Lekki kryty ekran reklamowy LED P4.81 z panelem 50x100cm
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4,81 mm | Zagęszczenie pikseli: | 43 264 pikseli/m2 |
|---|---|---|---|
| Wymiary szafki: | 500 x 500 mm | Materiał szafki: | Odlew aluminiowy |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP65 / IP54 | MTBF: | ≥1000 godzin |
| Awaria pikseli: | <0,0003 | ||
| Podkreślić |
P4.81 Wewnętrzny ekran reklamowy LED,kryty ekran reklamowy LED IP65,wyświetlacz ścienny LED P4.81 |
||
Opis produktu
Lekka zewnętrzna ściana wideo led P4.81 z panelem 50x100cm
P4.81 Wypożyczalnia na zewnątrz Funkcje wyświetlacza LED
1, przedni moduł dostępu ułatwia obsługę konserwacyjną;
2, Super cienki i lekki z aluminiową obudową.
3, Dobra wydajność anty-UV i przeciwutleniania.
4, duża odległość oglądania, 140 ° w poziomie, 140 ° w pionie.
5, Doskonała płaskość i brak przerwy w łączeniu między modułami
6, Szybka instalacja i demontaż z łatwą blokadą połączenia
7. Obsługa posprzedażna prowadzona w USA, części nie trzeba odsyłać do Chin;
Panele zewnętrznej ściany wideo LED P4.81


Specyfikacja zewnętrznej ściany wideo LED P4.81
| BOR-I-4 | |
| Skok fizyczny | 4,81 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 2525 |
| Zagęszczenie pikseli | 43264 pikseli/m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (mm) | 250 × 250 / 250 × 500 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| LICZBA modułów na panel (szer. × wys.) | 2 × 2 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. × wys.) | 52×52/52×104 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 104×104/104×208 |
| Materiał panelu | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | 9/15 kg/panel |
| Skala szarości | 14-16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 75/150 W/m² |
| Maksymalne zużycie energii | 225 /550 W/m²l |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20ºC - 60ºC / 10% - 60% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -30ºC - 60ºC / 10% - 60% |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Jasność | >5000 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Kąt widzenia w pionie | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
Najważniejsze cechy produktu
Lekka zewnętrzna ściana wideo led P4.81 z panelem 50x100cm P4.81 Wypożyczalnia na zewnątrz Funkcje wyświetlacza LED 1, przedni moduł dostępu ułatwia obsługę konserwacyjną; 2, Super cienki i lekki z aluminiową obudową. 3, Dobra wydajność anty-UV i przeciwutleniania. 4, duża odległość oglądania, 140 ° ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.