Dostęp z przodu P3.91 Zewnętrzny stały wyświetlacz do wypożyczenia z panelem 50x50cm
Szczegóły produktu
| Materiał panelu: | Stal / aluminium | Jasność: | > 6000 nitów |
|---|---|---|---|
| Serwisowanie: | Tylny | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1.920 Hz | Przetwarzanie: | 16 bitów |
| Podkreślić |
P3.91 Zewnętrzny stały wyświetlacz do wypożyczania,zewnętrzny stały wyświetlacz do wypożyczania SMD2121,zewnętrzny stały panel LED o wymiarach 50x50 cm |
||
Opis produktu
Dostęp z przodu do wypożyczalni wewnętrznej P3.91 z panelem 50x50cm
Wyświetlacz wynajmu wnętrz P3.91 opis
Najnowocześniejsza technologia „cold display”
60% mocy niższej niż normalnie
50% tempearture mniej niż normalnie
P3.91 Specyfikacja wyświetlacza do wynajęcia w pomieszczeniach
| BIR-II-3 | |
| Fizyczny skok (mm) | 3,91 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 65,536 pikseli / mkw |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 250 x 250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500x500x80 / 500x1000x80 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 2x2 / 2x4 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 64x64 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 128x128 / 128x256 |
| Materiał panelu | Odlew aluminiowy |
| Waga pojedynczej szafy | 8/14 kg / panel |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 325 W / ㎡ |
| Maksymalne zużycie energii | 780 W / ㎡ |
| Temperatura pracy / wilgotność | -10 ° -60 ℃ / 10% -60% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30 ° -60 ℃ / 10% -60% |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Jasność | ≥1 200 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |





Najważniejsze cechy produktu
Dostęp z przodu do wypożyczalni wewnętrznej P3.91 z panelem 50x50cm Wyświetlacz wynajmu wnętrz P3.91 opis Najnowocześniejsza technologia „cold display” 60% mocy niższej niż normalnie 50% tempearture mniej niż normalnie P3.91 Specyfikacja wyświetlacza do wynajęcia w pomieszczeniach BIR-II-3 ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.