P5 Wodoodporny cyfrowy zewnętrzny billboard reklamowy LED w pełnym kolorze do billboardu ulicznego AD i dachu budynku
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 5mm | Zagęszczenie pikseli: | 40 000 pikseli / m² |
|---|---|---|---|
| Wymiary panelu: | Dostosowane | Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz |
| Jasność: | > 6500 nitów | Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 |
| Podkreślić |
roadside led display,street led screen |
||
Opis produktu
Wodoodporny zewnętrzny billboard Led do reklamy i billboardu
Szybkie Szczegóły:
1, Rozstaw pikseli: 5 mm.
2, pełne kolory: 281 bilionów.
3, SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, waga: 40 kg / m2 dla ramy stalowej.
5, zalecana minimalna odległość oglądania: 5 m.
6, gwarancja: 2 lata.
Opis:
Bako Zewnętrzne cyfrowe billboardy LED zawierają 4,81 mm, 5 mm, 6,67 mm, 8 mm, 10 mm, 16 mm, w tych pikselach 4,81 mm to najpopularniejsza i najbardziej opłacalna seria.Nawet możesz go używać w samochodzie jako ekranu telefonu komórkowego.
Funkcje i zalety:
- Wysoka jasność od 6500 nitów do 9000 nitów, widoczna z każdego kierunku, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
- Diody SMD zapewniają duży kąt widzenia, do 160 ° w poziomie i 140 ° w pionie.Obraz bez zniekształceń, bez przebarwień pod dowolnym kątem w tym zakresie.
- Lekka konstrukcja szafki, boczny uchwyt ułatwiający przenoszenie i montaż.
- Odporność na wodę i kurz IP65, trwała w każdych warunkach pogodowych.
- Zasilacz marki Meanwell, oszczędność energii i wysoka wydajność.
- Proces cyfrowy: 16 bitów, współczynnik kontrastu 2000: 1, żywe kolory.
- Dostęp z przodu ułatwia konserwację.

- Konstrukcja systemu Fast Lock gwarantuje szybki i łatwy montaż.
- Inteligentna kontrola i system gracza dzięki technologii chmury.
- Różne sposoby użytkowania, można go używać na dachu budynku, montażu ściennym na budynku itp.

Specyfikacja
| Fizyczny ton | 5mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 40000 pikseli / metr kwadratowy |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 320 x 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 x 960 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 64 x 32 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / panel |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 / IP 54 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC - 50ºC / 10ºC - 90ºC |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -20ºC - 50ºC / 10ºC - 90ºC |
Walizka










FAQ
1. Jak zapłacić?
Akceptujemy L / C, T / T.
2. jaka jest metoda pakowania?
Zwykle używamy walizki ze sklejki lub walizki transportowej.
3. co z czasem dostawy?
Wysyłamy w ciągu 15-25 dni roboczych od złożenia zamówienia.
4. jaka jest gwarancja twojego ekranu?
Posiadamy 2-letnią gwarancję na nasz wyświetlacz LED i 100 000 godzin żywotności lamp LED
Nasze Usługi
Produkcja wstępna
1. Poznaj pełne wymagania klientów.
2. Wykonać dokładną analizę.
3. Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
4. Indywidualny projekt.
W produkcji
1. Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów.
2. Konkretny program CAD instalacji i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
1. 2 lata bezpłatnej gwarancji.
2. 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat w celu uzyskania wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
3. Może zorganizować inżyniera, aby udał się do Ciebie w celu wsparcia instalacji i bezpłatnego szkolenia.
Najważniejsze cechy produktu
Wodoodporny zewnętrzny billboard Led do reklamy i billboardu Szybkie Szczegóły: 1, Rozstaw pikseli: 5 mm. 2, pełne kolory: 281 bilionów. 3, SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °. 4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, waga: 40 kg / m2 dla ramy stalowej. 5, zalecana minimalna odległość ogl...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.