Naprawiono ekran z ekranem LED na tablicy reklamowej P8
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 8mm | Materiał paneli: | Stal / aluminium |
|---|---|---|---|
| Serwisowanie: | Przód / tył | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz | Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 |
| Jasność: | > 6500 nitów | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Podkreślić |
Ekran LED Billboard P8,reklama zewnętrzna z ekranem IP54,cyfrowe tablice reklamowe SMD3535 |
||
Opis produktu
P8 SMD2727 Niskie zużycie energii Zewnętrzny wyświetlacz LED z cyfrową tablicą reklamową
funkcje
* Jedno standardowe podwozie 1024 * 768, obejmujące skoki od 2,6 mm do 10,6 mm
* Poziom głębokiej czerni, współczynnik kontrastu 4000: 1
* Odlewane ciśnieniowo aluminium, 27-32 na szafkę
* Smukły, o grubości około 100 mm
* Odpowiednia jasność, regulowana na zewnątrz w dzień iw nocy
* Konstrukcja systemu Fast Lock gwarantuje szybką i łatwą instalację
* Dostęp z przodu iz tyłu
* Konstrukcja bez wentylatora
* Do zastosowań zewnętrznych, z przodu iz tyłu IP65
Energooszczędny billboard LED Specyfikacja:
| Fizyczny ton | 8mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15,625 pikseli / mkw |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 320 x 320 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 x 960 x 150 |
| NIE.Liczba modułów na panel (szer. x wys.) | 3 x 3 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 40 x 40 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 120 x 120 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga (kg / m2) | 40 |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / mkw |
| Średnia moc po oszczędzaniu energii | 90 W / mkw |
| Maksymalna moc po oszczędzaniu energii | 230 W / mkw |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Tylny |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Metoda skanowania | 1/10 skanowania |
Energooszczędny billboard LED Walizka

Nasze Usługi
Produkcja wstępna
- Poznaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów.
- Konkretny program CAD instalacji i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat w celu uzyskania wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- W razie potrzeby nasz przewodnik inżyniera na miejscu.
Najważniejsze cechy produktu
P8 SMD2727 Niskie zużycie energii Zewnętrzny wyświetlacz LED z cyfrową tablicą reklamową funkcje * Jedno standardowe podwozie 1024 * 768, obejmujące skoki od 2,6 mm do 10,6 mm * Poziom głębokiej czerni, współczynnik kontrastu 4000: 1 * Odlewane ciśnieniowo aluminium, 27-32 na szafkę * Smukły, o ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.