65536 pikseli Wiszący wodoodporny ekran wideo LED 1920 Hz IP21
Szczegóły produktu
| Skok pikseli: | P3.91/P4.81/P5.95/P6.25mm | diody LED: | Kinglight |
|---|---|---|---|
| Materiał panelu: | Odlewane ciśnieniowo aluminium | Kontroler: | Nova |
| Jasność: | >6000nits | Zabarwienie: | 281 bilionów |
| Podkreślić |
65536 pikseli wisząca ściana wideo LED,wisząca ściana wideo LED 1920 Hz,wodoodporny wyświetlacz LED do wypożyczenia IP21 |
||
Opis produktu
3840 Wiszące na zewnątrz o wysokiej częstotliwości odświeżania Zainstaluj wodoodporny ekran LED na ścianę wideo na pokaz sceniczny
Pełnokolorowy wyświetlacz LED o wysokiej jasności do wypożyczania na zewnątrzCechy
- Smukły, lekki i cichy, łatwy do przenoszenia
- Głęboka czerń, współczynnik kontrastu 4000:1, obraz jest wyraźniejszy
- Temperatura/wilgotność pracy -20℃-60℃/10℃-60℃
Parametr
| Skok fizyczny | 3,91 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD |
| Zagęszczenie pikseli |
65536 piksele/m² |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. * wys.) (mm) |
64*64 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. * wys.) (mm) |
128*128 128*256
|
| Wymiary modułu (szer. * wys.) (mm) |
250*250
|
| Wymiary panelu (mm) | 500*500*80/500*1000*80 |
| NIE.modułów na panel (szer.*wys.) | 2*2 |
| Materiał panelu | Odlewane ciśnieniowo aluminium |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Waga pojedynczej szafy | 9/15 kg/panel |
| Średni pobór mocy | 75/150W/panel |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Jasność | >60,00 nitów |
| Kąt widzenia | Wys:160 °/pion: 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Przód/Tył |
| Stopień ochrony IP (przód/tył) | IP40/IP21 |
| Maksymalne układanie | 20/10 |
| Max wiszące | 20/10 |
Szczegóły Produktu
Ultra lekka obudowa i świetne odprowadzanie ciepła.


Sprawa

Spółka
LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, koncentrując się na wysokiej klasy profesjonalnych klientach na rynkach krajowych i zagranicznych.BAKOVISION jest w pełni w stanie zapewnić pracę na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED oprócz standardowych ekranów LED.
Główne rynki BAKO VISION to Ameryka, Europa, Bliski Wschód i Azja, wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty RoHS, CCC, CE, FCC, ETL, UL.Stojąc mocno na jakości, wygrywając mocno dzięki biegłości, w ostatnich latach rozwoju, BAKO VISION ciągły wzrost i pozycjonowanie marki opierają się na długoterminowej współpracy z klientami z różnych kanałów w ponad 120 krajach.
Obsługa posprzedażna
Produkcja wstępna
- Uzyskaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępów dla klientów
- Szczegółowa instalacja CAD i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat serwis on-line dla dowolnego wsparcia technicznego dla dowolnych klientów
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce
- Usługa instalacji lokalnego partnera
Najważniejsze cechy produktu
3840 Wiszące na zewnątrz o wysokiej częstotliwości odświeżania Zainstaluj wodoodporny ekran LED na ścianę wideo na pokaz sceniczny Pełnokolorowy wyświetlacz LED o wysokiej jasności do wypożyczania na zewnątrzCechy Smukły, lekki i cichy, łatwy do przenoszenia Głęboka czerń, współczynnik kontrastu ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.