P4mm Naprawiono ścianę wideo Led Wewnętrzne moduły LED 256 x 128 mm Przedni / tylny dostęp
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 4mm | Materiał panelu: | STAL |
|---|---|---|---|
| Rozmiar modułu:: | 256 mm * 128 mm | Chip LED: | Nationstar / Kinglight |
| Zasilacz: | Energia G. | Długość życia: | 100 000 godzin |
| Konfiguracja pikseli: | SMD2121 | Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 |
| Podkreślić |
led cyfrowy billboard,zewnętrzny led billboard |
||
Opis produktu
Wewnętrzny dostęp z przodu lub z tyłu P4mm, moduły led 256 x 128 mm, stała ściana wideo led
Wewnętrzne naprawione diody LED Główne cechy:
1.Naprawiono wyświetlacz wewnętrzny, Konwencjonalny i przyjazny dla kosztów
2. Konwencjonalny podział pikseli,Wysoka wydajność kosztowa
3. Opcje dostępu z przodu / z tyłu
4. Wysoka wierność kolorów i wysoki współczynnik kontrastu
5Different control system to meet clients' requirements. Inny system kontroli, aby spełnić wymagania klientów. Synchronous or asynchronous. Synchroniczny lub asynchroniczny. Different brands. Różne marki.
6.The osiąga się integracja lampy i układu scalonego sterującego wraz ze strukturą wieloobwodową równomiernie rozłożony prąd, niskie zużycie energii i szybkie odprowadzanie ciepła.
7MBI5124 IC or MBI5153 IC is used to improve stablity of the whole led display. MBI5124 IC lub MBI5153 IC służy do poprawy stabilności całego wyświetlacza LED. From SMT workshop to plastic bottom part. Od warsztatu SMT do plastikowej dolnej części. There are professional staff responsible for every step. Na każdym kroku jest profesjonalny personel.
Wewnętrzna stała dioda LED Parametr
| BIF-P4 | |
| Fizyczny skok | 4mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 62 500 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. * Wys.) (Mm) | 256 × 128 |
| Wymiary panelu (mm) | 1024 × 768 |
| NO. NIE. of Modules Per Panel (W*H) modułów na panel (W * H) | 4X6 |
| Materiał panelu | Stal |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (W * H) (mm) | 64 * 32 |
| Rozdzielczość fizyczna panelu (W * H) (mm) | 256 * 192 |
| Waga pojedynczej szafki | 32 kg / panel |
| Średnie zużycie energii | 260 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 690 W / panel |
| Jasność | 600-1000 nitów |
| Kąt widzenia | H: 160 ° / V: 140 ° |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -40ºC-60ºC / 10% -90% |
| Oczekiwany okres użytkowania | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Z przodu |
| Klasa IP (przód / tył) | IP 40 |
| Maksymalne układanie | 20/10 |
| Maksymalne powieszenie | 20/10 |
| Częstotliwość odświeżania | > 2880 Hz |
| Metoda skanowania | 1/16 Skanuj |
Wewnętrzna stała dioda LEDSzczegóły produktu
Szerokie kąty widzenia.
Zarówno poziomy, jak i pionowy kąt widzenia mogą osiągnąć 160 stopni.
Wewnętrzna stała dioda LED PostępowanieTest ścisłego starzenia
1.Kinglight lub lampa LED Nation Star jest używana w module led, 48-godzinnym teście starzenia się modułu i 72-godzinnym teście starzenia się ekranu przed pakowaniem.
2.Ekran po długim użyciu nadal może zachować idealną jakość i balans bieli oraz wystarczającą jasność.
3. Zaawansowane urządzenia do pakowania, gwarantują jakość i długość życia

Różne mocowania
Montaż z przodu do większości montażu ściennego
Warunki handlowe:
1. Warunki płatności: przez TT, 30% płatność z góry w momencie składania zamówienia i saldo przed wysyłką
2. Czas realizacji: 20 dni roboczych po otrzymaniu 30% depozytu i salda przed wysyłką
3. Termin ceny: EXW Shenzhen lub FOB Shenzhen
4. Wysyłka: drogą morską lub powietrzną, port w Shenzhen, kod HS: 8528591090
5. Pakowanie: piankowe opakowanie w drewnianym kartonie lub skrzyni lotowej
6. Gwarancja: oferujemy 2 lata gwarancji, wszystkie produkty mają testy wieku, testy wstrząsania, testy wodoodporności, ogólnie test modułu to 24 godziny, test całego ekranu to 72 godziny, seria testów przed dostawą może zapewnić transport i jakość produktów.
O nas
LED Vision Technology Limited , started in Shenzhen in 2005, a world class manufacturer of technologically advanced LED displays, focusing on high end professional customers among domestic and overseas markets. LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, skupiając się na wysokiej klasy profesjonalnych klientach z rynków krajowych i zagranicznych. BAKOVISION is fully capable to provide the tailor work of OEM, ODM, creative LED models beside of standard LED screens. BAKOVISION jest w pełni zdolny do zapewnienia pracy OEM, ODM, kreatywnych modeli LED oprócz standardowych ekranów LED.
Po służbie
Produkcja wstępna:
- Uzyskaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Oferuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji:
- Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów
- Szczegółowy schemat instalacyjny CAD i projektowy dla klientów.
Po służbie:
- 2 lata bezpłatnej konserwacji
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat usługa online dla każdego wsparcia technicznego dla każdego klienta
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce
- Usługa instalacji lokalnego partnera
Najważniejsze cechy produktu
Wewnętrzny dostęp z przodu lub z tyłu P4mm, moduły led 256 x 128 mm, stała ściana wideo led Wewnętrzne naprawione diody LED Główne cechy: 1.Naprawiono wyświetlacz wewnętrzny, Konwencjonalny i przyjazny dla kosztów 2. Konwencjonalny podział pikseli,Wysoka wydajność kosztowa 3. Opcje dostępu z przodu ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.