Panel ścienny wewnętrzny o wysokiej jasności P5 o wysokiej jasności P5 SMD2121 Do hali / rynku
Szczegóły produktu
| Konfiguracja pikseli: | SMD2121 | Układ sterowania: | Novastar |
|---|---|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° | Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz |
| Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 | Wymiary panelu: | Dostosowane |
| Podkreślić |
sceniczna ściana wideo LED,wyświetlacz LED ściany wideo |
||
Opis produktu
P5 HD Wewnętrzny stały wyświetlacz LED Ściana ledowa
Funkcje i zalety wewnętrznego stałego ekranu LED:
- Płyta Rozmiar: Rozmiar panelu można dostosować do różnych stanów.
- Wysoka jasność: Ponad 1200 nitów
- Wygodny montaż : Inteligentne szybkie zamki boczne sprawiają, że montaż ekranu jest szybki i łatwiejszy;
- Bezproblemowe połączenie: doskonała jednorodność kolorów i oszałamiająca jakość obrazu, nie ma czarnej linii na połączeniu ani brakujących informacji;
- Dobre odprowadzanie ciepła: Nowa konstrukcja obudowy ekranu LED z wentylatorem, dobre odprowadzanie ciepła, możliwość wyboru odlewanego ciśnieniowo materiału aluminiowego, zwięzła, smukła i lekka;
- Wygodna kontrola:Cyfrowe ściany wizyjne można podłączyć do prawie każdego sprzętu, w tym do komputerów PC, odtwarzaczy DVD i kamer.Jest to wygodne dla Ciebie, aby przedstawić swoje dane;
- 2 lata gwarancji: możemy naprawić każdą lampę LED, dzięki czemu koszt utrzymania jest niższy i łatwy do naprawy; Możesz również odesłać nam moduł w celu naprawy.
- Wysoka jakość : używamy słynnego IC MBI5124 i wysokiej jakości lampy, Nationstar i tak dalej, zapewniamy wysoką jasność;
Wewnętrzny stały ekran LED Specyfikacja:
| Fizyczny ton | 5mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 40000 pikseli / mkw |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 320 x 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 1280 x 960 |
| NIE.Liczba modułów na panel (szer. x wys.) | 4x 6 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 64 x 32 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 256 x 192 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Metoda skanowania | 1/16 Scan |
| Skala szarości | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 120 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 400 W / mkw |
| Temperatura pracy / wilgotność | -10 ℃ - 60 ℃ / 10% - 60% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30 ℃ - 60 ℃ / 10% - 60% |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Jasność | 900-1,200 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 21 |
Wewnętrzna stała obudowa ekranu LED:










Nasze usługi
Gwarancja
1. Gwarantujemy wszystkie nasze wyświetlacze, moduły, części zamienne przez DWA lata.
2. Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje szkolenie z obsługi i konserwacji ekranów LED w fabryce.
3. Po gwarancji możemy również zaoferować części do wymiany w najniższej cenie.
4. po sprzedaży, jeśli masz jakiś problem z naszym produktem, możesz poinformować nas e-mailem, a my odpowiemy ci od razu
kiedy go otrzymamy i zaproponujemy dobre rozwiązanie problemu.
5. możemy również rozwiązać problemy za ciebie, a następnie odzyskać dobrze za pomocą pilota!
Czas dostawy
1. czas dostawy, gotowość do realizacji zamówienia w ciągu 25 dni od otrzymania wpłaty.
2. przed dostawą przetestujemy wyświetlacz i utrzymamy go zapalonym przez 72 godziny i sprawdzimy wszystkie jego części, aby potwierdzić, że dostawa jest odpowiednia.
Instalacja
1. Możemy pomóc w szkoleniu i wsparciu technicznym dla klienta w fabryce, jeśli klient tego zażąda.
2. możemy wysłać naszego inżyniera, aby poprowadził instalację do Ciebie.Ale rozsądny koszt powinien zapłacić twoja szanowana firma.
3. Nasi technicy zaoferują rysunek CAD, aby pokazać, jak prawidłowo i szybko zainstalować wyświetlacz LED, jeśli potrzebujesz.
Najważniejsze cechy produktu
P5 HD Wewnętrzny stały wyświetlacz LED Ściana ledowa Funkcje i zalety wewnętrznego stałego ekranu LED: Płyta Rozmiar: Rozmiar panelu można dostosować do różnych stanów. Wysoka jasność: Ponad 1200 nitów Wygodny montaż : Inteligentne szybkie zamki boczne sprawiają, że montaż ekranu jest szybki i ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.