Naprawiono kolorowy wyświetlacz LED P1.25mm TV 4K 8K Rozdzielczość Nationstar Chip
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 1,25 mm | Materiał panelu: | Odlew aluminiowy |
|---|---|---|---|
| Rozmiar modułu:: | 240 mm * 240 mm | LED Chip: | Nationstar |
| Zasilanie: | Energia G. | Żywotność: | 100 000 godzin |
| Konfiguracja pikseli: | SMD2020 | Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 |
| Podkreślić |
przedni wyświetlacz LED konserwacji,kolorowy wyświetlacz LED na zewnątrz |
||
Opis produktu
P1.25mm Stały Ultra HD 4K 8K Rozdzielczość Kolorowy wyświetlacz LED Moduł LED TV
Główne cechy
1) Super mały skok pikseli, wysoka częstotliwość odświeżania 2880 Hz, najlepsza metoda skanowania w celu oszczędzania energii, idealny poziom szarości 14 bitów, ekskluzywna technologia sterowania układem scalonym w celu usunięcia cienia ducha i więcej wzorów, dobry efekt na fotografowaniu. pokaż obraz i wideo w jakości Ultra HD dla rynku reklamy i wynajmu;
2) Jest to aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo, dlatego cechuje ją duża wytrzymałość, wytrzymałość, precyzja i trudno ją zdeformować. Krawędź wynosi zaledwie 33 mm w porównaniu do 160 mm zwykłej szafki.
3) W czterech rogach znajduje się szybkie urządzenie blokujące. Montaż jednej szafki zajmuje tylko 10 sekund. Jest to szybki i precyzyjny montaż.
4) Aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo ma budowę modułową, każda szafka ekranu może być łatwo zdemontowana i zmontowana (wymieniona). Najlepszy wybór do wypożyczenia wyświetlacza LED, wypożyczenia ekranu LED, wypożyczenia zewnętrznego wyświetlacza LED, wypożyczalni kryty wyświetlacza LED.
5) Obsługa różnych sygnałów wejściowych i wyjściowych.
6) Doskonała konstrukcja rozpraszania ciepła oraz wentylatory do rozpraszania ciepła. Niski poziom hałasu, niewielka waga, niski koszt transportu i montażu bez narzędzi z niskim kosztem montażu.
Miejsce aplikacji:
Wyświetlacze LED były szeroko stosowane na lotniskach, dworcach, portach, siłowniach, bankach, szkołach, fabrykach, pocztach i telekomunikacji, centrach handlowych itp.
1.Wysoka jasność i stabilna wydajność zapewniają długą żywotność i niskie zużycie energii.
2.Dokładna jednolitość kolorów i płynniejsze wyświetlanie obrazu bez migotania.
3. Szeroki kąt widzenia, wysoki kontrast, wysoka jasność (regulowana), wysoka intensywność (przetwarzanie gradacji 14 bitów), wysokie odświeżanie, bardziej miękki obraz, wyświetlanie życia podobnego do obrazów w celu spełnienia szybkiego wyświetlania filmów.
Parametr
| BHD-1,25 | |
| Fizyczny skok | 1,25 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 1010 |
| Zagęszczenie pikseli | 640 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. * Wys.) (Mm) | 320 × 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 640 × 480 |
| NIE. modułów na panel (W * H) | 2 * 3 |
| Materiał panelu | Die-Casting Aluminium |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (W * H) (mm) | 256 * 96 |
| Rozdzielczość fizyczna panelu (W * H) (mm) | 512 * 384 |
| Waga pojedynczej szafki | 7 kg / panel |
| Średnie zużycie energii | 260 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 690 W / panel |
| Jasność | 600-1000 nitów |
| Kąt widzenia | H: 160 ° / V: 140 ° |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -40ºC-60ºC / 10% -90% |
| Oczekiwany okres użytkowania | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Z przodu |
| Klasa IP (przód / tył) | IP 40 |
| Maksymalne układanie | 20/10 |
| Maksymalne powieszenie | 20/10 |
| Częstotliwość odświeżania | > 2880 Hz |
| Metoda skanowania | Skanowanie 1/64 |
Szczegóły produktu
1. Znakomity design, bezproblemowa kombinacja
Szafka zaprojektowana z odlewaną aluminiową strukturą, wyjątkowo lekka i smukła, obróbka CNC, wysoka precyzja, bezproblemowa kombinacja

Operacja Fast Lock jest łatwa i umożliwia szybki montaż i demontaż. Zamki szafek mają gładkie krawędzie, łatwą obsługę i mocne, że można zawiesić 20-częściową szafkę w pionowej kolumnie. Może obciążać 10 metrów do pionowego zawieszenia i zapewnia bezproblemowe połączenie.
Akcesoria szczegółowe
MOQ i próbka
1.Zapraszamy do zamówienia próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości. Próbki zmieszane są dopuszczalne.
2.Niski MOQ, dostępna jest 1 sztuka do kontroli próbek.
3. Prosimy o formalne poinformowanie nas przed naszą produkcją i potwierdzenie projektu w pierwszej kolejności na podstawie naszej próbki.

Warunki handlowe:
1. Warunki płatności: przez TT, 30% płatność z góry w momencie składania zamówienia i saldo przed wysyłką
2. Czas realizacji: 20 dni roboczych po otrzymaniu 30% depozytu i salda przed wysyłką
3. Termin ceny: EXW Shenzhen lub FOB Shenzhen
4. Wysyłka: drogą morską lub powietrzną, port w Shenzhen, kod HS: 8528591090
5. Pakowanie: piankowe opakowanie w drewnianym kartonie lub skrzyni lotowej
6. Gwarancja: oferujemy 2 lata gwarancji, wszystkie produkty mają testy wieku, testy wstrząsowe, testy wodoodporności, ogólnie test modułu to 24 godziny, test całego ekranu to 72 godziny, seria testów przed dostawą może zapewnić transport i jakość produktów.
O nas
LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, koncentrując się na wysokiej klasy profesjonalnych klientach z rynków krajowych i zagranicznych. BAKOVISION jest w pełni zdolny do zapewnienia pracy OEM, ODM, kreatywnych modeli LED oprócz standardowych ekranów LED.
Po służbie
Produkcja wstępna:
- Uzyskaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Oferuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji:
- Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów
- Szczegółowy schemat instalacyjny CAD i projekt dla klientów.
Po służbie:
- 2 lata bezpłatnej konserwacji
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat usługa online dla każdego wsparcia technicznego dla każdego klienta
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce
- Usługa instalacji lokalnego partnera
Najważniejsze cechy produktu
P1.25mm Stały Ultra HD 4K 8K Rozdzielczość Kolorowy wyświetlacz LED Moduł LED TV Główne cechy 1) Super mały skok pikseli, wysoka częstotliwość odświeżania 2880 Hz, najlepsza metoda skanowania w celu oszczędzania energii, idealny poziom szarości 14 bitów, ekskluzywna technologia sterowania układem ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.