Full Color 1R1G1B P3 1920 Hz Wewnętrzna ściana wideo LED do instalacji stałej
Szczegóły produktu
| Wymiar ekranu: | Dostosowane | Kolor chipa rury: | Pełny kolor |
|---|---|---|---|
| Stosowanie: | Wnętrz | Piksele: | 3mm |
| Funkcja wyświetlania: | Wideo, tekst, wiadomość, obraz, obraz | Jasność: | 1200 cd/mkw |
| Gwarancja: | 2 lata | Rozmiar modułu: | 192x192mm |
| Długość życia: | 100000 godzin | Podanie: | Reklama wewnętrzna |
| Kolor: | 1R1G1B,Pełny kolor | Zagęszczenie pikseli: | 111 111 pikseli/m2 |
| Częstotliwość odświeżania: | ≥1920 Hz | ||
| Podkreślić |
Wewnętrzna ściana wideo LED 1920 Hz,wyświetlacz LED 1920 Hz P3,wewnętrzna ściana wideo LED 1R1G1B |
||
Opis produktu
Full Color 1R1G1B P3 1920Hz Wewnętrzna ściana wideo LED do stałej instalacji
Podstawowa informacja.
Naprawiono ściankę wideo Led Szybkie szczegóły:
1, skok piksela: 3 mm.
2, pełne kolory: 281 bilionów.
3, SMD, szeroki kąt widzenia: 160 ° / 140 °.
4, standardowy rozmiar szafki: dostosowany, waga: 40 kg / m2.
5, zalecana minimalna odległość oglądania: 5 m.
6, Gwarancja: 2 lata.
Naprawiono opis ściany wideo LED :
Wewnętrzna ściana LED Bako Vision obejmuje stałą instalację wewnętrznego elektronicznego wyświetlacza LED, piksel o różnej wielkości od 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm. Można go używać jako billboardu lub ściany Led w sali koncertowej lub sklepie i tak dalej.
Naprawiono funkcje ściany wideo LED:
1, Wysoka jasność od 900 nitów do 1200 nitów, widoczna z każdego kierunku w pomieszczeniach.
2 diody LED SMD zapewniają duży kąt widzenia, do 160 ° w poziomie i 140 ° w pionie.
Obraz bez zniekształceń, bez przebarwień pod dowolnym kątem w tym zakresie.
3, lekka konstrukcja szafki, boczny uchwyt ułatwiający przenoszenie i montaż.
4, zasilacz marki Meanwell, oszczędność energii i wysoka wydajność.
5, proces cyfrowy: 16 bitów, wysoki współczynnik kontrastu 4000:1, żywy kolor.
6, możesz wybrać serwis z przodu lub z tyłu, jest łatwy w utrzymaniu
7, Dostosowany rozmiar szafki pasuje do innego statusu
Naprawiono specyfikację ściany wideo LED:
| Skok fizyczny | 3mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 111 111 pikseli/m² |
| Wymiary modułu (szer. x wys.) (mm) | 192x192 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 x 960 |
| NIE.modułów na panel (szer. x wys.) | 5x5 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. x wys.) | 64x64 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. x wys.) | 256 x 192 |
| Materiał panelu | Stal / Aluminium |
| Metoda skanowania | 1/32 Skanuj |
| Skala szarości | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 120 W/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 400 W / mkw |
| Temperatura/wilgotność pracy | -10ºC - 60ºC / 10% - 60% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -30ºC - 60ºC / 10% - 60% |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Jasność | 900-1200 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Pionowy kąt widzenia | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP 21 |
Naprawiono obudowa ściany wideo LED:
Nasze usługi
Gwarancja
1. Gwarantujemy wszystkie nasze wyświetlacze, moduły, części zamienne na DWA lata.
2. Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje szkolenie z obsługi i konserwacji ekranów LED w fabryce.
3. Po gwarancji możemy również zaoferować części do wymiany po naszej najniższej cenie.
4. Po sprzedaży, jeśli masz jakiś problem z naszym produktem, możesz poinformować nas o tym e-mailem, a my odpowiemy natychmiast
kiedy go otrzymamy i zaproponujemy dobre rozwiązanie problemu.
5. Możemy również rozwiązać problemy dla ciebie, aby dobrze się regenerował za pomocą pilota!
Czas dostawy
1. Czas dostawy, wykonanie w ciągu 25 dni od otrzymania wpłaty.
2. Przed dostawą przetestujemy wyświetlacz i będziemy go świecić przez 72 godziny oraz sprawdzimy wszystkie części wyświetlacza, aby potwierdzić, że jest OK.
Instalacja
1. Możemy pomóc klientowi w szkoleniu i wsparciu technicznym w fabryce, jeśli klient tego wymaga.
2. Możemy wysłać naszego inżyniera, aby poprowadził instalację do Ciebie.Ale odpowiedni koszt powinien pokryć Twoja szanowana firma.
3. Nasi technicy zaoferują rysunek CAD, aby pokazać, jak prawidłowo i szybko zainstalować wyświetlacz LED, oczywiście, jeśli potrzebujesz.
Najważniejsze cechy produktu
Full Color 1R1G1B P3 1920Hz Wewnętrzna ściana wideo LED do stałej instalacji Podstawowa informacja. Model nr. BIF Typ wyświetlacza Wyświetlacz wideo LED Podanie Występ na scenie, reklama, przewodnik po zakupach Klasa IP IP21 Orzecznictwo CE, RoHS, UL, CCC, ETL Znak towarowy Wizja Bako Pakiet ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.