Energooszczędne tablice reklamowe LED P10 z wyświetlaczem wideo Cyfrowe tablice reklamowe
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 10 mm | Materiał paneli: | Stal / aluminium |
|---|---|---|---|
| Serwisowanie: | Przód / tył | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz | Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 |
| Jasność: | > 6500 nitów | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Podkreślić |
Wyświetlacz wideo LED Billboard P10,cyfrowe tablice reklamowe P10,cyfrowe tablice reklamowe IP65 IP54 |
||
Opis produktu
P10 Nationstar Lampa Zewnętrzna stała energooszczędna billboard Wyświetlacz LED LED Tablica cyfrowa LED Ściana
Energooszczędny billboard LED Szybkie szczegóły:
1, Rozstaw pikseli: 10 mm
2, diody SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
3, proces cyfrowy: 16 bitów.
4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, waga szafki: 55 kg / mkw.
5, gwarancja: 2 lata.
6, zalecana minimalna odległość oglądania: 10 m.
Energooszczędny billboard LED Opis:
Bako Wizja Zewnętrzne cyfrowe billboardy LED zawierają 4,81 mm, 6,67 mm, 8 mm, 10 mm, w tych pikselach 8 mm / 10 mm to najpopularniejsza i najbardziej opłacalna seria.
Energooszczędna aplikacja billboardowa LED:
Bako Zewnętrzne elektroniczne billboardy LED Vision są szeroko instalowane na słupach, montowane na jednym słupie, montowane na dwóch słupach lub montowane na trzech biegunach, wykonując reklamę lub nadawanie na lotnisko, dworzec autobusowy, kolej, rząd, szkołę, centrum handlowe, miejsca publiczne, reklamy media i tak dalej.
Energooszczędny billboard LED Funkcje:
1, wysoka klasa IP IP65, dobra wodoodporność i odporność na kurz, odpowiednia dla każdego stanu.
2, szeroki kąt widzenia 160 ° dla szerszego zasięgu, płynny we wszystkich kierunkach z tą samą jakością obrazu, odpowiedni do dużych zgromadzeń.
3, wysoka jasność od 6500 nitów do 9000 nitów, widoczna z każdego kierunku, nawet twarzą do bezpośredniego światła słonecznego.
4, dobre odprowadzanie ciepła za pomocą wentylatorów i przy użyciu średniej mocy zasilacza, długa żywotność.
5, wysoka częstotliwość odświeżania do 2000 Hz, wysoki kontrast do 2000: 1, żywy kolor.
6, ± 10° regulowany, kreatywny projekt spełniający Twoje wymagania;
7, lampa Nationstar, wysoka jakość i długa żywotność, zapewniają dobry ekran.
8, dzięki technice oszczędzania energii Bako Vision, zużycie energii zmniejsza się z 360 W / m2 do 90 W / m2.Jeśli zainstalujesz ekran o powierzchni 10 m2 i zapalisz go przez 15 godzin dziennie.Wtedy zużyje 19710 kW / h przez rok, jeśli użyjesz poprzedniego produktu, a jeśli użyjesz naszego ekranu oszczędzania energii, zużyje tylko 4927,5 Kw / h rok, oszczędza 14782,5 Kw / h jeden rok.Może to znacznie zaoszczędzić na kosztach energii.
Energooszczędny billboard LED Specyfikacja:
| Fizyczny ton | 10mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 10000 pikseli / mkw |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 320 x 320 |
| Wymiary panelu (mm) | 1280 x 960 x 150 |
| NIE.Liczba modułów na panel (szer. x wys.) | 4 x 3 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 32 x 32 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. X wys.) | 128 x 96 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga (kg / m2) | 45 |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / Mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W /płyta |
| Średnia moc po oszczędzaniu energii | 90 W / mkw |
| Maksymalna moc po oszczędzaniu energii | 230 W / mkw |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 / IP 54 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Metoda skanowania | 1/8 Scan |
Energooszczędny billboard LED Walizka:


Nasze usługi
Gwarancja
1. Gwarantujemy wszystkie nasze wyświetlacze, moduły, części zamienne przez DWA lata.
2. Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje szkolenie z obsługi i konserwacji ekranów LED w fabryce.
3.Po gwarancji możemy również zaoferować części do wymiany w naszej najniższej cenie.
4. po sprzedaży, jeśli masz jakiś problem z naszym produktem, możesz poinformować nas e-mailem, a my odpowiemy ci natychmiast
kiedy go otrzymamy i zaoferujemy dobre rozwiązanie problemu.
5. możemy również rozwiązać problemy za ciebie, a następnie odzyskać zdrowie za pomocą pilota!
Czas dostawy
1. czas dostawy, gotowość do realizacji zamówienia w ciągu 25 dni od otrzymania wpłaty.
2. przed dostawą przetestujemy wyświetlacz i utrzymamy go zapalonym przez 72 godziny oraz sprawdzimy wszystkie jego części, aby potwierdzić, że dostawa jest w porządku.
Instalacja
1. Możemy pomóc w szkoleniu i wsparciu technicznym dla klienta w fabryce, jeśli klient tego zażąda.
2. możemy wysłać naszego inżyniera, aby poprowadził instalację do Ciebie.Ale rozsądny koszt powinien zapłacić twoja szanowana firma.
3. Nasi technicy zaoferują rysunek CAD, aby pokazać, jak prawidłowo i szybko zainstalować wyświetlacz LED, jeśli potrzebujesz.
Najważniejsze cechy produktu
P10 Nationstar Lampa Zewnętrzna stała energooszczędna billboard Wyświetlacz LED LED Tablica cyfrowa LED Ściana Energooszczędny billboard LED Szybkie szczegóły: 1, Rozstaw pikseli: 10 mm 2, diody SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °. 3, proces cyfrowy: 16 bitów. 4, standardowy rozmiar szafki: ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.