Transparentne ekrany LED o wysokiej jasności LED P10 IP65 Do szklanej ściany wideo
Szczegóły produktu
| Liczba modułów / panel: | 4 szt | Gęstość pikseli / moduł: | 1152 Dots |
|---|---|---|---|
| Wymiary panelu: | 1000 x 500 mm | Rozdzielczość panelu: | 192 X 48 |
| Jasność: | 5500 cd / m2 | Kąt widzenia: | 140 (poziom), 120 (pion) |
| Wymiar ekranu: | Dostosowane | Kolor wiórów rurki: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Na wolnym powietrzu | Funkcja wyświetlania: | Wideo, grafika, animacja, zdjęcia, tekst |
| Piksele: | 10 mm | Gwarancja: | 2 lata |
| Długość życia: | 100000 godzin | Podanie: | Wyświetlacz LED wydarzeń na żywo, zewnętrzna, zewnętrzna powierzchnia budynku |
| kolor: | RGB | Częstotliwość odświeżania: | 1920 Hz |
| Podziałka pikseli: | 10 mm | Kąt widzenia: | 140 stopni / 140 stopni |
| Podkreślić |
clear led screen,see through led screens |
||
Opis produktu
Zewnętrzny, przezroczysty wyświetlacz LED o wysokiej jasności Billboard P10 do szklanej ściany wideo14-BG-Tia.pdf
Cechy przezroczystego wyświetlacza LED na zewnątrz:
Wysoka gwarancja wodoodporności.
Wysoka jasność do użytku na zewnątrz w ciągu dnia.
Doskonały wybór dla narzędzia do reklamy okiennej w centrum handlowym / wieżowcu!
Zewnętrzna przezroczysta gablota i warsztat:



Specyfikacja przezroczystego wyświetlacza LED na zewnątrz:
| Model | P-10.42 |
| Pixel Pitch | 10,42 mm |
| Metoda skanowania | 1/2 skanowania |
| Driving IC | MY9866 QFN |
| Wymiar modułu | 500x250mm |
| Rozdzielczość modułu | 48x24 |
| Gęstość pikseli / moduł | 1152Dots |
| Wymiar panelu | 1000x500mm |
| Rozdzielczość panelu | 96× 48 |
| Liczba modułów / panel | 4szt |
| Zagęszczenie pikseli | 9216 punktów / m2 |
| Materiał | Odlew aluminiowy |
| Waga pojedynczego panelu | 8 kg |
| Jasność | 5500cd / M2 |
| Kąt widzenia | 140° (poziom), 120 ° (pion) |
| Najlepsza odległość oglądania | ≥10m |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Częstotliwość odświeżania | ≥3840 Hz |
| odśwież częstotliwość klatek | 60 Hz |
| Klasa IP | IP65 |
| Napięcie wejściowe | AC220V / 50Hz ;AC110V / 60 Hz |
Nasza zaleta:
Bogate doświadczenie: założona w 2005 roku;zaznajomiony z technicznymi i materiałami dotyczącymi wyświetlacza LED.
Absolutna usługa OEM: zapewnienie najbardziej odpowiedniego rozwiązania zgodnie z różnymi wymaganiami (takimi jak jakość, cena itp.).Do wyboru dostępne są co najmniej 3 różne typy w jednym materiale, przy najniższej cenie niestandardowej usługi.
Potężna zdolność badawczo-rozwojowa: znakomici inżynierowie nieustannie opracowują i ulepszają nowe produkty.
Dobra jakość: wszystkie produkty przeszły certyfikację CE, ROHS, FCC.
Przemyślana obsługa: zawsze służymy Ci sercem i duszą, starając się, aby nasze produkty w maksymalnym stopniu spełniały Twoje wymagania.
Gwarancja: Gwarantujemy wszystkie nasze produkty LED przez 2 lata i zapewniamy dożywotnie ładowanie konserwacyjne tylko dla surowców.Zapewniamy doskonałą obsługę posprzedażową, która obejmuje bezpłatne szkolenie, bezpłatne rysunki CAD, dla większej wygody i bezpłatnej konsultacji.
FAQ
Q1.Czy mogę otrzymać przykładową kolejność wyświetlacza LED?
Odp.: Tak, witamy w zamówieniu próbki, aby sprawdzić jakość.
P2: Czy możemy wydrukować własne logo na wyświetlaczach LED?
O: Oczywiście.Prosimy o podanie wszystkich szczegółów wkrótce przed rozpoczęciem produkcji.
P3: Czy oferujecie gwarancję na produkty wyświetlające led?
Odp.: Tak, oferujemy roczną gwarancję na nasze produkty.
P4: Czy zapewnić szkolenie techniczne (szkolenie instalacyjne i szkolenie w zakresie użytkowania)?
Odp.: Tak, oferujemy pełną obsługę, w tym przedsprzedaż, sprzedaż, obsługę posprzedażną, możesz mieć pewność, że kupisz.
Najważniejsze cechy produktu
Zewnętrzny, przezroczysty wyświetlacz LED o wysokiej jasności Billboard P10 do szklanej ściany wideo14-BG-Tia.pdf Cechy przezroczystego wyświetlacza LED na zewnątrz: Wysoka gwarancja wodoodporności. Wysoka jasność do użytku na zewnątrz w ciągu dnia. Doskonały wybór dla narzędzia do reklamy okiennej ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.