Wypożyczalnia z wyświetlaczem LED o wysokiej rozdzielczości P3.9mm
Szczegóły produktu
| Rozstaw pikseli: | 3,91 mm | Gęstość pikseli: | 65 536 pikseli/㎡ |
|---|---|---|---|
| Rozmiar szafki: | 500 x 500 mm / 500 x 1000 mm | Gwarancja: | 2 lata |
| Waga szafki: | 8 / 14 kg/szafę | Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz |
| Podkreślić |
Lekki wyświetlacz LED P3.9mm,wynajem wyświetlacza LED 1920 Hz,wyświetlacz LED wysokiej rozdzielczości P3.9mm |
||
Opis produktu
Wypożyczalnia z wyświetlaczem LED o wysokiej rozdzielczości P3.9mm
P3.9mm Wewnętrzna tablica LED w pełnym kolorze Lekka 2-letnia gwarancja Wysoka rozdzielczość
Ekran Led do wynajęcia w pomieszczeniach Szybkie szczegóły:
1, skok piksela: 3,91 mm.
2, diody led SMD, szeroki kąt widzenia: 160 °/140°
3, pełny kolor RGB: 281 biliony.
4, proces cyfrowy: 16 bitów.
5, zalecana minimalna odległość oglądania: 4m.
6, Wymiary szafki: 500x500mm i 500x1000mm.
Wypożyczalnia Funkcje ekranu Led:
Bezprzewodowe połączenie danych i zasilania
Unikalny design, szybki i przejrzysty wygląd, bezprzewodowa, ale stabilna metoda połączenia danych i zasilania
Regulowana blokada kąta, elastyczna scenografia
Dostępne połączenie w kształcie łuku, z urządzeniem do regulacji kąta, wklęsłym i wypukłym o 10 stopni regulacji, zgodnie z życzeniem dla różnych etapów.
Lekka konstrukcja szafy, obsługa przez jednego człowieka
Waga tylko 8kg, łatwa w obsłudze.Obudowa z odlewu aluminiowego, idealne łączenie bez przerw.Szybkie blokowanie sprawia, że montaż i demontaż są niezwykle łatwe.Wysokiej jakości wtyczki zapewniają niezawodność.
Przedni moduł magnetyczny konserwacyjny
Zatrzaskowy szybki demontaż, konserwacja i instalacja są bardziej wydajne i wygodne.
Absolutne efekty wizualne wyświetlacza 4K HD
Wysoki kontrast 3000:1 i doskonała jakość obrazu HD 4K zapewniają absolutną przyjemność wizualną.
łatwo przykuwają uwagę, znacznie podnoszą wartość reklamy.
Specyfikacja ekranu do wypożyczania w pomieszczeniach:
| Skok fizyczny | 3,91 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 65 536 pikseli/metr kwadratowy |
| Wymiary modułu (szer. x wys.) (mm) | 250x250 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 x 500 x 80 / 500 x 1000 x 80 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. x wys.) | 128x128/128x256 |
| Materiał panelu | Odlewane ciśnieniowo aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | 8/14 kg/panel |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 64/128 W /panel |
| Maksymalne zużycie energii | 192 /384 W /panel |
| Temperatura/wilgotność pracy | -10ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -30ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Jasność | ≥ 1200 nitów |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP40 / IP21 |
Obudowa na ekran do wypożyczenia w pomieszczeniach:





FAQ
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów ledowych z siedzibą w Shenzhen od 2005 roku.
Q2.Jakie są twoje warunki płatności?
Odp .: T / T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokażemy Ci zdjęcia produktów i opakowań, zanim zapłacisz saldo.
Q3.Czy dostarczacie próbki?czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Q4.A co z czasem dostawy?
Odp .: Zasadniczo próbka potrzebuje 20-25 dni, czas masowej produkcji potrzebuje 25-30 dni na wielkość zamówienia większą niż.
P5.Jak wysyłasz towary i ile czasu zajmuje dotarcie?
Odp .: Zazwyczaj wysyłamy drogą morską, potrzebuje to około 30 dni, obsługujemy również DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zazwyczaj dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.
P6.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
O: Tak, oferujemy 2 lata bezpłatnej gwarancji na nasze produkty.
P7: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
O: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.
Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz LED do wypożyczenia w pomieszczeniach o średnicy 3,9 mm, rozdzielczości 4K HD, częstotliwości odświeżania 1920 Hz i 2-letnia gwarancja. Lekkie (8 kg) szafki z odlewanego ciśnieniowo aluminium umożliwiają obsługę przez jedną osobę. Posiada połączenia bezprzewodowe, regulowane kąty i przednią konserwację magnetyczną.
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.