IP65 Wodoodporny, odporny na kurz, zewnętrzny stojak na słupki Ekran reklamowy LED
Szczegóły produktu
| Materiał panelu: | Stal / aluminium | Jasność: | > 6000 nitów |
|---|---|---|---|
| Serwisowanie: | Tylny | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1.920 Hz | Przetwarzanie: | 16 bitów |
| Podkreślić |
IP65 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED,Zewnętrzny stały wyświetlacz LED IP54,Ekran reklamowy LED IP54 |
||
Opis produktu
IP65 Wodoodporny, odporny na kurz, zewnętrzny stojak na słupki Ekran reklamowy LED
P4 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED Billboard Specyfikacja
| BOF-B-4 | |
| Skok fizyczny | 4 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD1818 |
| Zagęszczenie pikseli | 62 500 pikseli/m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (mm) | 320 × 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 × 960 × 150 |
| LICZBA modułów na panel (szer. × wys.) | 3 × 6 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. × wys.) | 80 × 40 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 240 × 240 |
| Materiał panelu | Stal / Aluminium |
| Waga (m²) | 65/45 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 360W/m² |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W/m² |
| Jasność | ≥5500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Kąt widzenia w pionie | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Tył |
| Klasa IP | IP 65 |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20 ℃ -50 ℃ / 10%-90% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -20 ℃ -50 ℃ / 10%-90% |
| Metoda skanowania | Skanowanie 1/8 |
Przedstawienie firmy:
LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, koncentrując się na wysokiej klasy profesjonalnych klientach na rynkach krajowych i zagranicznych.BAKOVISION jest w pełni w stanie zapewnić pracę na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED oprócz standardowych ekranów LED.
Zalety LED Vision Technology Limited :
1. Jesteśmy zaangażowani w przemysł wyświetlaczy led od ponad 12 lat;
2. Ponad 20 000 m2 warsztatów z 500 wykwalifikowanymi pracownikami i 100 utalentowanymi inżynierami;
3. Eksport do 200 krajów, a 98% otrzymało pozytywne opinie od naszych klientów;
4. Niektóre produkty zdobyły nagrodę reddot;
5. Oferujemy nie tylko produkty wysokiej jakości, ale także oferujemy pełne rozwiązanie pakietowe, takie jak oferowanie profesjonalnego rozwiązania, inspekcja na miejscu, rysunek ramowy, wskazówki podczas instalacji, szkolenia, całodobowy serwis posprzedażny online itp.
Cechy naszych produktów:
1. Inna stawka IP

2. W bardzo gorącym obszarze wykonujemy szafkę w kolorze białym zamiast szafki w kolorze czarnym, dzięki czemu biała szafka pochłania mniej ciepła ze słońca;
3. Wewnątrz szafki osadzona jest siatka przeciwpyłowa, szczególnie w miejscu instalacji, np. w pobliżu autostrady, obszaru deserów itp.;
4. Wyczerpane wentylatory są osadzone w szafce na radiator, ponieważ wysoka temperatura jest zabójcą wyświetlacza LED;
5. W przypadku lokalizacji, takich jak wyspa morska lub autostrada, oferujemy szafkę dwupokładową i szczotkę grubszą warstwę farby, aby zapobiec wilgoci;
6. Do wyświetlania reklam zewnętrznych zalecamy tylko klientów diod LED Nationstar, ze względu na niezawodność i doskonałą wydajność;
7. Po ustaleniu zamówienia wykonamy projekt ramy dla naszych klientów w celach informacyjnych, w oparciu o rzeczywistą lokalizację instalacji;

8. W trakcie instalacji wysyłamy inżyniera, który poprowadzi naszych klientów, jak wykonać instalację;



Najważniejsze cechy produktu
IP65 Wodoodporny, odporny na kurz, zewnętrzny stojak na słupki Ekran reklamowy LED P4 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED Billboard Specyfikacja BOF-B-4 Skok fizyczny 4 mm Konfiguracja pikseli SMD1818 Zagęszczenie pikseli 62 500 pikseli/m² Wymiary modułu (szer. × wys.) (mm) 320 × 160 Wymiary panelu ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.