P10 Truck Vehicle Ruchomy ekran LED do pokazów / reklam Long Life Span
Szczegóły produktu
| Kolor wiórów rurki: | Pełny kolor | Specyfikacja: | CE, Rohs, ISO, SGS, FCC, |
|---|---|---|---|
| Typu LED: | SMD3535 | Typ wyświetlacza: | Wyświetlacz wideo LED |
| Częstotliwość odświeżania: | <title> | Szara skala: | 16bit |
| Zasilanie: | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz | Żywotność: | ≥100000 godzin |
| Podkreślić |
truck mounted led screen,led advertising trailer |
||
Opis produktu
P10 Zewnętrzny mobilny ekran LED Ciężarówka Pojazd mobilny wyświetlacz LED na pokazy, reklamy, wydarzenia
Aplikacje
Mobilny wyświetlacz LED jest ważnym nośnikiem reklam na imprezy plenerowe i kampanię reklamową ze względu na jego unikalną zaawansowaną strukturę. Jest znany jako wyświetlacz LED do montażu na ciężarówce i ekran LED do montażu na przyczepie. Produkty są szeroko stosowane do reklamy, pokazów, koncert, wydarzenie sportowe, festiwal, spotkanie firmowe lub charytatywne, Teatr Wielki, duża impreza z piosenkami i tańcami, pokaz mody.
cechy
1. Wysoka jasność: Dzięki jasności ponad 6500 nitów ten mobilny ekran zapewnia widowni wyraźny obraz nawet w bezpośrednim świetle słonecznym lub w ciemnych miejscach.
2. Szeroki kąt widzenia: Konstrukcja kąta widzenia 140 stopni (zarówno w poziomie, jak i w pionie) jest również jasnym punktem, który w celu spełnienia widowni o różnych odległościach widzenia, co znacznie zwiększa efekt.
3. Ruchoma reklama: Największą zaletą mobilnego ekranu LED jest ruchoma funkcja, którą można dostosować w dowolnym momencie w zależności od sposobu gry i odbiorców, aby uzyskać najlepszy efekt reklamowy.
4. Łatwa obsługa: mobilne ciężarówki z ekranem LED są bardzo szybkie w konfiguracji i są całkowicie samodzielne, co zapewnia wyjątkową elastyczność. Wyświetlacz LED wózka przyjmuje naszą ultra cienką szafkę z ekranem LED, aby spełnić wymagania dotyczące lekkości, dzięki czemu byłoby łatwiej i więcej bezpiecznie go przenieść.
5. Dostępne są: Rozmiar i materiały szafki można dostosować do różnych projektów. Nasze mobilne ciężarówki z ekranem LED są bardzo szybkie w konfiguracji i są całkowicie niezależne, co zapewnia wyjątkową elastyczność.
Detale
| Podziałka pikseli | 10mm |
| Zagęszczenie pikseli | 10000 px / m 2 |
| Rodzaj diody LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiary szafki | 960 * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 128 * 96px |
| Waga szafki | 60 kg |
| Materiał szafki | zimna stal |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Kąt widzenia (poziom / pion) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/4 skanowania |
| Pobór mocy (śr.) | 275 w / m 2 |
| Odświeżanie ramki | ≥ 60Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Szara skala | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (praca / przechowywanie) | -40 ℃ - 60 ℃ |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Awaria pikseli | <0,0002 |
Obrazy skrzynek



Usługi
1. Możemy zaoferować usługę dostosowywania niestandardowych produktów oraz świadczyć usługi instalacji i testowania na miejscu.
2. Zapewniamy 2 lata gwarancji i bezpłatną usługę naprawy sprzedawanych produktów.
3. Zapewniamy również bezpłatne szkolenie inżynierom klientów.
Porady
1. Płatność: akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
2. Wysyłka: Wysyłamy w ciągu 20-25 dni roboczych po złożeniu zamówienia, ale na konkretny czas dostawy wpłynie firma spedycyjna i szczegóły wysyłki.
3. Opakowanie: zazwyczaj pakujemy produkt w drewniane pudełko lub walizkę lotniczą.
Najważniejsze cechy produktu
P10 Zewnętrzny mobilny ekran LED Ciężarówka Pojazd mobilny wyświetlacz LED na pokazy, reklamy, wydarzenia Aplikacje Mobilny wyświetlacz LED jest ważnym nośnikiem reklam na imprezy plenerowe i kampanię reklamową ze względu na jego unikalną zaawansowaną strukturę. Jest znany jako wyświetlacz LED do ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.