Komercyjne Truck Mobile Led Display, Led Trailer Screen For Promotion / Notice
Szczegóły produktu
| Typu LED: | SMD1921 / 2525 | Konfiguracja LED: | 1R1G1B |
|---|---|---|---|
| Materiał obudowy: | zimna stal | Waga szafki: | 50 kg |
| Jasność: | > 6500nits | Specyfikacja: | Dostępny w wielu rozmiarach |
| Podkreślić |
mobile led display truck,led advertising trailer |
||
Opis produktu
Produktami są mobilne urządzenia wyświetlające, które powszechnie używane są do mobilnego zarządzania wyświetlaniem ruchu na przyczepach LED, publiczne powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach, takich jak duże spotkania i wydarzenia sportowe, reklamowy ekran reklamowy LED, wyświetlacz LED centrum handlowego, ekran LED dla mediów mobilnych.
cechy produktu
• Szeroki kąt widzenia
• Oszczędzanie energii
• Wysoka wierność kolorów i jednolitość
• Niskie zużycie i długa żywotność
• Doskonałe zarządzanie termiczne
• Łatwa konserwacja
Szczegóły Produktu
| Pixel Pitch | 4 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 62500 px / m 2 |
| Typ LED | SMD1921 / 2525 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 1024 * 768 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 256 * 192 pikseli |
| Waga szafki | 50 kg |
| Materiał szafki | zimna stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/8 Skanuj |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Prouduct obrazy


Zalety
Doskonała wodoodporna struktura: Jeśli chodzi o mobilny wyświetlacz LED na zewnątrz, musi dobrze działać w wodoodporności. Nasze produkty mogą prawie całkowicie przeciwdziałać kurzowi i przeciwdziałać rozpryskiwaniu wody. Tak więc wyświetlacz LED może się swobodnie poruszać.
Wysoka wartość: jasność 6500 minut i szeroki kąt widzenia mogą zaspokoić potrzeby osób oglądających w różnych odległościach nawet dłuższą odległość oglądania. Skala szarości 16-bitów zapewnia również, że kolor obrazu jest żywy i delikatny.
Silna plastyczność: może odtwarzać dowolne wartości, które chcesz rozpowszechniać, takie jak reklamy lub ważne powiadomienia za pomocą słów, symboli i wideo. Tak jak Ty, masz prawo do tworzenia treści i formy. Łatwiejszy w obsłudze: Jest dostępny zarówno dla pełnego zdalnego sterowania, jak i programowania na miejscu za pomocą telefonu, tabletu, laptopa i komputera.
Usługi
Możemy zaoferować usługę dostosowywania dla niestandardowych produktów i możemy zapewnić usługę instalacji i testowania na miejscu.
Zapewniamy 2 lata gwarancji i bezpłatną usługę naprawy naszych sprzedawanych produktów.
Zapewniamy bezpłatne szkolenia dla inżynierów klienta.
Wskazówki
Płatność: akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
Przesyłka: wysyłamy w ciągu 20-25 dni roboczych po złożeniu zamówienia, ale na określony czas wpłynie firma przewozowa i szczegóły wysyłki.
Opakowanie: zwykle pakujemy produkt w drewniane pudełko lub walizkę lotniczą
Najważniejsze cechy produktu
Reklama zewnętrzna na przyczepie Mobilny wyświetlacz LED do promocji, uwaga Produktami są mobilne urządzenia wyświetlające, które powszechnie używane są do mobilnego zarządzania wyświetlaniem ruchu na przyczepach LED, publiczne powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach, takich jak duże spotkania ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.