P3.91mm Duży ekran do wypożyczenia na zewnątrz Układ LED Epistar Cree Nichia
Szczegóły produktu
| Wymiary szafki: | 500x500mm | Certyfikaty: | CE RoHS i UL |
|---|---|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin | System sterowania: | Novastar lub Linsn |
| Led chip: | Epistar, Cree, Nichia | Zasilacz: | Znaczy dobrze |
| Materiał szafki: | Odlewanie ciśnieniowe aluminium | ||
| Podkreślić |
P3.91mm duży ekran do wypożyczenia na zewnątrz,wyświetlacz billboardowy P3.91mm,zewnętrzny wyświetlacz LED ROHS P3.91 |
||
Opis produktu
P3.91mm Duży ekran do wypożyczenia na zewnątrz Epistar Cree Nichia Chip LED
Front service, zewnętrzny wyświetlacz P3.91 z panelem 50x50cm we Frankfurcie
P3.91 Funkcje wyświetlacza LED do wypożyczenia na zewnątrz:
1. Moduł magnetyczny, ale o stopniu ochrony IP65;


2. Ochraniacz narożny chroni zakręcone diody LED;

3. Uchwyt do mocowania modułu led;

P3.91 Specyfikacja wyświetlacza LED do wypożyczania na zewnątrz
| BOR-I-3 | |
| Skok fizyczny | 3,91 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD1921 |
| Zagęszczenie pikseli | 65536 pikseli/m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (mm) | 250 × 250 / 250 × 500 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| LICZBA modułów na panel (szer. × wys.) | 2 × 2 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. × wys.) | 64×64/64×128 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 128×128/128×256 |
| Materiał panelu | Odlewane ciśnieniowo aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | 9/15 kg/panel |
| Skala szarości | 14-16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 75 /150 W/m² |
| Maksymalne zużycie energii | 225 /550 W/m² |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20ºC - 60ºC / 10% - 60% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -30ºC - 60ºC / 10% - 60% |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Jasność | >5000 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Kąt widzenia w pionie | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Maksymalne układanie | 10-20 sztuk |
| Max wiszące | 10-20 sztuk |
| Serwis | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP 65/ IP 54 |
| Metoda skanowania | 1/16 Skanuj |
Najważniejsze cechy produktu
P3.91mm Duży ekran do wypożyczenia na zewnątrz Epistar Cree Nichia Chip LED Front service, zewnętrzny wyświetlacz P3.91 z panelem 50x50cm we Frankfurcie P3.91 Funkcje wyświetlacza LED do wypożyczenia na zewnątrz: 1. Moduł magnetyczny, ale o stopniu ochrony IP65; 2. Ochraniacz narożny chroni zakr...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.