4000 Nits Outdoor Rental Led Wyświetlacz P4.81 Lampa Kinglight 2 lata gwarancji
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4,81 mm | Rozmiar szafki: | 500 x 500 mm / 500 x 1000 mm |
|---|---|---|---|
| waga: | 9/14 kg / panel | Gwarancja: | 2 lata |
| Jasność: | > 4000nits | Orzecznictwo: | CE,UL,FCC,ISO9001 |
| Podkreślić |
wynajem ekranów LED na zewnątrz,wyświetlacz LED zdarzeń |
||
Opis produktu
P4.81 Lampa Kinglight Wodoodporna wypożyczalnia na zewnątrz Led Cyfrowy wyświetlacz wideo na koncert i wystawę
Ekran wypożyczenia Szybkie szczegóły:
1, Rozstaw pikseli: 4,81 mm.
2, diody SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
3, proces cyfrowy: 16 bitów.
4, Standardowy rozmiar szafy: 500 x 500 x 80 mm, 500 x 1000 x 80 mm, waga szafy: 9/14 kg / panel.
5, gwarancja: 2 lata.
6, zalecana minimalna odległość oglądania: 5 m.
Opis ekranu wypożyczenia:
Piksel ekranów LED Bako Vision do wypożyczania na zewnątrz obejmuje 3,91 mm, 4,81 mm, 5,95 mm, 6,25 mm, w tych pikselach 3,91 mm, 4,81 mm to najpopularniejsza i najbardziej opłacalna seria.
Aplikacja do wypożyczania ekranu:
Zewnętrzny elektroniczny wyświetlacz wideo Bako Vision jest szeroko instalowany na słupach, montowany na jednym słupie, na dwóch lub na trzech biegunach, podczas występów na scenie, wesel, pokazów samochodowych itp.Dzięki specjalnej konstrukcji Bako Vision możemy uczynić ten ekran dwufunkcyjny, jako interaktywny ekran podłogowy.
Funkcje ekranu wypożyczenia:
1, wysoki stopień IP IP65, dobra wodoodporność i odporność na kurz, odpowiednia w każdych warunkach.
2, szeroki kąt widzenia 160 ° dla szerszego zasięgu, płynny we wszystkich kierunkach z tą samą jakością obrazu, odpowiedni do dużych zgromadzeń.
3, wysoka jasność 4000 nitów, widoczna z każdego kierunku, nawet twarzą do bezpośredniego światła słonecznego.
4, dobre odprowadzanie ciepła za pomocą wentylatorów i przy użyciu średniej mocy zasilacza, długa żywotność.
Wynajem Ekran Specyfikacja:
| Fizyczny ton | 4,81 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2525 / 2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 43264 pikseli / mkw |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 250 x 250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 x 500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| NIE.Liczba modułów na panel (szer. x wys.) | 2 x 2/2 x 4 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 52 x 52 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 104 x 104/104 x 208 |
| Materiał panelu | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Waga pojedynczej szafy | 9/15 kg / panel |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 325 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 780 W / mkw |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20 ℃ - 60 ℃ / 10 ℃ - 60 ℃ |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30 ℃ - 60 ℃ / 10 ℃ - 60 ℃ |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Jasność | ≥ 4000 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Max Stacking | 20/10 |
| Max Hanging | 20/10 |
| Serwisowanie | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 / IP 54 |
| Metoda skanowania | 1/13 Scan |
Ekran wypożyczenia Walizka:








Ekran podłogowy FAQ:
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led z siedzibą w Shenzhen od 2005 roku.
Q2.Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: T / T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3.Czy dostarczacie próbki?czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp.: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Q4.A co z czasem dostawy?
Odp.: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 5-7 dni, czas masowej produkcji 2-3 tygodnie dla ilości zamówienia większej niż.
Pytanie 5.Jak wysyłasz towar i ile czasu zajmuje dotarcie?
Odp.: Zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również jest opcjonalny.
Pytanie 6.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: tak, oferujemy 2 lata wolny gwarancję na nasze produkty.
P7: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.
Najważniejsze cechy produktu
P4.81 Lampa Kinglight Wodoodporna wypożyczalnia na zewnątrz Led Cyfrowy wyświetlacz wideo na koncert i wystawę Ekran wypożyczenia Szybkie szczegóły:1, Rozstaw pikseli: 4,81 mm.2, diody SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.3, proces cyfrowy: 16 bitów.4, Standardowy rozmiar szafy: 500 x 500 x 80 ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.