Wewnętrzny komercyjny wyświetlacz LED IP40 z diodami LED Nationstar
Szczegóły produktu
| Skok pikseli: | 2,97 mm | Zagęszczenie pikseli: | 112 896 pikseli/m2 |
|---|---|---|---|
| Wymiary szafki: | 500x500mm | Materiał szafki: | odlew aluminiowy, |
| Ochrona przed wnikaniem (przód/tył): | IP40 | MTBF: | ≥1000 godzin |
| Awaria pikseli: | <0,0003 | ||
| Podkreślić |
Komercyjny ekran LED IP40,komercyjny ekran LED P2.97mm,cyfrowe ekrany IP40 P2.97 |
||
Opis produktu
Wewnętrzny komercyjny wyświetlacz LED IP40 z diodami LED Nationstar
Lekki kryty panel wideo P2.97 z diodami LED Nationstar
P2.97 wewnętrzny panel wideo led Dane techniczne
| BIR-II-2 | |
| Skok fizyczny (mm) | 2,97 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 112 896 pikseli/mkw |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (mm) | 250x250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 2x2/2x4 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. x wys.) | 84x84 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. x wys.) | 168x168/168x336 |
| Materiał panelu | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | 8/14 kg / panel |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 |
| Średni pobór mocy | 400 W/㎡ |
| Maksymalne zużycie energii | 800 W / |
| Temperatura/wilgotność pracy | -10°-60 ℃/10% -60% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -30°-60℃/10%-60% |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Jasność | ≥ 1200 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Pionowy kąt widzenia | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
Cechy wewnętrznego panelu wideo P2.97:
1. Wynajem odlewania ciśnieniowego konstrukcji aluminiowej
2. Lekki
3. Bezproblemowe łączenie
4. Doskonałe zarządzanie temperaturą
5. System szybkiego blokowania, łatwa instalacja
6. Szeroki kąt widzenia
7. Wskaźnik stanu pracy
8. Wyświetlacz led do wypożyczenia o skoku 8 mm z wysokowydajną ramą ze stopu aluminium o wadze tylko
10 kg, co może obniżyć koszty transportu i skutecznie zmniejszyć pracochłonność.
9. Używając szybkiej blokady obręczy do łączenia szafek lewo-prawo i góra-dół, wystarczy 10 sekund, aby zainstalować jedną szafkę,
bardzo szybki i łatwy w montażu
10. Nanotechnologia zastosowana w module, stopień ochrony może osiągnąć IP65.
11. Wykorzystując konstrukcję zdejmowanego kołka ustalającego, dzięki czemu pojedynczą szafkę można wyjąć z całego ekranu w celu naprawy.
Szczegóły dotyczące wewnętrznego panelu wideo P2.97:
1. Przedni moduł dostępu ułatwia obsługę konserwacyjną;
2. Odłącz projekt skrzynki zasilającej;
3. Ochraniacz narożny chroni ledy we wszystkich rogach;
Najważniejsze cechy produktu
Wewnętrzny komercyjny wyświetlacz LED IP40 z diodami LED Nationstar Lekki kryty panel wideo P2.97 z diodami LED Nationstar P2.97 wewnętrzny panel wideo led Dane techniczne BIR-II-2Skok fizyczny (mm)2,97 mmKonfiguracja pikseliSMD2121Zagęszczenie pikseli112 896 pikseli/mkwWymiary modułu (szer. × wys.) ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.