4,81 mm Pixel Pitch Indoor Rental Wyświetlacz LED Wyświetlacz High Definition 16-bitowa skala szarości
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4.81 | Wymiary szafki: | 500 * 500/500 * 1000 |
|---|---|---|---|
| Klasa IP: | IP65 / IP54 | Jasność: | > 6000 |
| Serwisowanie: | Przód / tył | Metoda jazdy: | Skan 1/16 |
| Skala szarości: | 16 bitów | Układ sterowania: | Novastar |
| Podkreślić |
indoor full color led display,led publicity screens |
||
Opis produktu
4-BIR-II.pdf
Klasyczna i stabilna konstrukcja i wykonanie.
Dwa chronione patentem mocne zamki, stanowiące połączenie niezawodności i bezpieczeństwa.
Korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lekki dla łatwego transportu i dokładnego montażu.
Idealnie kompatybilny z dowolnym istniejącym kontrolerem i bez problemów z drżeniem ekranu / szybkim miganiem / mozaiką.
Wspieranie instalacji zawieszenia / montażu na ziemi, na scenę / program telewizyjny / studio i inne aplikacje eventowe.
Beznarzędziowy montaż i demontaż.
Parametry wyświetlacza LED wypożyczalni wewnętrznej
| Moduł | BIR-II |
| Pixel Pitch | 4,81 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 43264 piksele / mkw |
| Ilość pikseli (W * H) | 52 * 52/52 * 104 mm |
| Rozmiar modułu | 250 * 250/250 * 500 mm |
| Typ diody LED | SMD2525 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Gabinet | |
| Rozdzielczość (W * H) | 104 * 104/104 * 208 mm |
| Wymiar (mm) (W * H) | 500 * 500/500 * 1000 mm |
| Materiał obudowy | Die-Casting |
| Waga szafki | 9 / 15kg / panel |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Ekran | |
| Jasność | > 6000 nitów |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Współczynnik defektów kropek | <0,0001 |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Zużycie energii (śr.) | 75 / 150W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | ﹣20d ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 60% RH |
| Temperatura / wilgotność przechowywania |
﹣30 ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 60% RH |

LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent
zaawansowane technologicznie wyświetlacze LED, są w pełni zdolne do zapewnienia pracy na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED poza standardowymi ekranami LED.
Linie produktów BAKO VISION obejmują I / O rantal, I / O stałe, UHD fine pitch, przezroczysty ekran, plakat reklamowy, składany ekran… tymczasem, w oparciu o nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i kompleksowe zarządzanie , Jesteśmy zawsze otwarci i biegli w przełamywaniu nowych modeli i narzędzi dla niestandardowych rozwiązań, a także kreatywnych produktów.
FAQ
P1: Jak wybrać odpowiedni ekran led do swoich potrzeb?
ZA:Wystarczy pomyśleć o 3 prostych pytaniach, wybierając samodzielnie ekran led.
1. czy będziesz go używać wewnątrz czy na zewnątrz?
2. Czy jest przeznaczony do wynajmu (trzeba bardzo często przenosić z jednego miejsca w inne miejsce), czy do stałej instalacji (do zainstalowania w jednym miejscu na zawsze)?
3. jaki jest przybliżony rozmiar ekranu LED, który chcesz kupić?
P2: Jaki rozmiar piksela powinienem wybrać?
ZA:Istnieje wiele różnych rozstawu pikseli od 1.667-20,25,30 mm, istnieje z grubsza zasada - zwykle mały piksel (1.667 mm-10 mm) używany do wewnętrznego ekranu led, większy piksel (10 mm-30 mm) używany do zewnętrznego ekranu led ( na przykład wielka reklama).
P3: Który system sterowania wybrać?
ZA:Na rynku dostępny jest zarówno synchroniczny, jak i asynchroniczny system sterowania ekranem ledowym, w przypadku dużego ekranu ledowego (zwykle ponad 20 m2) należy użyć synchronicznego systemu sterowania, poniżej 20 m2 należy użyć synchronizacji lub asyn.Ale częstotliwość odświeżania systemu sterowania asyn jest znacznie niższa niż w systemie sterowania synchronizacją, a dla systemu sterowania asyn można wybrać sterowanie bezprzewodowe Wi-Fi, 3G, 4G itp.
Najważniejsze cechy produktu
4-BIR-II.pdf Klasyczna i stabilna konstrukcja i wykonanie. Dwa chronione patentem mocne zamki, stanowiące połączenie niezawodności i bezpieczeństwa. Korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lekki dla łatwego transportu i dokładnego montażu. Idealnie kompatybilny z dowolnym istniejącym kontrolerem ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.