Zewnętrzny stały wyświetlacz LED Wodoodporna szafka o wysokiej jasności do reklamy
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 6,67 mm | Rozmiar modułu: | 320 * 320 mm |
|---|---|---|---|
| Rozmiar szafki: | 960 * 960 mm | Liczba modułów na panel (W * H): | 3 * 3 |
| Materiał panelu: | Stal / aluminium | Waga (m2): | 65/45 |
| Skala szarości: | 16 bitów | Zabarwienie: | 281 trylionów |
| Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 | Śr. Zużycie energii: | 360 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii: | 900 W / mkw | Jasność: | 6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania: | 1920 Hz | Kąt widzenia w pionie: | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie: | 140 ° | Spodziewaj się życia: | 100 000 godzin |
| Serwisowanie: | Z przodu | Temperatura pracy / wilgotność: | -20 ℃ -50 ℃ / 10% -90% |
| Temperatura przechowywania / wilgotność: | -20 ℃ -50 ℃ / 10% -90% | Klasa IP: | IP65 |
| Podkreślić |
wyświetlacz LED przydrożny,ekran LED uliczny |
||
Opis produktu
Zewnętrzny stały wyświetlacz LED P6.67 P10 Pełnokolorowy przedni wyświetlacz serwisowy LED do reklamy
Funkcje wyświetlacza LED:
1. Wysoka rozdzielczość, wspaniałe wykonanie wizualne;
2. Wielofunkcyjna klamra modułu
Specjalna wielofunkcyjna klamra modułowa przeznaczona do regulacji szczelin między modułem a obudową w celu zapewnienia gładkości i wyrównania

3. Zewnętrzne
IP65
Regulacja jasności na dzień i na noc
Trwała dioda LED do pracy w trybie 7/24

4. Szybka instalacja i łatwa konserwacja
System Fast Lock gwarantuje szybki i łatwy montaż
Mechanica Front Access

5. Technologia oszczędzania energii
Najnowocześniejsza technologia wyświetlania na zimno
60% mocy niższa niż normalna
50% temperatura niższa niż normalnie

6. Wysoka skala szarości

7. Inna instalacja

Specyfikacja wyświetlacza LED:
| Model | BOF-6 |
| Pixel Pitch | 6,67 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 22376 pikseli / m2 |
| Typ diody LED | SMD2727 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 960 mm * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 144 * 144 piksele |
| Waga | 65/45 kg / mkw |
| Materiał obudowy | Stal / aluminium |
| Stopień ochrony (przód / tył) |
IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/6 skanowania |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 300 W / m2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) |
-20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% wilgotności względnej |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Awaria pikseli | <0,0003 |










Korzyść:
Nasza firma może również zorganizować naszych inżynierów, aby bezpłatnie udostępnili profesjonalny przewodnik instalacji i szkolenia za pośrednictwem pilota, wideo i telefonu.
Wszystkie produkty będą testowane wiele razy i 100% obiecuje, że produkty są na długo przed wysyłką.
Produkty można dostosować do własnych projektów i bezpłatnie udostępniać rysunek CAD.
Gwarantujemy wszystkie nasze wyświetlacze, moduły, części zamienne przez pełne dwa lata.W tym czasie bezpłatnie wymienimy lub naprawimy nasze towary, jeśli coś jest z nimi nie tak.
Najważniejsze cechy produktu
Zewnętrzny stały wyświetlacz LED P6.67 P10 Pełnokolorowy przedni wyświetlacz serwisowy LED do reklamy 9-BOF-B.pdf Funkcje wyświetlacza LED: 1. Wysoka rozdzielczość, wspaniałe wykonanie wizualne; 2. Wielofunkcyjna klamra modułu Specjalna wielofunkcyjna klamra modułowa przeznaczona do regulacji ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.