Aluminiowa szafka 6500 nitów P3.91 Zewnętrzny wyświetlacz reklamowy LED
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4,81 mm | Zagęszczenie pikseli: | 43264 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 6500 nitów | Metoda jazdy: | 1/13 |
| Wymiary szafki: | 500 x 500 mm / 500 x 1000 mm | ||
| Podkreślić |
P3.91 Zewnętrzne panele wyświetlacza LED,zewnętrzny wyświetlacz LED 6500 nitów |
||
Opis produktu
P3.91 Wysoka jasność Wysoki współczynnik kontrastu 500x500mm 500x1000mm Odlewana ciśnieniowo aluminiowa obudowa 4000: 1 Lampy LED Nationstar
Lekki i bez szwu
Cecha produktu
1 Zintegrowana konstrukcja: karta mocy i odbiornika zintegrowana z panelem sterowania, brak kabla sygnałowego między modułem a linią zasilającą, znacznie poprawiając stabilność i niezawodność;
2 stabilna technologia sterowania obwodem, prosta obsługa, łatwa konserwacja;
3 Unikalna konstrukcja skrzynki z odlewu aluminiowego, stabilna, trwała, lekka;
4 bardzo „lekka, cienka, gęsta” cecha, aby zapewnić większą realizację twórczej przestrzeni;
5 dokładna, szybka i elastyczna lokalizacja instalacji, może skutecznie reagować na różne obszary zastosowań;
6 Technologia przetwarzania w głębokiej skali szarości, wysokiej jakości odświeżanie ekranu i tworzenie fantastycznych efektów scenicznych;
7 Łatwa konserwacja: dzięki funkcji samokontroli stanu zasilania i sygnału, wyświetlanie w czasie rzeczywistym mocy i stanu pracy każdego produktu, gdy produkt nie wyświetla ekranu, aby pomóc szybko określić problem i podjąć odpowiednie działania naprawcze;
Specyfikacja
| Model | BOR-II-3.9 |
| Podziałka pikseli | 3,91 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 65536 pikseli / m2 |
| Rodzaj LED | SMD2121 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 500 * 500 mm / 500 * 1000 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 128 * 128 pikseli / 128 * 256 pikseli |
| Waga szafki | 8kg (13kg) |
| Materiał obudowy | odlewane ciśnieniowo aluminium |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP40 / IP21 |
| Jasność | > 1200 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/13 Scan |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 320 w / m2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% / 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (praca / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Awaria pikseli | <0,0002 |







FAQ
1) Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
2) Doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania płynnie po angielsku, hiszpańsku, francusku, niemiecku itp.
3) Dostępny jest niestandardowy projekt, mile widziane są OEM i ODM.
4) Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone naszym klientom przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i personel.
5) Specjalny rabat i ochrona powierzchni sprzedaży dla naszego dystrybutora.
6) Serdecznie witamy w naszej firmie, jeśli jest to możliwe.
7) Doradztwo: jeśli klienci mają pytania dotyczące instalacji i użytkowania, udzielamy porad online.
W przypadku dużych projektów zapewniamy Twojemu inżynierowi tygodniowe bezpłatne szkolenie lub jeśli klient poniesie odpowiednie koszty, nasz inżynier może udać się do kraju klienta w celu uzyskania wskazówek na miejscu.
8) Okres gwarancji: 2 lata od wysyłki.
Najważniejsze cechy produktu
P3.91 Wysoka jasność Wysoki współczynnik kontrastu 500x500mm 500x1000mm Odlewana ciśnieniowo aluminiowa obudowa 4000: 1 Lampy LED Nationstar Lekki i bez szwu Cecha produktu 1 Zintegrowana konstrukcja: karta mocy i odbiornika zintegrowana z panelem sterowania, brak kabla sygnałowego między modułem a ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.