Elastyczna, zakrzywiona ściana wideo LED SMD1818 1R1G1B 300W / M2
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4mm | Zagęszczenie pikseli: | 62500 pikseli / m² |
|---|---|---|---|
| Rodzaj diody LED: | SMD1818 | Konfiguracja LED: | 1R1G1B |
| Wymiary szafki: | 960 mm * 960 mm | Rozdzielczość gabinetu: | 320 * 160 pikseli |
| Waga szafki: | 50 kg | Częstotliwość odświeżania danych: | > 1500 Hz |
| Podkreślić |
SMD1818 Zakrzywiona ściana wideo LED,1R1G1B Zakrzywiona ściana wideo LED,300W / M2 Elastyczna tablica znaków LED |
||
Opis produktu
P4 Outdoor Full Color Signage Billboard Wyświetlacz LED, cyfrowa ściana reklamowa SMD
Opis zewnętrznej tablicy LED
1. Wysoka wierność i jednorodność kolorów
2. Niskie zużycie i długa żywotność
3. Doskonałe zarządzanie termiczne
4. Doskonała wodoodporna konstrukcja
5. Szeroki kąt widzenia
6. Łatwa konserwacja
Zewnętrzny billboard LEDZalety
1. Wysoka częstotliwość odświeżania: ponad 1500 Hz / s, brak linii skanowania podczas nagrywania filmów i zdjęć.
2. Standard IP65, pyłoszczelny i wodoodporny.Nie ma problemu z pracą na zewnątrz przez długi czas.
3. Dzięki wysokiej jasności powyżej 6500 nitów, działa dobrze w ciągu dnia, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
4. Opakowanie Air Box, bardzo wygodne w transporcie.
Obsługa posprzedażna
1. Dożywotnia bezpłatna konserwacja i aktualizacja.
2. Czas odpowiedzi na reklamację nie przekracza 24 godzin;wskazówki dotyczące konserwacji i rozwiązanie problemu dostarczane w ciągu 48 godzin.
3. Raport śledzenia satysfakcji klienta.
4. Bezpłatne szkolenie techniczne.
Specyfikacja zewnętrznego billboardu LED
| Model | FOB-B P4 |
| Pixel Pitch | 4mm |
| Zagęszczenie pikseli | 62500 pikseli / m2 |
| Typ diody LED | SMD1921 / 2525 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 960 mm * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 192 * 192 piksele |
| Waga szafki | 50kg |
| Materiał obudowy | zimna stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) |
IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/8 skanowania |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) |
-20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% wilgotności względnej |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Awaria pikseli | <0,0003 |



LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent
zaawansowane technologicznie wyświetlacze LED, są w pełni zdolne do zapewnienia pracy na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED poza standardowymi ekranami LED.
Linie produktów BAKO VISION obejmują I / O rantal, I / O stałe, UHD fine pitch, przezroczysty ekran, plakat reklamowy, składany ekran… tymczasem, w oparciu o nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i kompleksowe zarządzanie , Jesteśmy zawsze otwarci i biegli w przełamywaniu nowych modeli i narzędzi dla niestandardowych rozwiązań, a także kreatywnych produktów.
FAQ
P1: Jak wybrać odpowiedni ekran led do swoich potrzeb?
ZA:Wystarczy pomyśleć o 3 prostych pytaniach, wybierając samodzielnie ekran led.
1. czy będziesz go używać wewnątrz czy na zewnątrz?
2. Czy jest przeznaczony do wynajmu (trzeba bardzo często przenosić z jednego miejsca w inne miejsce), czy do stałej instalacji (do zainstalowania w jednym miejscu na zawsze)?
3. jaki jest przybliżony rozmiar ekranu LED, który chcesz kupić?
P2: Jaki rozmiar piksela powinienem wybrać?
ZA:Istnieje wiele różnych rozstawu pikseli od 1.667-20,25,30 mm, istnieje z grubsza zasada - zwykle mały piksel (1.667 mm-10 mm) używany do wewnętrznego ekranu led, większy piksel (10 mm-30 mm) używany do zewnętrznego ekranu led ( na przykład wielka reklama).
P3: Który system sterowania wybrać?
ZA:Na rynku dostępny jest zarówno synchroniczny, jak i asynchroniczny system sterowania ekranem ledowym, w przypadku dużego ekranu ledowego (zwykle ponad 20 m2) należy użyć synchronicznego systemu sterowania, poniżej 20 m2 należy użyć synchronizacji lub asyn.Ale częstotliwość odświeżania systemu sterowania asyn jest znacznie niższa niż w systemie sterowania synchronizacją, a dla systemu sterowania asyn można wybrać sterowanie bezprzewodowe Wi-Fi, 3G, 4G itp.
Najważniejsze cechy produktu
P4 Outdoor Full Color Signage Billboard Wyświetlacz LED, cyfrowa ściana reklamowa SMD 9-BOF-B.pdf Opis zewnętrznej tablicy LED 1. Wysoka wierność i jednorodność kolorów 2. Niskie zużycie i długa żywotność 3. Doskonałe zarządzanie termiczne 4. Doskonała wodoodporna konstrukcja 5. Szeroki kąt widzenia ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.