16-bitowy wynajem sceny LED P3.91 Wewnętrzny kolorowy odlew aluminiowy
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4.81 | Wymiary szafki: | 500 * 500/500 * 1000 |
|---|---|---|---|
| Klasa IP: | IP65 / IP54 | Jasność: | > 6000 |
| Serwisowanie: | Przód / tył | Metoda jazdy: | Skan 1/16 |
| Skala szarości: | 16 bitów | Układ sterowania: | Novastar |
| Podkreślić |
indoor full color led display,led publicity screens |
||
Opis produktu
Wypożyczalnia sceniczna Wyświetlacz LED P4.81 Wewnętrzny kolorowy 16-bitowy odlew aluminiowy
Klasyczna i stabilna konstrukcja i wykonanie.
Dwa chronione patentem mocne zamki, stanowiące połączenie niezawodności i bezpieczeństwa.
Korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lekki dla łatwego transportu i dokładnego montażu.
Idealnie kompatybilny z dowolnym istniejącym kontrolerem i bez problemów z drżeniem ekranu / szybkim miganiem / mozaiką.
Wspieranie instalacji zawieszenia / montażu na ziemi, na scenę / program telewizyjny / studio i inne aplikacje eventowe.
Beznarzędziowy montaż i demontaż.
| Moduł | |
| Podziałka pikseli | 4,81 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 43264 piksele / mkw |
| Ilość pikseli (W * H) | 52 * 52/52 * 104 mm |
| Rozmiar modułu | 250 * 250/250 * 500 mm |
| Rodzaj LED | SMD2525 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Gabinet | |
| Rozdzielczość (W * H) | 104 * 104/104 * 208 mm |
| Wymiar (mm) (W * H) | 500 * 500/500 * 1000 mm |
| Materiał obudowy | Die-Casting |
| Waga szafki | 9 / 15kg / panel |
| Klasa IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Ekran | |
| Jasność | > 6000 nitów |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Współczynnik defektów kropek | <0,0001 |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Zużycie energii (śr.) | 75 / 150W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | ﹣20d ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 60% RH |
| Temperatura / wilgotność przechowywania |
﹣30 ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 60% RH |
Funkcja:
1 Przyjazna dla użytkownika i szybka instalacja
Dostępne jest zawieszenie na kratownicy i podparcie naziemne
Szybki zamek i uchwyt zaprojektowane przyjazne dla użytkownika
Dostęp z przodu iz tyłu
Instalacja bez narzędzi

Dostępny 2 ekran podłogowy
Trwała maska PC i regulowany wspornik stopy są gotowe
Efekt interaktywny i integracja z radarem są opcjonalne

3 Niezrównana jednolitość kolorów
Unikalny proces kalibracji kolorów
Głębokie poziomy czerni, współczynnik kontrastu 4000: 1

4 Inteligentne wklęsłe i wypukłe
Zarówno szafy 500 * 500 mm, jak i 500 * 1000 mm mogą być łukowe
0 ° ~ 10 ° wklęsły i wypukły stopień

5 Różne rozmiary szafek można łączyć ze sobą, aby spełnić różne potrzeby.



Pytania i odpowiedzi:
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led.
Q2.Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: T / T lub Western Union 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3.Czy dostarczasz próbki?czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Q4.Co powiesz na czas dostawy?
Odp.: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej 1-2 tygodnie dla ilości zamówienia większej niż.
Pytanie 5.Jak wysyłasz towar i ile czasu zajmuje dotarcie?
Odp.: Zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również jest opcjonalny.
P6.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp.: Tak, na nasze produkty oferujemy 2-5 lat gwarancji.
P7: Jak sprawić, by nasze relacje biznesowe były długoterminowe i dobre?
Odp .: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i nawiązujemy z nim przyjaźnie, bez względu na to, skąd pochodzą.
P8: Jak mogę uzyskać wsparcie technologiczne?
Odp.: 1, Będziemy szkolić się w naszej fabryce i wyślemy wideo do pokazania.Szkolenie obejmuje obsługę systemu, konserwację systemu i ochronę sprzętu.
Najważniejsze cechy produktu
Wypożyczalnia sceniczna Wyświetlacz LED P4.81 Wewnętrzny kolorowy 16-bitowy odlew aluminiowy Klasyczna i stabilna konstrukcja i wykonanie. Dwa chronione patentem mocne zamki, stanowiące połączenie niezawodności i bezpieczeństwa. Korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lekki dla łatwego transportu ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.