P6.67 P8 P10 Wynajem mobilnego ekranu LED ze specjalnym systemem obracania i podnoszenia
Szczegóły produktu
| Częstotliwość odświeżania: | Częstotliwość odświeżania danych ≥ 1500 Hz | Skala szarości: | 16bit |
|---|---|---|---|
| Temperatura (praca / przechowywanie): | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C | Wilgotność (praca / przechowywanie): | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| Czas trwania życia: | ≥50000 godzin | Awaria pikseli: | <0,0003 |
| Kąt widzenia (poziom / pion): | 140 ° / 140 ° | Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Podkreślić |
truck mounted led screen,led advertising trailer |
||
Opis produktu
P6.67 P8 P10 Wynajem mobilnego ekranu LED ze specjalnym systemem obracania i podnoszenia
Mobilny ekran LED Funkcje iZalety
- Można je zamocować na różnych wózkach, aby ułatwić przemieszczanie.
- Używane do transmisji na żywo, spotkań na żywo, bankietów, imprez, pokazów, reklam itp., Wyświetlaj treści, które chcesz.
- Wysoka 16-bitowa skala szarości zapewnia bogatą kolorystykę i chwalebnie rozwiązuje problem mozaiki, posiada doskonałą konsystencję światła.
- Odtwarza wideo, grafikę, animację itp., Łączy się z komputerem PC lub siecią, może również zdalnie sterować za pomocą systemu asynchronicznego.
- Zawiera minimalną jasność 5500 nitów lub wyższą (dostosowaną), zapewnia klarowność obrazu i przekazuje zawartość całkowicie nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
- Duży kąt widzenia do 140 stopni w poziomie i 140 stopni w pionie, aby zapewnić widzom wyraźny obraz pod każdym kątem i brak rozmycia obrazu.
- Stopień ochrony przed wnikaniem to IP65, a także IP54 z tyłu, co spełnia standard zewnętrznego wyświetlacza LED.Wodoodporność i pyłoszczelność to podstawowa funkcja zewnętrznych wyświetlaczy LED, poziom IP65 zapewnia, że ekran jest całkowicie anty -Odkurz i chroń strzelanie wodą z dowolnego zakresu. antykorozyjne, antykorozyjne.
- Dobra odporność na wstrząsy podczas poruszania się.
- Akceptujemy dostosowywanie, rozmiar szafki i panelu można dostosować do różnych projektów.
Specyfikacja mobilnego ekranu LED
| Pixel Pitch | 6,67 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 28224px / m2 |
| Typ diody LED | SMD2727 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 1280 * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 192 * 144 piks |
| Waga szafki | 79kg |
| Materiał obudowy | odlewanie ciśnieniowe |
| Stopień ochrony (przód / tył) |
IP65 / IP54 |
| Jasność | > 5500 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/4 skanowania |
| Zużycie energii (śr.) | 250 w / m2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) |
-20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Awaria pikseli | <0,0003 |
Mobilne etui na ekrany led:



Porady
- Płatność: T / T, O / A, Western Union lub Paypal są mile widziane.
- Czas realizacji produkcji: 20-25 dni
- Pakowanie: drewniane pudełko lub walizki lotnicze
- Port wysyłkowy: Shenzhen, Chiny kontynentalne
- MOQ: 1sqm
- Certyfikacja: CE UL EMC RoHS
Najważniejsze cechy produktu
P6.67 P8 P10 Wynajem mobilnego ekranu LED ze specjalnym systemem obracania i podnoszenia Mobilny ekran LED Funkcje iZalety Można je zamocować na różnych wózkach, aby ułatwić przemieszczanie. Używane do transmisji na żywo, spotkań na żywo, bankietów, imprez, pokazów, reklam itp., Wyświetlaj treści, ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.