Zewnętrzny wyświetlacz LED Okrągły znak LOGO P4.68mm do sterowania w sklepie WiFi USB 4G
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4,68 mm | Kształt panelu: | Dwustronne okrągłe / owalne |
|---|---|---|---|
| Średnica panelu: | 600 x 600 mm (wewnątrz), 680 x 680 mm (na zewnątrz) | Materiał panelu: | STAL |
| Waga panelu: | 16/18 kg / szt | Klasa IP: | IP65 |
| Jasność: | 4600 nitów | Częstotliwość odświeżania: | 1920 Hz |
| Podkreślić |
wyświetlacz LED przydrożny,ekran LED uliczny |
||
Opis produktu
Cyfrowy P4.68mm Okrągły LED LOGO Znak Wyświetlacz wideo Sterowanie WiFi do reklamy w barzehttp://www.ledrentaldisplays.com
Seria BR-AI (BR- AI.pdf)
Znak LED LOGO
Kluczowe cechy
1. Dwustronny projekt na reklamę - uatrakcyjnij swoje sklepy z dużej odległości i przyciągnij uwagę ludzi z różnych stron.

2. Szybka konserwacja i instalacja -Wyjmij moduł od przodu bezpośrednio za pomocą śrubokręta.

3. Łatwa operacja - Plug and play, przyjazne oprogramowanie, USB / WiFi / 4G / 3G do łatwej aktualizacji programów.
4. Sterowanie indywidualne / kaskadowe - Zmiana tekstu w zależności od lokalizacji.

Podstawowe parametry cyfrowego ekranu LOGO
| Fizyczny ton | 4,68 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 1921 |
| Zagęszczenie pikseli | 45511 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 300 x 300 |
| Średnica panelu (mm) | 600x600 (wewnątrz) 680x680 (na zewnątrz) |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. × wys.) | 64 x 64 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 128 x 128 |
| Materiał panelu | Stal |
| Waga | 18 kg / zestaw |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 220 W / m² |
| Maksymalne zużycie energii | 400 W / m² |
| Jasność | > 4600 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Kąt widzenia | 120 ° (pion) 120 ° (poziom) |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Z przodu |
| Klasa IP | IP65 |
| Metoda skanowania | 1/8 Scan |
Studium przypadku na zewnątrz stałego wyświetlacza LED


O firmie Bako Vision

- Chińska spółka giełdowa.
- Ponad 10 lat doświadczenia w produkcji ekranów LED w Chinach.
- Globalny standard jakości z certyfikatem CE, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, ISO9001.
- Klient zagraniczny w ponad 120 krajach na świecie.
- W pełni zdolny do zapewnienia pracy krawieckiej OEM, ODM.
FAQ:
Q1. Co to jest piksele?
A1: Odległość środka między dwoma sąsiednimi pikselami, im mniejszy odstęp, tym krótsza widoczna odległość.Branża jest często określana jako P, aby wskazać odstępy między punktami.
Q2. Co to jest gęstość pikseli?
A2: Znana również jako gęstość matrycy punktowej, zwykle odnosi się do liczby pikseli na metr kwadratowy wyświetlacza.

Pytanie 3. Co jest Szafka LED?
A3: Mała jednostka składająca się z kilku pikseli wyświetlacza, które są strukturalnie niezależne i mogą tworzyć wyświetlacz LED.Typowe to 8 * 8, 8 * 7 itd.
Q4. Co jest Moduł LED?
A4: Posiada jednostkę podstawową ze strukturą obwodu i instalacji, funkcją wyświetlania i funkcją wyświetlania poprzez prosty montaż.

A5: Ekran wyświetlacza złożony z szeregu urządzeń LED za pomocą określonej metody sterowania.
P6: Jaka jest częstotliwość odświeżania?
A6: Liczba przypadków, w których ekran wyświetlacza jest wielokrotnie wyświetlany w jednostce czasu.
Bako Vision, Twój najlepszy asystent wyświetlacza LED w Chinach
Najważniejsze cechy produktu
Cyfrowy P4.68mm Okrągły LED LOGO Znak Wyświetlacz wideo Sterowanie WiFi do reklamy w barzehttp://www.ledrentaldisplays.com Seria BR-AI (BR- AI.pdf) Znak LED LOGO Kluczowe cechy 1. Dwustronny projekt na reklamę - uatrakcyjnij swoje sklepy z dużej odległości i przyciągnij uwagę ludzi z różnych stron. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.