P4.81mm SMD2121 Wyświetlacz LED do wynajęcia w pomieszczeniach 500 * 1000 mm Szafka
Szczegóły produktu
| Model: | BOR-4,8 | Skok pikseli: | 4,81 mm |
|---|---|---|---|
| Zagęszczenie pikseli: | 43264 piksele/m² | Typ LED: | SMD2121 |
| Konfiguracja LED: | 1R1G1B | Skala szarości: | 16bit |
| Podkreślić |
Wyświetlacz LED do wypożyczenia SMD2121,wyświetlacz LED do wypożyczenia w pomieszczeniach P4.81mm,wypożyczalnia paneli LED SMD2121 |
||
Opis produktu
P4.81mm SMD2121 Wyświetlacz LED do wynajęcia w pomieszczeniach 500 * 1000 mm Szafka
P4.81 Szafka 500 * 1000 mm Wynajem wyświetlacza LED 16-bitowa inwentaryzacja w skali szarości w Los Angeles
Opis:
P4.81 zewnętrzny panel wyświetlacza LED do wypożyczenia doskonale nadaje się do wysokiej klasy rozwiązania do ścian wideo.Jego moduły magnetyczne są łatwo dostępne w celu konserwacji zarówno z tyłu, jak i z przodu.
Funkcja:
1. Wysoka i regulowana jasność może sprostać wymaganiom zmieniających się wymagań Klienta w różnych środowiskach.
2. Brak mozaiki dzięki doskonałej płaskości i ładnej równomierności emisji światła.
3. Piksel jest wysoki, jakość jest znakomita i realistyczna, kolor jest czysty i gruby.
4. Płaskość jest dobra, a obraz jednolity i przyjemny dla oka.
5. Wysoka skala szarości i wysokie odświeżanie, studyjny efekt wideo jest realistyczny.
6. Struktura bezpieczeństwa, ulepszona konstrukcja nie jest łatwa do odkształcenia.
7. Technologia wyświetlania obrazu o dużym kącie, aby sprostać szerokiemu zakresowi kąta, aby wyświetlić bezstronny kolor.
8. Może być zaprojektowany i utrzymany z przodu iz tyłu, łatwy i szybki i łatwy w utrzymaniu.
9. Wodoodporny może być odpowiedni na każde warunki i każdą pogodę.
Parametr techniczny:
| BOR-II-4 | |
| Skok fizyczny | 4,81 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2525/2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 43 264 pikseli / mkw |
| Wymiary modułu (szer. x wys.) (mm) | 250x250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 x 500 x 80 / 500 x 1000 x 80 |
| NIE.modułów na panel (szer. x wys.) | 2x2 / 2x4 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. x wys.) | 52x52 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. x wys.) | 104 x 104 / 104 x 208 |
| Materiał panelu | Odlewane ciśnieniowo aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | 9/15 kg/panel |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 325 W/m² |
| Maksymalne zużycie energii | 780 W / mkw |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20 ℃ - 60 ℃ / 10 ℃ - 60 ℃ |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -30 ℃ - 60 ℃ / 10 ℃ - 60 ℃ |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Jasność | ≥4000 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Pionowy kąt widzenia | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Maksymalne układanie | 20/10 |
| Max wiszące | 20/10 |
| Serwis | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP 65 / IP 54 |
| Metoda skanowania | 1/13 Skanuj |
Praca:
1. Odpowiedz na swoje zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
2. Dostosowany projekt jest dostępny, OEM i ODM są mile widziane.
3. Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone naszemu klientowi przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i sztabów.
4. Serdecznie witamy Państwa wizytę w naszej firmie, jeśli to możliwe.
5. Usługa poradnictwa: możemy poprowadzić online, jeśli klienci mają pytania dotyczące instalacji i użytkowania.
Często zadawane pytania:
Q1.Czy mogę zamówić przykładowe zamówienie na wyświetlacz LED?
Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości.Dopuszczalne są próbki mieszane.
Q2.A co z czasem realizacji?
Odp .: Próbka potrzebuje 3-5 dni, czas masowej produkcji potrzebuje 10-15 dni na ilość zamówienia większą niż.
Q3.Czy masz jakiś limit MOQ dla zamówienia światła ledowego?
Odp .: Dostępne jest niskie MOQ, 1 szt. do sprawdzania próbek.
Q4.Jak wykonać zamówienie na wyświetlacz LED?
Odp .: Po pierwsze, daj nam znać swoje wymagania lub aplikację.
Po drugie, wyceniamy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.
Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt na formalne zamówienie.
Po czwarte, organizujemy produkcję.


Najważniejsze cechy produktu
P4.81mm SMD2121 Wyświetlacz LED do wynajęcia w pomieszczeniach 500 * 1000 mm Szafka P4.81 Szafka 500 * 1000 mm Wynajem wyświetlacza LED 16-bitowa inwentaryzacja w skali szarości w Los Angeles Opis: P4.81 zewnętrzny panel wyświetlacza LED do wypożyczenia doskonale nadaje się do wysokiej klasy rozwi...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.