Front Access 6000 Nits P8 Zewnętrzna tablica LED z panelem 96x96cm
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 8mm | Konfiguracja pikseli: | SMD3535 |
|---|---|---|---|
| Zagęszczenie pikseli: | 15,625 pikseli / m² | Średnie zużycie energii: | 75/100 W -165 W / panel |
| Jasność: | 6000 nitów | Serwisowanie: | Tylny |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1,920 Hz | Stosowanie: | Na wolnym powietrzu |
| Wymiar ekranu: | Dostosowany rozmiar | Funkcja wyświetlania: | Wideo, animacja, grafika |
| Gwarancja: | 2 lata | ||
| Podkreślić |
P8 Outdoor LED Billboard,6000 Nits Outdoor LED Billboard,6000 Nits Billboard LED |
||
Opis produktu
Front Access 6000 Nits P8 Zewnętrzna tablica LED z panelem 96x96cm
Wyświetlacz LED z dostępem z przodu P8 Outdoor Billboard Opis
W Bako Vision Outdoor często stwierdzamy, że małe i średnie firmy uważają kupowanie nośników billboardowych za dość zniechęcające, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie korzystały z tego formatu reklamy.
Uważają, że o wiele łatwiej jest po prostu powtórzyć tę samą starą reklamę w lokalnej gazecie.Przy dramatycznym spadku liczby czytelników mediów drukowanych z roku na rok, nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów i zwrotu z inwestycji dla ich firm.
Faktem jest, że kupowanie nośników reklamowych na billboardach jest prostym procesem i naprawdę łatwym do zarezerwowania, aby Twoja firma dotarła do milionów potencjalnych klientów, którzy spędzają większość swojego życia poza domem, angażując się w ten format reklamy .
Specyfikacje zewnętrznej ściany wideo LED z dostępem przednim P8
| BOF-B-8 | |
| Fizyczny ton | 8 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15 625 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 320 × 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 × 960 × 150 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 3 × 6 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. × wys.) | 40 × 20 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 120 × 120 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga (m²) | 65/45 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / m² |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / m² |
| Jasność | ≥6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Tylny |
| Klasa IP | IP 65 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20 ℃ -50 ℃ / 10% -90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -20 ℃ -50 ℃ / 10% -90% |
| Metoda skanowania | 1/4 skanowania |
Cechy panelu wyświetlacza LED z dostępem z przodu P8
1. Całkowicie od przodu konstrukcja modułu LED ułatwia obsługę konserwacyjną;

2. Wysoka jasność 6 000 nitów z możliwością archiwizacji;
Jasność jest kluczowym czynnikiem wyświetlania wideo na zewnątrz, podczas gdy nasz P8 ma jasność 6000 nitów, więc jest nadal widoczny w słońcu;
3. Dostępna obudowa IP68;
stworzyliśmy unikalny projekt dla całkowicie wodoodpornej obudowy, podczas gdy inny dostawca może zaoferować tylko stopień IP67;

Najważniejsze cechy produktu
Front Access 6000 Nits P8 Zewnętrzna tablica LED z panelem 96x96cm Wyświetlacz LED z dostępem z przodu P8 Outdoor Billboard Opis W Bako Vision Outdoor często stwierdzamy, że małe i średnie firmy uważają kupowanie nośników billboardowych za dość zniechęcające, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.