color led display,indoor led billboard |
||
Opis produktu
P2.97 Narzędzia Bezpłatna instalacja Wyświetlacz LED do wypożyczania w pomieszczeniach
Cechy:
1.Wysoki kontrast
Profesjonalny koralik lampowy LED WYKORZYSTUJE wysokiej jakości czarną lampę 2121, zwiększa jasność luminescencji, jednocześnie zmniejsza jasność ekranu czarnego.
Unikalna technologia przetwarzania czarnej maski, kontrast ekranu jest znacznie poprawiony.
2. wysoki poziom szarości
Wyświetlacz jest prawie doskonały przy niskiej jasności, a wygląd ekranu jest wyższy niż w przypadku tradycyjnego wyświetlacza.
To może pokazać więcej szczegółów obrazu, bez utraty informacji.
3. wysoka częstotliwość odświeżania
Ekran wlotu pięciu czarnego ekranu stabilność obrazu bez zmarszczek, radzenie sobie z dynamicznym ekranem wyświetlacza, krawędź obrazu jest wyraźna, ekran ma dobrą dynamikę, informacje o obrazie dokładnie, rzeczywista redukcja, sprawiają, że ekran wideo jest czysty, płynny, zapewnia dobrą przyjemność wizualną.
4. instalacja ścienna w celu usprawnienia przestrzeni
Wklejona ściana, mozaika, lądowanie wiele metod instalacji, proste i piękne, konserwacja po konserwacji jest prostsza i wygodniejsza.
Specyfikacja:
| Fizyczny ton | 2,97 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 112.896 pikseli / ㎡ |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 250 x 250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 x 500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| NIE.Liczba modułów na panel (szer. x wys.) | 2 x 2/2 x 4 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 84 x 84 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 168 x 168/168 x 336 |
| Materiał panelu | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Waga pojedynczej szafy | 8/14 kg / panel |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 5000: 1 |
| Średni pobór mocy | 400 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 800 W / mkw |
| Temperatura pracy / wilgotność | -10 ℃ - 60 ℃ / 10 ℃ - 60 ℃ |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30 ℃ - 60 ℃ / 10 ℃ - 60 ℃ |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Jasność | ≥1 200 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Max Stacking | 20/10 |
| Max Hanging | 20/10 |
| Serwisowanie | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 40 / IP 21 |
| Metoda skanowania | 1/28 Scan |
| Orzecznictwo | CCC, CE, ETL, RoHS |
Walizka:








FAQ
1. Jak mogę złożyć zamówienie?
Proszę podać wszystkie szczegóły swoich wymagań do naszego odniesienia, abyśmy mogli wysłać Ci ofertę po raz pierwszy. Zapraszam do kontaktu ze mną za pomocą aplikacji / e-maila / telefonu, aby uniknąć opóźnień.
2. Jaki rodzaj wyświetlacza zapewniasz?
Mamy do wyboru wewnętrzną / zewnętrzną / scenę LED / wyświetlacz sportowy / nieregularny wyświetlacz LED / ekran monitora.
3. Czy jesteś producentem wyświetlaczy led. Jeśli tak, to w jakim mieście?
Tak, mamy już ponad 14 lat doświadczenia w dziedzinie wyświetlaczy LED jako producent LED z siedzibą w Shenzhen
4. Jak długo mogę otrzymać towar?
Czas realizacji zamówienia to około 10-25 dni roboczych Po potwierdzeniu zamówienia możemy rozpocząć produkcję od razu po otrzymaniu wpłaty (30% TT z góry).będziemy aktualizować szczegóły produkcji na czas. zauważymy, kiedy będziemy mogli dostarczyć towar do Ciebie po otrzymaniu pełnej płatności.
5. czy mogę poznać szczegóły paczki?
Do montażu na stałe używamy drewnianej skrzynki, zwykle 2 lub 4 szafki w 1 drewnianej skrzynce;
Na rynku wynajmu sugerujemy użycie walizki lotniczej, zwykle 8 szaf w jednej walizce.
Zabezpieczenie ekranu po drodze jest bezpieczne, również ekonomiczne.

6. jaka jest metoda płatności?
Obsługujemy metody płatności jako TT.
7. Jaka jest liczba pikseli na wewnętrznym ekranie wyświetlacza LED?
Wewnętrzny (P2.6mm / P2.97mm / P3.91 / P4.81mm) ekran ledowy
8. czy może odtwarzać wideo HD?
Tak, może realizować funkcję wideo HD z systemem sterowania Linsn / nova
9. jaki jest system kontroli?
Nasz standardowy system sterowania dla tego modelu to Linsn / Novastar.Obsługuje również inny system sterowania, taki jak Xixun, TF, Colorlight itp.
10. Jaka jest różnica między DIP (1R1G1B) a sSMD (jedna dioda LED, 3 w 1)?
Wyświetlacz LED SMD (jedna dioda LED, 3 w 1), jeden piksel ma jedną lampę LED, 3 chipy led w jednej lampie LED;
Tradycyjny DIP (1R1G1B) wykorzystuje 3 lampy LED w jednym pikselu.
SMD (jedna dioda LED), zmniejszyła diodę LED na ekranach, zmniejszyła ziarnistość ekranu i poprawiła jednorodność ekranu, dzięki temu ekran będzie miał szerszy kąt widzenia i płynniejszy obraz.Dzięki zaawansowanej technologii i poprawionej jasności SMD, SMD jest coraz częściej używany na zewnątrz.
11. Jakie są twoje warunki dostawy?
Akceptujemy EXW, FOB, CIF itp. Możesz wybrać ten, który jest najwygodniejszy lub co
Najważniejsze cechy produktu
P2.97 Narzędzia Bezpłatna instalacja Wyświetlacz LED do wypożyczania w pomieszczeniach Cechy: 1.Wysoki kontrastProfesjonalny koralik lampowy LED WYKORZYSTUJE wysokiej jakości czarną lampę 2121, zwiększa jasność luminescencji, jednocześnie zmniejsza jasność ekranu czarnego.Unikalna technologia ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.