P3.91 Wynajem sceny wewnętrznej Wyświetlacz LED Tło Panel reklamowy IP65 / IP54
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 3,91 | Wymiary szafki: | 500 * 500/500 * 1000 mm |
|---|---|---|---|
| Klasa IP: | IP65 / IP54 | Jasność: | > 6000 |
| Serwisowanie: | Przód / tył | Metoda jazdy: | Skan 1/16 |
| Skala szarości: | 16 bitów | Układ sterowania: | Novastar |
| Podkreślić |
indoor full color led display,indoor led billboard |
||
Opis produktu
P3.91 wynajem wewnętrzny ekran ledowy ekran reklamowy w tle
Wyświetlacz LED, zwany także ekranem led, ścianą wideo led lub szyldem led, dzięki swoim unikalnym zaletom stopniowo wypierał tradycyjne billboardy, kasetony itp. Reklama displayowa LED stała się nową siłą w branży medialnej.
Nasze ekrany są modułowe, dzięki czemu można je budować w prawie każdym kształcie i rozmiarze.
Nasze ekrany można również ustawiać na podłodze lub zawiesić na konstrukcji powyżej.Dzięki temu nasze ekrany mogą być używane w większości lokalizacji wewnętrznych i zewnętrznych.
Dzięki certyfikacji IP65 każdy moduł jest odporny na kurz i warunki atmosferyczne, dzięki czemu ekran może być używany w trudnych warunkach zewnętrznych.
Parametry wyświetlacza LED do wypożyczania w pomieszczeniach:
| Pixel Pitch | 3,91 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 65536 punktów / mkw |
| Konfiguracja kolorów | 1R1G1B |
| Pakiet LED | SMD2121 |
| Rozmiar modułu | 250mm x 250mm |
| Rozdzielczość modułu | 64 punkty x 64 punkty |
| Tryb jazdy | 1/16 Scan |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Kolor diody LED | czarny |
| Standardowy rozmiar szafki | 500mm x 1000mm |
| Waga szafki | 14KG |
| Jasność | ≥1300 cd / m2, regulowane przez oprogramowanie |
| Odległość oglądania | 4m-40m |
| Kąt widzenia | H: 140 °;V: 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania | 1920 Hz, regulowane przez oprogramowanie |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 120 klatek / s |
| Skala szarości | 16,7 mln kolorów (zsynchronizowane) |
| Temperatura koloru | Regulacja jasności RGB 256 poziomów |
| Wejście zasilania | AC110V / 220 V ± 10%, 50 Hz |
| Maksymalne zużycie energii | 800 W / mkw |
| Średnie zużycie energii | 300 W / mkw |
| Temperatura przechowywania | -30 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Kurs Blind Spot | <1/10000 |
| MTBF | > 10000 godzin |
| Długość życia | > 100 000 godzin |
| Poziom wodoodporności | IP43 |
| Wilgotność pracy | 10% ~ 90% RH |
| Metoda kontroli | Synchroniczne, asynchroniczne, 3G, WIFI, USB |
| Rozdzielczość wyświetlacza komputera | 1280x1024 |
| Komputer sterujący | Z kartą graficzną DVI |
| System operacyjny | Wygraj 98, Win2000, XP, Win7, Win8, Win10 |
| Tryb sygnału wideo | RF, S-Video, RGB, RGBHV, YUV, YC itp |
| Certyfikat | CE, RoHS |
Funkcje wyświetlacza LED do wypożyczania w pomieszczeniach:
1, bezproblemowe połączenie.
2, specjalna konstrukcja maski, aby uzyskać wyższy kontrast i większy kąt widzenia.
3, tworzenie kopii zapasowych sygnału i tworzenie kopii zapasowych zasilania.
4, kalibracja jasności i chromatyczności.


Firma:
LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent
zaawansowane technologicznie wyświetlacze LED, są w pełni zdolne do zapewnienia pracy na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED poza standardowymi ekranami LED.
Linie produktów BAKO VISION obejmują I / O rantal, I / O stałe, UHD fine pitch, przezroczysty ekran, plakat reklamowy, składany ekran… tymczasem, w oparciu o nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i kompleksowe zarządzanie, zawsze jesteśmy otwarci i biegli w przełamywanie nowego modelu i narzędzi dla niestandardowych rozwiązań, a także kreatywnych produktów.

Pytania i odpowiedzi:
P1: Jak wybrać odpowiedni ekran led do swoich potrzeb?
ZA:Wystarczy pomyśleć o 3 prostych pytaniach, wybierając samodzielnie ekran led.
1. czy będziesz go używać wewnątrz czy na zewnątrz?
2. Czy jest przeznaczony do wynajmu (trzeba bardzo często przenosić z jednego miejsca w inne miejsce), czy do stałej instalacji (do zainstalowania w jednym miejscu na zawsze)?
3. jaki jest przybliżony rozmiar ekranu LED, który chcesz kupić?
P2: Jaki rozmiar piksela powinienem wybrać?
ZA:Istnieje wiele różnych rozstawów pikseli od 1.667-20,25,30 mm, istnieje z grubsza zasada - zwykle mały piksel (1.667 mm-10 mm) używany do wewnętrznego ekranu led, większy piksel (10 mm-30 mm) używany do zewnętrznego ekranu led ( na przykład wielka reklama).
P3: Który system sterowania wybrać?
ZA:Na rynku istnieje zarówno synchroniczny, jak i asynchroniczny system sterowania ekranem led, w przypadku dużego ekranu led (zwykle ponad 20 m2) należy użyć synchronicznego systemu sterowania, poniżej 20 m2 należy użyć synchronizacji lub asyn. Szybkość jest znacznie niższa niż system sterowania synchronizacją, a dla systemu sterowania asyn można użyć sterowania bezprzewodowego Wi-Fi, 3G, 4G itp.
P4: Jak zamówić u ciebie kompanię?
ZA:Możesz złożyć zamówienie u nas przez internet lub bezpośrednio w naszej firmie, przed złożeniem zamówienia zapraszamy do kontaktu z nami w celu potwierdzenia.
P5: jak zapłacić?
ZA:Akceptujemy bank L / C, T / T, paypal lub westerunion.
P6: Jak wysłać?
ZA:Jest to opcjonalne i szanujemy wybór klienta.Możesz wybrać wysyłkę ładunkiem lotniczym, międzynarodową firmą ekspresową DHL (Fedex, UPS itp.) Lub drogą morską w zależności od wagi i objętości towarów oraz wymaganego czasu dostawy.
P7: Jak zainstalować go po otrzymaniu?
ZA:Zaoferujemy Ci rysunek, który poprowadzi Cię do instalacji, możemy również zaoferować rysunek stali, rysunek konfiguracyjny oprogramowania lub zdjęcie lub w razie potrzeby wysłać do Ciebie naszego inżyniera, aby uzyskać pomoc.
Najważniejsze cechy produktu
P3.91 wynajem wewnętrzny ekran ledowy ekran reklamowy w tle 4-BIR-II.pdf Wyświetlacz LED, zwany także ekranem led, ścianą wideo led lub szyldem led, dzięki swoim unikalnym zaletom stopniowo wypierał tradycyjne billboardy, kasetony itp. Reklama displayowa LED stała się nową siłą w branży medialnej. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.