Nowa technologia Energooszczędny ekran chłodzący P8 Zewnętrzny wodoodporny ekran LED o stałej powierzchni dla centrum handlowego
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 8mm | Materiał: | Wykrawanie aluminium |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 5500 nitów | Częstotliwość odświeżania: | 1920 Hz |
| Orzecznictwo: | CE,UL,FCC,ISO9001 | Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Podkreślić |
Zewnętrzny stały wyświetlacz LED 1920 Hz,8 mm zewnętrzny stały wyświetlacz LED,8 mm zewnętrzny stały ekran LED |
||
Opis produktu
Nowa technologia Energooszczędny ekran chłodzący P8 Zewnętrzny wodoodporny ekran LED o stałej powierzchni do centrum handlowego
Energooszczędny billboard LED Szybkie szczegóły:
1, skok piksela: 8mm.
2, diody led SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
3, proces cyfrowy: 16 bitów.
4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, waga szafki: 40 kg / mkw.
5, Gwarancja: 2 lata.
6, zalecana minimalna odległość oglądania: 10 m.
Opis ekranu LED oszczędzania energii:
Bako Wizja Outdoor Energy Saving Led digital billboards piksel to 8 mm, 10 mm, w tych pikselach, 8 mm jest najbardziej popularną i najbardziej opłacalną serią.
Zastosowanie energooszczędnego billboardu LED:
Bako Zewnętrzne elektroniczne billboardy Vision są szeroko instalowane na słupach, montowane na jednym słupie, montowane na dwóch słupach lub montowane na trójbiegunach, wykonując reklamę lub transmisję na lotnisko, dworzec autobusowy, kolej, rząd, szkołę, centrum handlowe, miejsca publiczne, reklama media i tak dalej.
Chłodzący billboard LED Cechy:
1, wysoki stopień ochrony IP IP65, dobra wodoodporność i odporność na kurz, odpowiednia w każdych warunkach.
2, Szeroki kąt widzenia 160 ° dla szerszego zasięgu, płynny we wszystkich kierunkach z tą samą jakością obrazu, odpowiedni dla dużych zgromadzeń.
3, wysoka jasność od 4000 nitów do 6000 nitów, widoczna z każdego kierunku, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
4, Dobre odprowadzanie ciepła z wentylatorami i korzystanie z zasilacza meanwell, długa żywotność.
5, wysoka częstotliwość odświeżania do 2000 Hz, wysoki kontrast do 2000:1, żywe kolory.
6, dzięki technice Bako Vision Energy Saving zużycie energii zmniejsza się z 360 W / mkw. do 90 W / mkw.Jeśli zainstalujesz ekran o powierzchni 10 m2 i zapalisz go przez 15 godzin dziennie.Wtedy zużyje 19 710 kW / h w ciągu roku, jeśli używasz starego produktu, a jeśli użyjesz naszego energooszczędnego ekranu, zużyjesz tylko 4927,5 kW/h jeden rok, oszczędza 14782,5 kW/h jeden rok.To może zaoszczędzić wiele kosztów energii.
Energooszczędny billboard LED Specyfikacja:
| Skok fizyczny | 8mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15 625 pikseli/m2 |
| Wymiary modułu (szer. x wys.) (mm) | 320x320 |
| Wymiary panelu (mm) | 960x960x150 |
| NIE.modułów na panel (szer. x wys.) | 3x3 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. x wys.) | 40x40 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. x wys.) | 120x120 |
| Materiał panelu | Ukraść / Aluminium |
| Waga (kg/m2) | 40 |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / mkw |
| Średnia moc po oszczędzaniu energii | 90 W /m2 |
| Maksymalna moc po oszczędzaniu energii | 230 W/m² |
| Jasność | >6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Pionowy kąt widzenia | 160° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Tył |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP 65 |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Metoda skanowania | 1/10 skanowania |
Energooszczędny billboard LED Sprawa:

Nasze Usługi
Produkcja wstępna
- Uzyskaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępów dla klientów.
- Szczegółowa instalacja CAD i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat serwis on-line dla dowolnego wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- W razie potrzeby nasz przewodnik inżyniera na miejscu.
Najważniejsze cechy produktu
Nowa technologia Energooszczędny ekran chłodzący P8 Zewnętrzny wodoodporny ekran LED o stałej powierzchni do centrum handlowego Energooszczędny billboard LED Szybkie szczegóły: 1, skok piksela: 8mm. 2, diody led SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °. 3, proces cyfrowy: 16 bitów. 4, standardowy ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.