Stały wyświetlacz LED HD o wysokiej rozdzielczości P2.5 do reklam
Szczegóły produktu
| Piksele: | 2,5 mm | Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|---|---|
| Jasność: | 900-1200 nitów | Długość życia: | 100000 godzin |
| Rozmiar szafki: | 480x480mm / 640x480mm | Waga szafki: | 7/13 kg/szafka |
| Częstotliwość odświeżania: | >3,840 Hz | ||
| Podkreślić |
Wyświetlacz LED HD 3840 Hz,wyświetlacz LED HD 1200 nitów,wewnętrzny stały wyświetlacz LED 2 |
||
Opis produktu
Stały wyświetlacz LED HD o wysokiej rozdzielczości P2.5 do reklam
Wewnętrzny stały wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości P2.5 do reklamy i muzeum / biblioteki
Ekran Led Szybkie szczegóły:
1, rozstaw pikseli: 2,5 mm
2, pełne kolory: 281 bilionów.
3, SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
4, standardowy rozmiar szafki: 480x480mm/640x480mm
5, zalecana minimalna odległość oglądania: 3 m.
6, Gwarancja: 2 lata.
Cechy:
1. Bezproblemowe łączenie
Tolerancja obudowy jest kontrolowana w granicach 0,05 mm, co jest idealne do łączenia bez szwu, a obudowa jest lekka i łatwa w montażu.
2. Szybki montaż i demontaż
Szybki system blokowania, do instalacji ekranu nie są wymagane żadne narzędzia.
3. Łatwa konserwacja
Konserwacja frontu - moduły można wyjąć z frontu i zamocować bez śrub.
4. Łatwa instalacja naziemna
Specjalna konstrukcja konstrukcyjna, która ułatwia montaż ekranu na ziemi.
5. Wysokie odświeżanie
Wysoka częstotliwość odświeżania umożliwia doskonałą ekspozycję ekranu LED na programy telewizyjne i kamery na żywo.
6. Wygodne i mocne zamki
Obsługa zamka jest wystarczająco łatwa, aby przymocować instalację i demontaż.Może obciążać 10 metrów przy zawieszeniu w pionie i zapewnia bezproblemowe łączenie.
Specyfikacja ekranu do wypożyczenia:
| UHD-2,2 | |
| Skok fizyczny | 2,5 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD1921 |
| Zagęszczenie pikseli | 160 000 pikseli/m2 |
| Wymiary modułu (szer. x wys.) (mm) | 240x240mm |
| Wymiary panelu (mm) | 480x480mm / 640x480mm |
| NIE.modułów na panel (szer. x wys.) | 2x2/3x2 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. x wys.) | 96x96 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. x wys.) | 192x192 / 288x192 |
| Materiał panelu | Odlewanie ciśnieniowe |
| Waga pojedynczej szafy | 6 kg/panel |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000 : 1 |
| Średni pobór mocy | ≤300 W/㎡ |
| Maksymalne zużycie energii | ≤600 W/㎡ |
| Jasność | 600-800 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | ≥3,840 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Pionowy kąt widzenia | 140° |
| Oczekiwana żywotność | ≥100 000 godzin |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20 ℃ - 50 ℃ / 10 ℃ - 90 ℃ |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -40 ℃ - 60 ℃ / 10 ℃ - 85 ℃ |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP40 / IP21 |
| Metoda skanowania | 1/24 Skanowanie |
| Orzecznictwo | CCC, CE, ETL, TUV |
Obudowa ekranu LED

Pakiet
Używamy kartonu z arkuszem pianki i szafki z drewnianą skrzynką / walizką lotniczą.
Dobierzemy najbardziej praktyczny pakiet do wymagań klienta.
1) Karton z płytą piankową / EPE
2) Neutralne opakowanie bez logo
3) Drewniany pakiet przeciwwstrząsowy do transportu morskiego.
4) Pakiet walizki lotniczej z wygodnym transportem.
5) Dostosowany pakiet można zaprojektować i wykonać.
FAQ
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów ledowych z siedzibą w Shenzhen od 2005 roku.
Q2.Jakie są twoje warunki płatności?
Odp .: T / T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokażemy Ci zdjęcia produktów i opakowań, zanim zapłacisz saldo.
Q3.Czy dostarczacie próbki?czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Q4.A co z czasem dostawy?
Odp .: Zasadniczo próbka potrzebuje 20-25 dni, czas masowej produkcji potrzebuje 25-30 dni na wielkość zamówienia większą niż.
P5.Jak wysyłasz towary i ile czasu zajmuje dotarcie?
Odp.: zwykle wysyłamy drogą morską, potrzebuje około 30 dni.możesz również skorzystać z DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zazwyczaj dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.
P6.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
O: Tak, oferujemy 2 lata bezpłatnej gwarancji na nasze produkty.
P7: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
O: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.
Najważniejsze cechy produktu
Stały wyświetlacz LED HD o wysokiej rozdzielczości P2.5 do reklam Wewnętrzny stały wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości P2.5 do reklamy i muzeum / biblioteki Ekran Led Szybkie szczegóły: 1, rozstaw pikseli: 2,5 mm 2, pełne kolory: 281 bilionów. 3, SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °. 4, ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.