Lampa Nationstar Wodoodporna P8 Stały ekran wideo LED Ściana LED do dachu i powierzchni budynku
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 8mm | Materiał paneli: | STAL |
|---|---|---|---|
| Serwisowanie: | Przód / tył | Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz |
| Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 | Jasność: | > 6500 nitów |
| Podkreślić |
P8 Led Digital Display Board,6500 Nits Led Billboard Screen |
||
Opis produktu
P8 Nationstar Lamp Energooszczędny Wodoodporny zewnętrzny stały cyfrowy wyświetlacz wideo LED
Energooszczędny wyświetlacz LED Szybkie szczegóły:
1, Rozstaw pikseli: 8 mm
2, diody SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
3, proces cyfrowy: 16 bitów.
4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, waga szafki: 60 kg / mkw.
5, gwarancja: 2 lata.
6, zalecana minimalna odległość oglądania: 10 m.
Wyświetlacz LED oszczędzania energii Opis:
Bako Wizja Zewnętrzne energooszczędne cyfrowe billboardy LED zawierają 6,67 mm, 8 mm, 10 mm, w tych pikselach 8 mm / 10 mm to najlepiej sprzedająca się i najbardziej opłacalna seria.
Energooszczędna aplikacja billboardowa LED:
Bako Zewnętrzne elektroniczne billboardy LED Vision są szeroko instalowane na słupach, montowane na jednym słupie, montowane na dwóch słupach lub montowane na trzech biegunach, wykonując reklamę lub nadawanie na lotnisko, dworzec autobusowy, kolej, rząd, szkołę, centrum handlowe, miejsca publiczne, reklamy media i tak dalej. Nawet możemy zainstalować go w samochodzie / ciężarówce jako ekran mobilny.
Energooszczędny billboard LED Funkcje:
1, wysoka klasa IP IP65, dobra wodoodporność i odporność na kurz, odpowiednia w każdych warunkach.
2, szeroki kąt widzenia 160 ° dla szerszego zasięgu, płynny we wszystkich kierunkach z tą samą jakością obrazu, odpowiedni do dużych zgromadzeń.
3, wysoka jasność od 5000 nitów do 6000 nitów, widoczna z każdego kierunku, nawet twarzą do bezpośredniego światła słonecznego.
4, dobre odprowadzanie ciepła za pomocą wentylatorów i przy użyciu średniej mocy zasilacza, długa żywotność.
5, wysoka częstotliwość odświeżania do 2000 Hz, wysoki kontrast do 2000: 1, żywy kolor.
6, Dzięki czujnikowi światła można kontrolować jasność, aby dopasować się do różnych warunków pogodowych i zaoszczędzić koszty.
7, dzięki technice oszczędzania energii Bako Vision, zużycie energii zmniejsza się z 360 W / m2 do 90 W / m2.Jeśli zainstalujesz ekran o powierzchni 10 m2 i zapalisz go przez 15 godzin dziennie.Wtedy zużyje 19710 kW / h przez rok, jeśli użyjesz starego produktu, a jeśli użyjesz naszego ekranu oszczędzania energii, zużyje tylko 4927,5 Kw / h rok, oszczędza 14782,5 Kw / h jeden rok.Może to zaoszczędzić wiele kosztów energii.
Energooszczędny billboard LED Specyfikacja:
| Fizyczny ton | 8mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15,625 pikseli / mkw |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 256 x 256 |
| Wymiary panelu (mm) | 1280 x 768 x 150 |
| NIE.Liczba modułów na panel (szer. x wys.) | 5 x 3 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 32 x 32 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 160 x 96 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga (kg / m2) | 40 |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / Mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / Mkw |
| Średnia moc po oszczędzaniu energii | 90 W / mkw |
| Maksymalna moc po oszczędzaniu energii | 230 W / mkw |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Tylny |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Metoda skanowania | 1/10 skanowania |
Ekran LED oszczędzania energii Walizka:










FAQ:
1. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led z siedzibą w Shenzhen od 2005 roku.
2. Jak zapłacić?
Akceptujemy L / C, T / T, Paypal.
3. Jaka jest metoda pakowania?
Zwykle używamy walizki ze sklejki lub walizki transportowej.
4. A co z czasem dostawy?
Wysyłamy w ciągu 15-25 dni roboczych od złożenia zamówienia, ale konkretny czas dostawy zależy od firmy spedycyjnej i szczegółów wysyłki.
5. Czy dostarczacie próbki?Czy to jest darmowe czy dodatkowe?
W razie potrzeby dostarczamy próbki, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
6. Jak wysyłasz towar?
Zazwyczaj wysyłamy za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx lub TNT.Ponadto opcjonalny jest również transport lotniczy i morski.
Nasze Usługi
Produkcja wstępna
- Poznaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów.
- Konkretny program CAD instalacji i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat w celu uzyskania wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- W razie potrzeby przewodnik inżyniera na miejscu.
Najważniejsze cechy produktu
P8 Nationstar Lamp Energooszczędny Wodoodporny zewnętrzny stały cyfrowy wyświetlacz wideo LED Energooszczędny wyświetlacz LED Szybkie szczegóły: 1, Rozstaw pikseli: 8 mm 2, diody SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °. 3, proces cyfrowy: 16 bitów. 4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, waga ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.