P8 Outdoor Cloud Control Reklama Billboard Ekran LED Zewnętrzny wyświetlacz naścienny
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 8mm | Materiał paneli: | Stal / aluminium |
|---|---|---|---|
| Serwisowanie: | Przód / tył | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz | Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 |
| Jasność: | > 6500 nitów | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Podkreślić |
Wyświetlacz LED billboardu P8,wyświetlacz LED billboardu IP65,ekran LED billboardu IP65 |
||
Opis produktu
P8 Zewnętrzna kontrola chmury Reklama Billboard Ekran LED Zewnętrzny wyświetlacz naścienny
Funkcje billboardu stałego na zewnątrz
* Jedna standardowa obudowa 960 x 960 mm, obejmująca skoki od 4 mm do 16 mm
* Poziom głębokiej czerni, współczynnik kontrastu 4000:1
* Stalowa szafka z wentylatorem, system chłodzenia na upały
* Smukły, o grubości około 100 mm
* Odpowiednia jasność, regulowana na zewnątrz w dzień iw nocy;
* Szybka konstrukcja systemu blokady gwarantuje szybką i łatwą instalację
* Dostęp z przodu iz tyłu
* Odporność na warunki zewnętrzne, przód IP65
Billboard LED Specyfikacja:
| Skok fizyczny | 8mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15 625 pikseli/m2 |
| Wymiary modułu (szer. x wys.) (mm) | 320x320 |
| Wymiary panelu (mm) | 960x960x150 |
| NIE.modułów na panel (szer. x wys.) | 3x3 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. x wys.) | 40x40 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. x wys.) | 120x120 |
| Materiał panelu | Ukraść / Aluminium |
| Waga (kg/m2) | 40 |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / mkw |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W/m2 |
| Średnia moc po oszczędzaniu energii | 90 W /m2 |
| Maksymalna moc po oszczędzaniu energii | 230 W/m2 |
| Jasność | >6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Pionowy kąt widzenia | 160° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Tył |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP 65 |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -20ºC - 50ºC / 10% - 90% |
| Metoda skanowania | 1/10 skanowania |
Ekran naścienny Sprawa

FAQ
P1: Jaka jest gwarancja twojego ekranu LED?
A1: Posiadamy 2-letnią gwarancję na nasz ekran LED i 100 000 godzin żywotności lamp led.
P2: A co z usługą przedsprzedażną i usługą posprzedażną?
A2: W przypadku usługi przedsprzedażnej: Posiadamy profesjonalny zespół sprzedaży i 12-letni zespół techniczny, który chętnie odpowie na Twoje pytanie 24/7.Możemy zaoferować kompletne rozwiązanie dla Twojego projektu!
W przypadku obsługi posprzedażowej: Możemy poinstruować Cię, jak używać, regulować ekrany i wymieniać moduły boken z częściami zamiennymi.
Możemy również wysłać dane techniczne do twojego kraju, aby rozwiązać problemy.Przeważnie nasz wyświetlacz led nie będzie miał dużych problemów w okresie gwarancyjnym!
P3: Jaki jest twój termin płatności?Jak długo trwa dostawa?
A3: Akceptujemy T / T i L / C, zarówno dla T / T, jak i L / C, co najmniej 30% zaliczki z góry, a pozostałe 70% przed dostawą.
Nasz średni czas produkcji to 16 dni po otrzymaniu wpłaty.
P4: Jaki jest system sterowania?
A4: Do kontroli synchronizacji: Używamy systemu kontroli Nova, Linsn lub Colorlight.
Do sterowania asynchronicznego: Używamy systemu sterowania Onbon lub Xixun.
P5: Jak możesz zapewnić jakość produktu z wyświetlaczem LED?
A5: Jakość naszych ekranów LED jest naszą podstawową kompetencją, od 14 lat, na której polegamy.
Mamy każdy standardowy proces wytwarzania produktów wysokiej jakości.
Jeśli w okresie gwarancyjnym wystąpią jakiekolwiek awarie jakościowe, zwrócimy Ci pieniądze przez e-mail.
Najważniejsze cechy produktu
P8 Zewnętrzna kontrola chmury Reklama Billboard Ekran LED Zewnętrzny wyświetlacz naścienny Funkcje billboardu stałego na zewnątrz * Jedna standardowa obudowa 960 x 960 mm, obejmująca skoki od 4 mm do 16 mm * Poziom głębokiej czerni, współczynnik kontrastu 4000:1 * Stalowa szafka z wentylatorem, ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.