P10 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED Oszczędność energii Fajna niska temperatura Wodoodporny
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 10 mm | Materiał: | Wykrawanie aluminium |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 5500 nitów | Częstotliwość odświeżania: | 1920 Hz |
| Orzecznictwo: | CE,UL,FCC,ISO9001 | Rozmiar szafki: | 960 x 960 x 10 mm |
| Podkreślić |
404 Not Found,256x256 Outdoor Fixed LED Displayy,256x256 Outdoor Fixed LED screen |
||
Opis produktu
P8 Outdoor Fixed Energy Saving Cool Low Temperature Wodoodporny wyświetlacz LED Video Billboard
Energooszczędny billboard LED Szybkie szczegóły:
1, rozstaw pikseli: 8mm
2, diody led SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
3, proces cyfrowy: 16 bitów.
4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, waga szafki: 65 kg / mkw.
5, Gwarancja: 2 lata.
6, zalecana minimalna odległość oglądania: 10 m.
Opis billboardu energooszczędnego LED:
Bako Wizja Zewnętrzne piksele billboardów cyfrowych to 4,81 mm, 6,67 mm, 8 mm, 10 mm, 16 mm, w tych pikselach 4,81 mm, 6,67 mm, 8 mm to najbardziej popularne i najbardziej opłacalne serie.
Zastosowanie energooszczędnego billboardu LED:
Bako Zewnętrzne billboardy elektroniczne Vision są szeroko instalowane na słupach, montowane na jednym słupie, montowane na dwóch słupach lub montowane na trójbiegunach, wykonując reklamy lub nadawanie na lotnisko, dworzec autobusowy, kolej, rząd, szkołę, centrum handlowe, miejsca publiczne, reklama media i tak dalej.
Energooszczędny billboard LED Funkcje:
1, wysoki stopień ochrony IP IP65, dobra wodoodporność i odporność na kurz, odpowiednia w każdych warunkach.
2, Szeroki kąt widzenia 160 ° dla szerszego zasięgu, płynny we wszystkich kierunkach z tą samą jakością obrazu, odpowiedni dla dużych zgromadzeń.
3, wysoka jasność od 6000 nitów do 9000 nitów, widoczna z każdego kierunku, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
4, Dobre odprowadzanie ciepła z wentylatorami i korzystanie z zasilacza meanwell, długa żywotność.
5, wysoka częstotliwość odświeżania do 2000 Hz, wysoki kontrast do 2000:1, żywe kolory.
6,±10° regulowany, kreatywny projekt, aby spełnić Twoje wymagania;
7, dzięki technice Bako Vision Energy Saving zużycie energii zmniejsza się z 360 W / mkw. do 90 W / mkw.Jeśli zainstalujesz ekran o powierzchni 10 m2 i zapalisz go przez 15 godzin dziennie.Wtedy będzie zużywać 19 710 Kw/h w ciągu roku, jeśli użyjesz poprzedniego produktu, a jeśli użyjesz naszego ekranu energooszczędnego, zużyjesz tylko 4927,5 kW/h jeden rok, oszczędza 14782,5 kW/h jeden rok.To może zaoszczędzić wiele kosztów energii.
Energooszczędny billboard LED Specyfikacja:
| Skok fizyczny | 8mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15 625 pikseli/m2 |
| Wymiary modułu (szer. x wys.) (mm) | 256 x 256 |
| Wymiary panelu (mm) | 1280 x 768 x 150 |
| NIE.modułów na panel (szer. x wys.) | 5x3 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. x wys.) | 32x32 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. x wys.) | 160x96 |
| Materiał panelu | Ukraść / Aluminium |
| Waga (kg/m2) | 40 |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W/ mkw |
| Średnia moc po oszczędzaniu energii | 90 W /m² |
| Maksymalna moc po oszczędzaniu energii | 230 W/m² |
| Jasność | >6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Pionowy kąt widzenia | 160° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Tylny |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP 65 |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Metoda skanowania | 1/10 skanowania |
Energooszczędny billboard LED Walizka

Nasze Usługi
Produkcja wstępna
- Uzyskaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępów dla klientów.
- Szczegółowa instalacja CAD i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat serwis on-line dla dowolnego wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- Umów się na przyjazd inżyniera do Twojego miejsca, aby wesprzeć instalację.
Najważniejsze cechy produktu
P8 Outdoor Fixed Energy Saving Cool Low Temperature Wodoodporny wyświetlacz LED Video Billboard Energooszczędny billboard LED Szybkie szczegóły: 1, rozstaw pikseli: 8mm 2, diody led SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °. 3, proces cyfrowy: 16 bitów. 4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.